Strona głównaCelebryciMarek Molak - żona, Murański, filmy, Twoja twarz brzmi znajomo, dzieci

Marek Molak – żona, Murański, filmy, Twoja twarz brzmi znajomo, dzieci

Marek Molak to popularny aktor i wokalista młodego pokolenia. Na szklanym ekranie debiutował w 2007 roku i do dziś gra w serialu Barwy szczęścia, który przyniósł mu największą popularność. Po raz pierwszy jednak stanął na scenie w wieku 9 lat, gdy grał w spektaklu Piotruś Pan w Teatrze Roma. Zaraz potem zadebiutował w dubbingu w filmie Król lew. Niewielu ludzi wie, że ma za sobą zwycięski pojedynek w MMA i narobił sporo zamieszania na polskiej scenie mieszanych sztuk walki – szczególną rolę odegrał w nim Murański. 

Poniżej przedstawiamy sylwetkę Marka Molaka. Piszemy też, kim jest jego żona oraz czy ma dzieci. Przeczytaj i sprawdź, czego nowego możesz się dowiedzieć na temat aktora i wokalisty. 

Zobacz: Marcin Miller – żona, wiek, młody, wzrost, ile ma lat, wesele syna, gdzie mieszka, Szwecja, pseudonim, synowie

Marek Molak – kto to? Wiek, wzrost

Marek Molak urodził się 5 lipca 1990 roku w Warszawie. Szerokiej publiczności znany jest z roli Huberta Pyrki w serialu telewizyjnym Barwy szczęścia. Poza tym jest wokalistką w zespole rockowym AvA. Jeden z utworów grupy wykonał w jednym z pierwszych sezonów serialu. Występuje także w teatrze (m.in. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie). Marek Molak znany jest z wielu ról dubbingowych – najbardziej popularne filmy, w których pojawia się jego głos, to Harry Potter i Księga dżungli

Z wielką troską wypowiada się o swojej zmarłej babci. To ona zaprowadziła go na pierwszy casting, a potem dbała o to, by przygotowywał się do prób i zajęć z dykcji. Wiele jej zawdzięcza i przyznaje, że cieszyła go jej obecność na premierach. 

Marek Molak nie ma za sobą szkoły aktorskiej. W jednym z wywiadów powiedział, że ma świadomość tego, iż jest aktorem z zawodu, ale nie z wykształcenia. Jest praktykiem i przyznaje, że to na planie nauczył się najwięcej. Szczególną rolę w jego edukacji miał odegrać Olaf Lubaszenko, który w serialu grał ojca Huberta Pyrki. 

Źródło: instagram.com/marek_molan/

Ze szkołą już wcześniej było mu nie po drodze. Jako początkujący rock’n’rollowiec zaliczył repetę w gimnazjum z powodu niskiej frekwencji. Sam przyznał, że jeśli lekcje mu się nie podobały, po prostu na nich nie zostawał. To sprawiło, że w czerwcu miał jedynie 14% obecności. 

Później ukończył za to szkołę muzyczną. Aktor wykorzystał zresztą swój talent muzyczny w telewizji – występował w dwóch programach muzycznych: The Voice of Poland i Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie zajął trzecie miejsce. 

Zgodnie z danymi, które publikuje jego agencja aktorska Kama, ma 175 cm wzrostu.

29 października 2021 roku walczył z Dariuszem Kaźmierczukiem w 3. edycji gali MMA-VIP. Zwyciężył w pierwszej rundzie przez TKO. Poza tym jest związany z federacją jako konferansjer i prowadzący wywiady. Jego przyjacielem był inny zawodnik freak fightów i aktor – nieżyjący już Mateusz Murański. Z czasem ich przyjaźń przerodziła się w otwarty konflikt, który zaczął się dość niepozornie, bo od komentarza, a potem wymiany zdań, pod zdjęciem w mediach społecznościowych. 

Marek Molak – żona

Marek Molak był żonaty z tancerką, Małgorzatą Mazurkiewicz. Aktor ma dwoje dzieci. Syn Krzysztof jest owocem związku z Mazurkiewicz. Para rozwiodła się po trzech latach małżeństwa w 2016 roku. 

Zobacz: Jarosław pasha Jarząbkowski – wiek, wzrost, gdzie mieszka, dzieci, żona

Obecnie Marek Molak związany jest z pochodzącą z Ukrainy Daną Malysh. W 2019 roku na świat przyszedł ich syn, Marek Daniel. Swoją obecną partnerkę Marek Molak poznał jako dostawca pizzy. Pomagał wtedy przy biznesie swojemu koledze. Dana nie rozpoznała w nim serialowego aktora, bo nie ogląda seriali. Pomyślała, że po prostu pracuje w pizzerii. Miłość spadła na nich jak grom z jasnego nieba. Już po tygodniu znajomości zdecydowali się na wspólne mieszkanie. Po dwóch latach na świecie pojawił się Marek Junior. 

Marek Molak – dzieci

Marek Molak ma dwoje dzieci. Starszy syn aktora, Krzysztof, mieszka wraz ze swoją mamą w Bytomiu, ale często bywa u ojca w Warszawie. Ma za sobą także niewielką rolę w serialu Barwy szczęścia. Mamą młodszego syna jest obecna partnerka Molaka, Dana. 

Źródło: instagram.com/marek_molak/

O własnym dzieciństwie aktor mówi niewiele. Wspomina babcię, która miała ogromny wpływ na jego wychowanie. Zapytany przez dziennikarkę o rodziców, nie chciał odpowiadać. 

Marek Molak – filmy, Twoja twarz brzmi znajomo

Marek Molak od kilkunastu lat wciela się w rolę Huberta Pyrki. Gdy zaczynał swoją karierę w tej produkcji (w 2007 roku) miał zaledwie 17 lat. Fani serialu obserwowali, jak zmieniał się i dorastał przed kamerą. 

Inne znane filmy, w których zagrał to Asymetria oraz Aferzyści. Złe psy. Poza tym wystąpił też w serialu Na dobre i na złe. W 2018 roku wystąpił w 10. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. 

Zobacz: Marcin Hakiel – wzrost, wiek, metamorfoza, rodzice, ojciec, romans, zęby, czy jest gejem, rozstanie, rodzeństwo

Sprawdź jeszcze

Popularne