Strona głównaCelebryciTomasz Zgierski - romans, oświadczenie majątkowe, opinie, rozwód, dziecko, rozstanie, Weronika Jagodzińska

Tomasz Zgierski – romans, oświadczenie majątkowe, opinie, rozwód, dziecko, rozstanie, Weronika Jagodzińska

Tomasz Zgierski to były urzędnik, naczelnik Wydziału Promocji w Zgierzu, o którym zrobiło się głośniej, gdy został mężem znanej vlogerki Szusz1313. Weronika Jagodzińska, bo to o niej mowa, w niewybrednych słowach opisała ich rozstanie oraz to, że biorą rozwód. 

Dziś Tomasz Zgierski jest prywatnym przedsiębiorcą, który nie wypowiada się w mediach społecznościowych na temat spraw prywatnych. Nawet jeśli dziennikarze pytali go  o opinie na temat byłej żony, najpewniej nie odpowiadał, bo takich komentarzy nikt nigdzie nie cytuje. 

My, poza tym, że opisujemy sprawę z Szusz1313, sprawdzamy jego oświadczenie majątkowe i próbujemy ustalić, czy obecnie się zajmuje. 

Zobacz: Izabela Małysz – romans, wiek, wykształcenie, wikipedia, wiek,operacje, nazwisko panieńskie, usta, zdrada

Tomasz Zgierski – romans, rozwód, rozstanie

Weronika Jagodzińska i Tomasz Zgierski zdecydowali się na rozwód po czterech latach wspólnego życia. Vlogerka w jednym z filmów ostrzegała swoje obserwatorki, by chroniły własne finanse i od początku oddzielały miłość i pieniądze. Sama nie może dojść do porozumienia z Tomaszem Zgierskim co do zwrotu kosztów remontu mieszkania, które poniosła. Zgierski miał się umówić z nią, że odda pieniądze, gdy sprzeda mieszkanie. W międzyczasie jednak para przestała być razem, a Zgierski miał nie zrealizować tej nieoficjalne umowy. 

Jagodzińska wielokrotnie powtarzała, że w ich małżeństwie to ona miała pieniądze. Mąż pracujący w sektorze publicznym nie zarabiał zbyt wiele. Jej kanał na YouTubie śledzi 250 tys. osób, co pozwoliło jej na utrzymywanie się tylko i wyłącznie z działalności prowadzonej w internecie.

Tomasz Zgierski – oświadczenie majątkowe

Jako urzędnik Tomasz Zgierski miał obowiązek składać oświadczenia majątkowe. Te jednak są dziś na stronie urzędu niedostępne. 

Weronika Jagodzińska, była żona Zgierskiego, zarzucała mu, że nie miał pieniędzy. Był jedynie właścicielem mieszkania, które dostał po rodzicach. Obiecywał jej, że je sprzeda i w ten sposób ją spłaci. 

Źródło: pixabay.com

Znana vlogerka podaje, że spłacała kredyt, który wzięli wspólnie na remont mieszkania. Zapłaciła również z oszczędności, które zgromadziła przed ślubem, za wspólny dom na Mazurach. Przyjaciółka ostrzegała ją, by nie pakowała dużych pieniędzy w związek i dbała o zabezpieczenie finansowe. Przyznaje, że zignorowała ten głos, bo wierzyła w związek ze Zgierskim i to, że zawsze będą razem. 

Zobacz: Kamila z Rolnik Szuka Żony – gdzie mieszka, nazwisko, dziecko, dom

Tomasz Zgierski – dziecko

W sieci nie ma żadnych informacji na temat tego, że Tomasz Zgierski ma dziecko. 

Obecnie prowadzi agencję kreatywną Glad i zajmuje się marketingiem i promocją. W żadnym z artykułów, które go dotyczą nie ma informacji na temat tego, jakoby miał dziecko.

Poza tym jest właścicielem sklepu internetowego z odzieżą Gałgan oraz firmy Elion.  

Tomasz Zgierski i Weronika Jagodzińska

Tomasz Zgierski i Weronika Jagodzińska byli małżeństwem przez cztery lata. O rozstaniu poinformowała vlogerka na swoim kanale na YouTubie. W niektórych filmach para występowała wspólnie, ale większość oglądających je osób wolała te, na których Zgierski się nie pojawiał. 

Choć negatywne komentarze na jego temat pojawiły się dopiero po rozstaniu z Jagodzińską, nie pozostawiają złudzeń, że Zgierski nie przypadł internautom do gustu i ich opinie na jego temat są negatywne.  

Sprawy nie ułatwia fakt, że Weronika Jagodzińska oskarża go o to, że nie chce oddać jej pieniędzy, które ulokowała w remoncie jego mieszkania. Zgierski miał jej obiecać, że sprzeda mieszkanie po rodzicach w terminie, w którym nie będzie trzeba od niego płacić podatku i wtedy zwróci jej pieniądze. Gdy para zdecydowała się na rozwód, Zgierski miał zaprzeczyć, że mieli taką ustną umowę. 

Źródło: instagram.com/susz1313/

To wywołało dyskusję na temat tego, czym jest intercyza i dlaczego warto ją podpisać. Gdyby Jagodzińska zdecydowała się na tę formalność, nie musiałaby dzielić się z mężem majątkiem, który zgromadziła samodzielnie. W swoich filmach mówiła o tym, że to ona utrzymywała rodzinę, bo w czasach małżeństwa zarabiała jako influencerka i vlogerka znacznie lepiej niż jej mąż. Po czasie czuła się przez niego oszukana, bo ich wzajemne ustalenia dotyczące finansów miały charakter ustny. Nie podpisali żadnego dokumentu. 

Dziś Tomasz Zgierski nie wypowiada się na temat swoich relacji z byłą żoną, ani finansowych ustaleń pomiędzy nimi. Nie odniósł się również do oskarżeń Weroniki, która otwarcie mówiła, że została przez niego oszukana. 

Jagodzińska w ostatnim czasie również nie zajmowała się tym tematem. Możliwe, że małżonkowie porozumieli się w sądzie i wspólnie postanowili zakończyć temat swojego konfliktu. 

Zobacz: Anna Maria Jopek – romans, dzieci, synowie, największe przeboje, Franciszek, Marcin Kydryński, mąż

Sprawdź jeszcze

Popularne