Strona głównaCelebryciIzabela Małysz - romans, wiek, wykształcenie, wikipedia, wiek,operacje, nazwisko panieńskie, usta, zdrada

Izabela Małysz – romans, wiek, wykształcenie, wikipedia, wiek,operacje, nazwisko panieńskie, usta, zdrada

Izabela Małysz, żona Adama Małysza, całe życie spędziła w cieniu męża. Choć już od początku jego kariery udzielała wywiadów, bezsprzecznie to skoczek grał pierwsze skrzypce. Gdy zakończył sportową karierę, wystąpiła w programie Dancing with the stars i wtedy wszyscy zauważyli, jak bardzo się zmieniła od czasu, gdy była najwierniejszym kibicem swojego męża. 

Sprawdzamy, czym się zajmuje oraz jakie ma wykształcenie. Próbujemy też ustalić, skąd wzięły się plotki na temat tego, że miała romans i polubiła operacje plastyczne. 

Zobacz: Jan Habdas – Wikipedia, kto to, wiek, wzrost, waga, dziewczyna, zarobki, rodzice, skąd pochodzi

Izabela Małysz – romans, zdrada, co wiemy?

Spośród wszystkich plotek, które pojawiały się na temat Izabeli Małysz, najbardziej bolały ją te, że ma romans. Jej małżeństwo ze skoczkiem jest bardzo udane i trwa już od 26 lat. Małyszowie pobrali się bardzo młodo (ich wiek wtedy to 19 i 18 lat), ale to nie miało negatywnego wpływu na ich małżeństwo. Ci, którzy mówili, że dotknęła ich zdrada, bardzo się mylili. 

Przypisywano jej romans z dziekanem i to, że przez znane nazwisko jest jej łatwiej. Dlatego w czasie studiów ciągle musiała udowadniać, że zasługuje na to, by je ukończyć. Najwięcej kłamliwych plotek pojawiało się zawsze pod koniec sezonu, kiedy już było wiadomo, że w świecie skoków nie wydarzy się nic, o czym można by pisać. 

Izabela Małysz – wykształcenie, co nam powie Wikipedia?

Izabela Małysz ukończyła Krakowską Akademię im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Jest magistrem administracji publicznej. Wiedzę zdobytą w czasie studiów i doświadczenie w prowadzeniu kariery męża przydają się jej do dziś. Obecnie to ona odpowiada za rodzinne biznesy, zajmuje się m.in. prowadzeniem pensjonatu w Wiśle. 

Źródło: instagram.com/izamalysz/

Żona skoczka, w odróżnieniu od niego, nie ma swojego artykułu w internetowej encyklopedii – Wikipedia nie notuje zbyt wiele faktów na jej temat. Z artykułu na temat Adama Małysza można dowiedzieć się, że nazwisko panieńskie jego żony brzmi Polok, a para pobrała się w 1997 roku. 

Izabela Małysz – operacje, usta, o co chodzi?

Gdy Izabela Małysz pojawiła się w programie Dancing with the stars, media zwracały uwagę na jej wygląd. Spekulowano na temat tego, że przechodziła zabiegi medycyny estetycznej i miała operacje. Niektóre portale pisały, że poprawiała usta. 

W mediach społecznościowych Izabeli Małysz pojawiało się sporo komentarzy na temat jej brwi: że są brzydkie, źle zrobione i nieudane. Żona skoczka odniosła się do tego, tłumacząc, że kilka lat wcześniej kosmetyczka uszkodziła jej cebulki brwi, dlatego te przestały rosnąć. Przez nieudany zabieg, musiała zmagać się z hejtem. 

Podczas inauguracyjnych zawodów w listopadzie 2022 roku wielu fanów skoków nie poznało Izabeli Małysz. Niektórzy komentowali, że wygląda jak Kayah i na pewno zrobiła coś z twarzą i poprawiała usta. Zdjęcie szybko zniknęło z profilu skoczka, ale pozostało na plotkarskich portalach. 

Zobacz: Anna Maria Jopek – romans, dzieci, synowie, największe przeboje, Franciszek, Marcin Kydryński, mąż

Izabela Małysz – wiek, wzrost, nazwisko panieńskie, co jeszcze wiemy?

Izabela Małysz urodziła się 4 grudnia 1978 roku. 16 czerwca 1997 roku wyszła za mąż za Adama Małysza. W październiku na świat przyszła ich córka, Karolina (wiek 26 lat). 

Kiedy Adam Małysz robił sportową karierę, zajmowała się domem i wychowywaniem córki. Życie skoczka narciarskiego podporządkowane jest treningom, dlatego wszystkie obowiązki rodzinne spoczywały na Izabeli Małysz. Po latach zdecydowała się na studia. Ukończyła wydział prawa i administracji jednej z niepublicznych uczelni w Krakowie. 

W latach 2005 – 2008 wraz z mężem prowadziła Fundację Wystarczy chcieć, która wspierała młodych sportowców oraz tych, którzy potrzebowali rehabilitacji i leczenia, bo ulegli wypadkom w czasie treningów lub zawodów. 

Źródło: instagram.com/izamalysz/

W 2021 roku wzięła udział w tanecznym show Dancing with the star. Jej partnerem był Stefano Terrazzino, który wylansował podczas programu wiele muzycznych talentów. Tym razem jego przygoda w tańcu z gwiazdami zakończyła się już w czwartym odcinku. W programie Izabela Małysz dała się poznać jako osoba empatyczna, serdeczna, ale też zdeterminowana. Na treningach, o których mówiła otwarcie, że są wyczerpujące, dawała z siebie wszystko. Fani programu byli podzieleni co do tego, czy na pewno powinna odpaść z show tak szybko. Udział w programie przyniósł jej spory wzrost popularności, ale też sprawił, że pojawili się nowi krytycy. Zarzucano jej, że miała operacje i poddawała się zabiegom poprawiającym urodę. Izabela Małysz nie skomentowała tych plotek.

Podstawowe dane:

wiek: 45 lat

wzrost: brak danych

nazwisko panieńskie: Polok

Zobacz: Beata Kempa – syn, mąż alkoholik, dzieci, Radosław Sikorski, włosy, wiek, wygląd, metamorfoza

Sprawdź jeszcze

Popularne