Strona głównaCelebryciMaciej Kurzajewski - życie prywatne, wiek, wzrost, franciszek kurzajewski, rozwód, młody, rodzina,...

Maciej Kurzajewski – życie prywatne, wiek, wzrost, franciszek kurzajewski, rozwód, młody, rodzina, synowie

Maciej Kurzajewski to znany dziennikarz od wielu lat związany z Telewizją Polską. Swoją karierę zaczynał jako komentator sportowy, później zaczął prowadzić też inne formaty, w których świetnie się sprawdził. W tym roku obchodził 50-te urodziny, a w świecie celebrytów wiele zamieszania wywołała informacja, że związał się z Katarzyną Cichopek, swoją partnerką z programu Pytanie na śniadanie.

Poniżej przytaczamy kilka faktów na temat Maćka Kurzajewskiego – opisujemy jego życie prywatne i wykształcenie oraz sprawdzamy, czy plotki o tym, że ma niespotykanie wysokie zarobki, da się jakoś potwierdzić. 

Zobacz: Izabela Małysz – romans, wiek, wykształcenie, wikipedia, wiek,operacje, nazwisko panieńskie, usta, zdrada

Maciej Kurzajewski – kto to? Wiek, wzrost 

Maciej Kurzajewski urodził się 29 stycznia 1973 roku w Kaliszu. W latach 1996-2020 jego żoną była Paulina Smaszcz, z którą ma dwóch synów. Starszy, Franciszek Kurzajewski (wiek 26 lat), mieszka za granicą i niedawno sam został ojcem. Młodszy, Julian (wiek 17 lat), uczy się i obecnie mieszka w Holandii.

Maciej Kurzajewski – podstawowe dane:

wiek: 50 lat 

wzrost: 176 cm

Maciej Kurzajewski studiował prawo, ale już na pierwszym roku rozpoczął pracę w telewizji, bo wygrał konkurs na komentatora sportowego. Młody wiek nie był dla niego przeszkodą i udało mu się zrobić ogromną karierę. Ma wykształcenie prawnicze, ale całe zawodowe życie pracuje jako dziennikarz i prowadzący programy telewizyjne. Biega też w maratonach. 

Spekuluje się, że jego miesięczne zarobki to aż 100 tys. zł. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku pieniędzy gwiazd media lubią przesadzać i w rzeczywistości ich zarobki nie są aż tak oszałamiające. 

Maciej Kurzajewski – życie prywatne 

Maciej Kurzajewski przez wiele lat był związany z Pauliną Smaszcz. W 2020 roku para ogłosiła, że się rozwodzi. Ich rozstanie miało bardzo kulturalny przebieg. Nie donosili na siebie w mediach, ani nie oskarżali wzajemnie o rozpad związku. 

Źródło: instagram.com/maciejkurzajewski/

7 października 2022 roku dziennikarz potwierdził, że jest związany z dziennikarką i aktorką, Katarzyną Cichopek. Ta kilka miesięcy wcześniej w równie kulturalny sposób rozwiodła się ze swoim mężem, Marcinem Hakielem. 

Obecnie życie prywatne Kurzajewskiego i Cichopek nie wygląda kolorowo. Była żona Macieja komentuje ich związek w mediach społecznościowych i wraca do starych spraw związanych z byłym mężem, o których wcześniej nie wspominało żadne z nich. Maciej i Katarzyna złożyli pozwy przeciwko byłej żonie dziennikarza. Jak dowiedziała się kolorowa prasa, domagają się od niej po 100 tys. zł, które zamierzają przeznaczyć na cele charytatywne. 

Maciej Kurzajewski i Franciszek Kurzajewski

Starszy syn dziennikarza, Franciszek Kurzajewski, mieszka za granicą wraz ze swoją żoną Laurą Vaccari. Poślubił piękną Włoszkę w 2021 roku, a w tym na świat przyszła ich córka. Trzeba przyznać, że Maciej Kurzajewski to wyjątkowo młody dziadek! Nie inaczej jest zresztą w przypadku Pauliny Smaszcz. 

Franciszek Kurzajewski ma staranne wykształcenie. Uczył się w Izraelu, zna bardzo dobrze 5 języków. 

Zobacz: Maciej Zoniuk Zony — kto to? Wiek, wzrost, waga, rodzina, dziecko, Wikipedia

Obecnie syn dziennikarza i jego rodzina mieszkają za granicą. Media spekulowały nawet, że zmienił nazwisko i obecnie nazywa się Vaccari. Informacji tej Franciszek Kurzajewski nigdy nie potwierdził. 

Maciej Kurzajewski – synowie, rodzina

Synowie Macieja Kurzajewskiego stronią od mediów. Po rozwodzie rodziców ani obecnie, gdy toczy się między nimi medialny spór, nigdy nie wypowiadali się na ten temat. 

Starszy syn dzieli z dziennikarzem wiele sportowych pasji, m.in. wspólnie biegają maratony. O młodszym, który jest jeszcze niepełnoletni, wiadomo niewiele. Ostatnio portale plotkarskie pisały o tym, że obserwuje w mediach społecznościowych ojca i Kasię Cichopek, ale swojej mamy nie. Miało to oznaczać, że w sporze, w który uwikłana jest ich patchworkowa rodzina, staje po stronie ojca. Nie mniej jednak trzeba przyznać, że to wyjątkowo słaba argumentacja. 

Źródło: instagram.com/maciejkurzajewski/

Maciej Kurzajewski – rozwód

Maciej Kurzajewski przez 24 lata był mężem Pauliny Smaszcz. Ich rozwód odbył się z dala od błysku fleszy. Para dzieliła się opieką nad młodszym synem. Wiele wskazywało na to, że po wspólnym ćwierćwieczu, uda im się zachować serdeczne relacje. 

Wszystko zmieniło się w ubiegłym roku, kiedy była żona dziennikarza ujawniła w mediach społecznościowych, że ten spędza w Izraelu urlop z Katarzyną Cichopek. Do tej pory od czasu do czasu pojawiały się informacje na temat tego, że Cichopek i Kurzajewski są parą, ale były to jedynie plotki i spekulacje. 

Dziś co jakiś czas w mediach społecznościowych Paulin Smaszcz komentuje życie byłego męża i jego nowej partnerki. Sprawa jest na tyle poważna, że dziennikarz zdecydował się pozwać swoją byłą żonę.

Zobacz: Beata Kempa – syn, mąż alkoholik, dzieci, Radosław Sikorski, włosy, wiek, wygląd, metamorfoza

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne