Strona głównaCelebryciJustyna Steczkowska – wiek, rodzeństwo, figura, dzieci, romans, mąż, wzrost, nos, romans...

Justyna Steczkowska – wiek, rodzeństwo, figura, dzieci, romans, mąż, wzrost, nos, romans z menadżerem, rodzice

Tej artystki chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej kariera rozpoczęła się w 1994 roku. Wzięła wtedy udział w przesłuchaniach do programu „Szansa na sukces”. W programie wystąpiła dwa razy. Za drugim razem zaśpiewała piosenkę „Boskie Buenos” z repertuaru zespołu Maanam, a występ przeszedł do historii polskiej muzyki. Oprócz wygrania odcinka, zwyciężyła również w koncercie „Debiutów” podczas 31. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Rok później reprezentowała Polskę w 40. Konkursie Piosenki Eurowizji. Od 1996 wydała 17 albumów studyjnych, w tym 12 solowych. Postanowiliśmy zgromadzić informacje na jej temat – wiek, wzrost, figura, rodzice, rodzeństwo, pierwszy mąż, dzieci oraz rozprawiliśmy się z plotkami na temat operacji nosa i romansu z menadżerem. Zapraszamy!

Zobacz: Wojtek Sawicki – Agata Tomaszewska, przed chorobą, kiedyś, wiek, zdrowy, kto to, rodzice, partnerka, dziewczyna

Justyna Steczkowska – wiek, wzrost, waga

Justyna Steczkowska urodziła się 2 sierpnia 1972 roku, zatem, jak łatwo policzyć, jej wiek to 50 lat. Wzrost wokalistki wynosi 164 cm. W internecie nie znajdziemy informacji o wadze piosenkarki. Jednak artystka mimo swojego wieku wciąż zachwyca nienaganną figurą. Justyna Steczkowska zdradziła, jaki jest sekret jej pięknej figury. Okazuje się, że wokalistka je wszystko, ale w odpowiednich ilościach. Dodatkowo ćwiczy i unika alkoholu. Szczupłej figury może pozazdrościć jej niejedna 20-latka.

Steczkowska czasem żartuje, że jeżeli chodzi o nos, to natura hojnie ją obdarzyła. W okresie kiedy Doda i Justyna Steczkowska miały konflikt, Doda powiedziała o Steczkowskiej „ma nos jak hamulec od karuzeli”. Artystka jednak nigdy nie zdecydowała się na operację, chociaż pojawiły się takie plotki. Justyna uważa, że zrobienie takiego nosa świadczyłoby o zupełnym braku talentu ze strony chirurga.

Justyna Steczkowska – rodzeństwo, rodzina, rodzice

Rodzicami piosenkarki są Danuta i Stanisław Steczkowscy. Przez długi czas rodzice Justyny Steczkowskiej skrywali pewną tajemnicę przed opinią publiczną. Wszystko zaczęło się w Duląbce, wsi położonej w województwie podkarpackim. Tam Stanisław Steczkowski był księdzem i prowadził chór kościelny. W chórze tym śpiewała Danuta Steczkowska. I tak po pewnym czasie między księdzem a chórzystką narodziło się uczucie i Stanisław porzucił sutannę. Ich związek wywołał skandal, zwłaszcza że pierwsze dziecko pojawiło się na świecie, kiedy jeszcze Steczkowski był kapłanem. Zakochani wiele lat starali się o zgodę na zawarcie małżeństwa. Udało się to dopiero w 1998 roku, wówczas Danuta miała 56 lat, a Stanisław 65. Para doczekała się aż dziewięciorga dzieci, czyli Justyna Steczkowska posiada ósemkę rodzeństwa – pięć sióstr oraz trzech braci.

Źródło: Instagram justynasteczkowska

Justyna Steczkowska jest najpopularniejszą przedstawicielką klanu Steczkowskich, jest wokalistką, skrzypaczką, kompozytorką i autorką tekstów, jednakże całe rodzeństwo jest umuzykalnione. Steczkowscy mają artykuł poświęcony im na Wikipedii. Dowiadujemy się z niego, że:

·   Agata jest dyrygentką, pianistką, wiolonczelistką i kompozytorką,

·   Magdalena to wokalistka, kompozytorka i skrzypaczka,

·   Paweł gra na basie, komponuje i śpiewa,

·   Marcin jest saksofonistą, wokalistą i skrzypkiem,

·   Jacek to lutnik, skrzypek i wokalista,

·   Maria jest wokalistką,

·   Cecylia śpiewa, gra na skrzypcach oraz jest lutnikiem i kaletnikiem,

·   Krystyna to wokalistka i skrzypaczka.

Rodzeństwo Steczkowskich komponowało, nagrywało i koncertowało pod własnym szyldem oraz z czołówką polskiej sceny muzycznej. Magda Steczkowska ma za sobą udział m.in. w show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Zobacz: Jose Carreras – ile ma lat, Julia Carreras, romans z Polką, Edyta Górniak, choroba, młody, rodzice, Patrycja Wojciechowska

Justyna Steczkowska – dzieci

Justyna Steczkowska ma trójkę dzieci. Najstarszy syn to Leon Myszkowski (ur. 2000). Następnie na świat przyszedł Stanisław Myszkowski (ur. 2005). Najmłodsza jest Helena Myszkowska (ur. 2013).

Leon Myszkowski zwrócił na siebie uwagę mediów za sprawą swojej muzyki oraz występów z mamą. Na co dzień spełnia się jako DJ i organizator imprez rozrywkowych. Jest współtwórcą projektu Mike & Laurent. Niegdyś prowadził bloga likeleo.pl, na którym pisał o modzie, podróżach i gotowaniu. Obecnie Leon Myszkowski aktywny jest na Instagramie (@leon_myszkovsky), gdzie zgromadził ponad 36 tysięcy obserwatorów.

Justyna Steczkowska – obecny mąż

Justyna Steczkowska od ponad dwudziestu lat jest żoną Macieja Myszkowskiego. Zanim się poznali mąż Justyny był modelem. Wokalistka zobaczyła jego zdjęcie w gazecie i mężczyzna bardzo jej się spodobał. We wrześniu 2000 roku zakochani wzięli ślub w Rzymie. Uchodzili za idealną parę, jednak po pewnym czasie w związku pojawił się kryzys. W 2017 roku Justyna Steczkowska ogłosiła, że jest z mężem w separacji. Ludzie zaczęli się zastanawiać czy chodzi o romans z menadżerem. Na szczęście już w 2018 roku para odnowiła przysięgę małżeńską i są razem do dziś.

Źródło: Instagram justynasteczkowska

Justyna Steczkowska – pierwszy mąż

W związku z odnowieniem przysięgi małżeńskiej w sieci pojawiły się pewne plotki, że Justyna Steczkowska nie jest już ze swoim pierwszym mężem. To oczywiście bzdury, pierwszy mąż Justyny to Maciej Myszkowski i wszystko wskazuje na to, że ostatni.

Justyna Steczkowska – romans z menadżerem

Wokół największych gwiazd cały czas rodzą się jakieś plotki. Podczas gdy Justyna przechodziła kryzys w małżeństwie, ludzie spekulowali, że może chodzić o romans z menadżerem Łukaszem Wojtanowskim. Oboje zaprzeczyli tym domysłom. Chyba każde małżeństwo z wieloletnim stażem miewa gorsze momenty. Nie zawsze musi chodzić o romans. Justynie Steczkowskiej i Maciejowi Myszkowskiemu życzymy dużo spokoju, szczęścia i wzajemnego zrozumienia.

Zobacz: Katarzyna Łaska – kim jest, wiek, wzorst, mąż, rodzina, syn

Sprawdź jeszcze

Popularne