Strona głównaCelebryciMarcin Miller – żona, wiek, młody, wzrost, ile ma lat, wesele syna,...

Marcin Miller – żona, wiek, młody, wzrost, ile ma lat, wesele syna, gdzie mieszka, Szwecja, pseudonim, synowie

Marcin Miller to jedna z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd disco polo. Odpowiemy na nurtujące internautów pytania dotyczące lidera zespołu Boys. Ile ma lat Marcin Miller? Jaki ma pseudonim? Jaki jest jego wzrost? Jak wyglądał jak był młody? Kim jest jego żona? Gdzie mieszka? W Szwecji? Kim są jego synowie? Jak świętował wesele syna? Jakie ma samochody? Serdecznie zapraszamy do lektury!

Zobacz: Jarosław pasha Jarząbkowski – wiek, wzrost, gdzie mieszka, dzieci, żona

Marcin Miller – kto to? Wiek, wzrost

Marcin Miller to wokalista zespołu Boys, z którym wydał aż 21 albumów studyjnych i 2 świąteczne płyty. Jest znany z przebojów takich jak „Jesteś szalona”, „Wolność”, „Najpiękniejsza dziewczyno”, „Łobuz” czy „Biba”. Ma na swoim koncie również albumy solowe: „Zakochany facet” (1999) oraz „Wciąż zakochany” (2016). W 2008 roku wziął udział w programie „Big Brother VIP”, gdzie zajął 8. miejsce. Od 2012 roku pełni rolę prowadzącego i jurora w talent show „Disco Star”, który jest emitowany w stacji Polo TV. W 2019 roku ukazała się książka autobiograficzna Marcina Millera o tytule „Jestem szalony”.

Miller chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Instagramie, znajdziemy go pod nickiem @marcinmillerboys. Zgromadził tam ponad 90 tysięcy obserwujących. Publikuje różnego rodzaju zdjęcia i filmiki, również z życia prywatnego. Celebryta jest wrażliwy na krzywdę dzieci, często udostępnia zbiórki pieniędzy na chore osoby i zachęca do niesienia pomocy.

Piosenkarz posiada również konto w aplikacji Hype Me, która służy do zamawiania filmików od celebrytów na różne okazje (np. z życzeniami urodzinowymi).

Ile ma lat? Urodził się 27 maja 1970 roku, więc, jak łatwo policzyć, jego wiek to 52 lata. A jak wyglądał jak był młody? Na YouTubie znajdziemy dużo filmików, gdzie możemy to sprawdzić, np. nagranie z Sali Kongresowej z 1995 roku, gdzie młody Miller zaśpiewał piosenkę „Och Daniel”. Naszym zdaniem niewiele się zmienił i wciąż wygląda młodo.

Źródło: instagram.com/marcinmillerboys/

Ile ma wzrostu? Czy jest wysoki? Wzrost artysty to 178 cm.

Czy ma jakiś pseudonim? Tak! Pseudonim Marcina Millera to Żabka.

Marcin Miller – żona

Marcin Miller poznał swoją żonę jeszcze za czasów liceum – w 1988 roku. Długo musiał się o nią starać, ponieważ o rok młodsza Anna sądziła, że nie będzie jej traktował poważnie. Jednak Millerowi udało się zdobyć serce kobiety i para w 1990 roku wzięła ślub. Byli wtedy w bardzo młodym wieku – Marcin miał 20 lat, a Anna 19. Małżeństwo miało w pewnym momencie kryzys, ponieważ gwiazdor za bardzo skupił się na robieniu kariery. Żona wówczas powiedziała, że nie chce mu w tym przeszkadzać, więc jak chce to ona może się spakować i wyprowadzić. To mężczyźnie dało dużo do myślenia i postanowił zawalczyć o rodzinę, co na szczęście się udało. 18 sierpnia 2020 roku małżeństwo obchodziło perłowe gody, czyli świętowali 30. rocznicę ślubu.

Anna Miller kilka razy wystąpiła w klipach zespołu Boys. Wzięła udział m.in. w teledyskach do piosenek „Ty tylko Ty” i „Łobuz”.

Zobacz: Denis Labryga – wikipedia, wiek, waga, wzrost, gdzie mieszka, kto to

Marcin Miller – gdzie mieszka? W Szwecji?

Zgodnie z tytułem jednej z piosenek zespołu Boys, Marcin Miller to „Chłop z Mazur”. Urodził się w Prostkach, jest to wieś w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie ełckim.

Czy gwiazda disco polo mieszka w Szwecji? Nie, ale mieszkał tam przez jakiś czas w przeszłości. Gdzie mieszka obecnie lider zespołu Boys? Okazuje się, że pozostał w rodzinnych stronach, bo mieszka w Ełku. Chociaż wraz z żoną posiadają apartament w Warszawie i próbowali się tam przenieść, to Anna Miller najlepiej jednak czuje się na Mazurach, gdzie ma dom i ziemię.

Marcin Miller – synowie

Marcin Miller jest szczęśliwym mężem, ojcem i dziadkiem. Ma dwóch synów. Ile mają lat? Najprawdopodobniej wiek starszego (Alana) to 33 lata, a młodszego (Adriana) 31 (rocznikowo). Gwiazda disco polo ma również wnuka Michała.

W 2017 roku odbyło się huczne wesele starszego syna Marcina Millera. Żoną Alana została Magdalena Ciszewska, którą poznał będąc w szkole średniej. Wesele syna odbyło się w restauracji Lipcowy Ogród w Białymstoku. Para młoda zdecydowała się na zespół weselny Ostrowscy Band. Lider zespołu Boys postanowił również zaśpiewać kilka swoich utworów. Co ciekawe, małżeństwo wystąpiło w teledysku do piosenki „Chcę być przy Tobie”.

Czy synowie odziedziczyli talent muzyczny po tacie? Okazuje się, że tak, potrafią grać i śpiewać. Zwłaszcza młodszy syn – Adrian, ale nie wykonuje on piosenek disco polo, tylko woli rock.

Źródło: instagram.com/marcinmillerboys/

Marcin Miller – samochody

Jaki samochód ma Marcin Miller? Jeszcze w 2019 roku jeździł Toyotą Yaris. Obecnie porusza się samochodem Lexus LS 500h AWD. Jak twierdzi, wyrósł już z potrzeby kupienia sobie Ferrari czy Porsche. Ponadto zaznacza, że jeździ przepisowo i bezpiecznie, ponieważ bardzo docenia życie.

W listopadzie zeszłego roku gwiazdor disco polo postanowił zażartować sobie i opublikował na Instagramie zdjęcie z dwoma samochodami wartymi 3,5 miliona złotych. Niektórzy się nabrali i uwierzyli, że Marcin Miller naprawdę lansuje się tak drogimi pojazdami, co wywołało burzę w sieci.

Zobacz: Laura Samojłowicz – wszystko o aktorce i piosenkarce (życie prywatne gwiazdy)

Sprawdź jeszcze

Popularne