Strona głównaCelebryciAnna Maria Jopek - romans, dzieci, synowie, największe przeboje, Franciszek, Marcin Kydryński,...

Anna Maria Jopek – romans, dzieci, synowie, największe przeboje, Franciszek, Marcin Kydryński, mąż

Kiedy lata temu reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji w Dublinie, fani muzyki zakochali się w jej głosie. Był lekki, aksamitny i wyjątkowo melodyjny. Dziś Anna Maria Jopek (wiek 53 lata) koncertuje na całym świecie i rzadko bywa w kraju. Niewiele mówi też o swoim życiu. Przyznaje, że jest samotnikiem i ceni anonimowe życie prywatne, które udaje jej się wieść w Lizbonie. Znasz jej największe przeboje? Wiesz, co robią jej synowie oraz mąż? Sprawdź z nami, co słychać u tej wokalistki i producentki muzycznej. Choć największy wzrost popularności ma już za sobą, jej muzyka nadal się podoba. 

Zobacz: Marcin Hakiel – wzrost, wiek, metamorfoza, rodzice, ojciec, romans, zęby, czy jest gejem, rozstanie, rodzeństwo

Anna Maria Jopek – romans

W 2013 roku w prasie pojawiła się informacja na temat tego, że piosenkarka ma romans z muzykiem jazzowym ze swojego zespołu, Krzysztofem Herdzinem. Od tego czasu nie milkną plotki, które głoszą, że Jopek i jej mąż Marcin Kydryński są małżeństwem tylko na papierze i żyją osobno. 

Ani piosenkarka, ani dziennikarz nigdy nie komentowali tych opinii. Faktem jest, że ostatnie wspólne zdjęcie zrobiono im w 2015 roku. Anna Maria Jopek większość czasu spędza w Portugalii, gdzie ma mieszkanie. Marcin Kydryński sporo podróżuje i bez reszty zafascynowany jest Afryką. 

Temat tego, jak wygląda życie prywatne pary, nie umknął teściowej wokalistki, Halinie Kunickiej. Ta swego czasu bardzo martwiła się o małżeństwo swojego syna. Dziś cieszy ją obecność jego dzieci, z którymi stara się spędzać jak najwięcej czasu. 

Anna Maria Jopek – dzieci, synowie, mąż

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński mają dwoje dorosłych dzieci, które poszły w ślady matki i zajęły się muzyką. Synowie znanej pary to Franciszek (wiek 25 lat) i Stanisław (wiek 23 lata). W jednym z wywiadów piosenkarka wspomina, że dla dzieci zrezygnowała z kariery, bo gdy były małe czas spędzony z nimi i życie prywatne było dla niej najważniejsze.  

Swoje największe przeboje nagrała później. Występowała z wieloma cenionymi muzykami i na światowych scenach. To spowodowało znaczący wzrost jej popularności. Dziś nikt nie przeczy, że jest gwiazdą światowego formatu. 

Źródło: soundline.biz/AnnaMariaJopekUltoneAlbum/

Anna Maria Jopek – największe przeboje

Piosenkarka wychowywała się w muzycznej rodzinie. Jej rodzice występowali w zespole Mazowsze. Ojciec był cenionym tenorem i pochowany jest w Alei Zasłużonych na Powązkach. Zdobyła staranne muzyczne wykształcenie. Jest kompozytorką, autorką tekstów, piosenkarką i multiinstrumentalistą. Ma na swoim koncie dziewięć złotych i siedem platynowych płyt, a jej piosenki do dziś można usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

Pierwszym największym przebojem piosenkarki był utwór Joszko Broda. Przyniósł jej wzrost popularności już w 1997 roku i do dziś pojawia się w rozgłośniach radiowych. W tym samym roku utworem Ale jestem zdobyła 11. miejsce w finale Eurowizji. To jeden z naszych większych sukcesów w tym konkursie. 

Zobacz: Lexy Chaplin – pochodzenie, wiek, chłopak, wzrost, waga, Wikipedia, ojciec, rodzice, imię i nazwisko

Kolejny raz świat usłyszał o niej w 2002 roku, gdy wydała płytę Upojenie nagraną ze światowej sławy amerykańskim gitarzystą Patem Methenym. 

W 2016 roku towarzyszyła na scenie Stingowi podczas jego koncertu w Polsce, wykonując utwór Fragile.

Jest laureatką wielu prestiżowych nagród. Zdobyła między innymi Wiktora 2003 dla najlepszej piosenkarki i kilka Fryderyków – w tym za debiutancką płytę z 1997 roku. Z rąk prezydenta Bronisława Komorowskiego otrzymała Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski za promowanie polskiej kultury na arenie międzynarodowej. 

Anna Maria Jopek koncertuje na całym świecie – śpiewała między innymi na największej scenie Tokyo Jazz Festival. Ceni ją także publiczność w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. W Polsce ma status wyjątkowo utalentowanej i wymykającej się jakimkolwiek muzycznym ramom gwiazdy. Jej utwory balansują na krawędzi poezji śpiewanej, jazzu i popu. Zaś oryginalny głos sprawia, że w każdym z nich brzmi wyjątkowo. 

Źródło: instagram.com/annamariajopekofficial/

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński

Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński poznali się po jednym z koncertów. Oboje przyznają, że była to miłość od pierwszego wejrzenia. Piosenkarka w wywiadach bardzo ciepło wypowiadała się na temat tego, czym ujął ją mąż podczas pierwszego spotkania. Pomiędzy nimi dość szybko pojawiła się wzajemna fascynacja. 

Para wzięła ślub w 1998 roku. Po kilku miesiącach na świat przyszedł ich pierwszy syn, Franciszek. Dwa lata później urodził się Stanisław. 

Dziś Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński nie pojawiają się razem publicznie. W mediach mówi się o tym, że każde z nich ma własne życie prywatne. Anna Maria Jopek powiedziała kiedyś, że oboje są samotnikami i dają sobie przestrzeń na tę samotność. 

Zobacz: Beata Kempa – syn, mąż alkoholik, dzieci, Radosław Sikorski, włosy, wiek, wygląd, metamorfoza

Sprawdź jeszcze

Popularne