Strona głównaCelebryciChivas - kto to, wzrost, wiek, imię i nazwisko

Chivas – kto to, wzrost, wiek, imię i nazwisko

Chyba nie ma co dyskutować z tym, że rap jest ulubionym gatunkiem muzycznym Polaków. Kiedyś raperzy raczej rzadko lądowali w mainstreamie – teraz jest wręcz odwrotnie. Proste rymy, bit, do którego da się potańczyć na sobotniej imprezie to obecnie główne czynniki składające się na sukces wielu ludzi. Dlatego właśnie na rynku muzycznym jest aż tylu raperów – próg wejścia jest niski, a wynagrodzenia wysokie.

Jednym z bardziej znanych w ostatnim czasie artystów na rap scenie jest Chivas – kto to? Czy jego brzmienia również są tak oklepane? Jak nazywa się naprawdę – czy znamy prawdziwe imię i nazwisko rapera? Czy wiemy, jaka jest jego data urodzenia? Ile ma lat, czyli wiek Chivasa – czy należy do raperów, którzy zrobili karierę przed dwudziestką? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na wszystkie te pytania oraz dowiesz się kilku ciekawostek o raperze – nawet takich, ile ma wzrostu 🙂 Zapraszam do lektury.

chivas kto to

Chivas – kto to jest? Wiek, wzrost, imię i nazwisko

Chivas – kto to? Chivas jest raperem, którego kawałki na YouTube mają naprawdę dużo wyświetleń – młody say10 3 mln, narcyz 5,5 mln, jakbym miał w ręku klamkę 6 mln, Najlepsi pod słońcem (ft. Szpaku) 11 mln i najbardziej znany utwór, czyli: mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna (ft. White 2115) z 25 mln wyświetleń! Małe litery nie są przypadkowo – w taki właśnie sposób raper je tytułuje swoje piosenki. Chivas na rap scenie działa już kilka lat. Mimo że nie jest on całkiem nową postacią i jego piosenki mają sporo wyświetleń, to na pewno nie należy od do topki polskich raperów. Jest znany, ale nie tak jak Mata czy Kizo. 

Nie tworzy on jednak do szuflady i coraz szybciej pnie się po szczeblach mainstreamu. Przez to, że staje się on coraz bardziej popularny, ludzie chcą go lepiej poznać. Cóż, Chivas nie jest specjalnie otwarty – nie znajdziesz z nim wielu wywiadów. Zdjęcia i posty na social mediach również są skąpe w informacje związane z życiem prywatnym rapera. Dlatego właśnie ludzie tworzą wątki na forach: Chivas – ile ma wzrostu? Ile ma lat?, Chivas – jaka jest jego dokładna data urodzenia i wzrost?, Chivas – skąd jest i jak nazywa się naprawdę?, Chivas – imię i nazwisko prawdziwe. Raper ma grono wielbicieli, którzy chcą zdobyć o nim jak najwięcej informacji. Postanowiłam znaleźć odpowiedzi na wszystkie te pytania. 

Ile ma wzrostu Chivas? Raper jest dość wysoki – ma on około 196 cm wzrostu. Nie są to jednak potwierdzone informacje. Na pewno nie należy do niższych – widać to na jego teledyskach. 

Ile ma lat? Data urodzenia Chivasa jest natomiast pewniakiem – urodził się on 23 kwietnia 1998 roku – ma on więc 24 lata. Wiek raperów jest często wyszukiwaną informacją – dlaczego? Bo na rap scenie jest naprawdę dużo młodych osób, które robią zawrotne kariery. Na przykład Mata – ma dopiero 20 lat, a mówią o nim wszyscy, nie tylko ludzie z pokolenia Z. Nypel z SBM ma dopiero 17 lat, a jego utwory mają po kilka milionów wyświetleń. 

Teraz przejdźmy do prawdziwego imienia i nazwiska Chivasa – jak nazywa się naprawdę? Krystian Gierakowski – jego ksywka nawiązuje do znanej szkockiej whiskey, która brzmi dokładnie tak, jak ksywka rapera.

Chivas – skąd jest? Czego nie powie nam Wikipedia?

Wikpedia o Chivasie mówi głównie o wytwórniach, z którymi związany był raper. Najpierw działał w New Bad Label. W 2020 roku przeniósł się do GUGU, w której wydał debiutancki album Nauczyłem się przeklinać – trafił on na 4. miejsce na liście OLiS. Dowiesz się stamtąd również tego, skąd jest Chivas – artysta pochodzi z Łodzi.

Jakich informacji o Chivasie nie znajdziesz na Wikipedii? Na przykład tego, że lubi on Metallice, czyli najpopularniejszy heavymetalowy zespół na świecie – wspomniał o tym w utworze ze Szpakiem. Słychać to zresztą w jego utworach – muzyki Chivasa nie da się zamknąć w sztywnych ramach. Jest to rap, ale na pewno nie są to typowe brzmienia – mocno czerpie on z innych gatunków muzycznych, głównie z metalu. Nie znajdziesz tam też informacji o jego nowym singlu anyżowe żelki  – Chivas wypuścił go niecałe 2 tygodnie temu. Klip na YouTube ma już milion wyświetleń. Potwierdzoną ciekawostką o artyście jest również to to, że muzyką zajmuje się on już ok. 9 lat. Wyprodukował kilka kawałków Whitea 2115 – m.in. utwór Młody Książe i Mogę dziś umierać. To z produkcji był na początku bardziej znany – rapować zaczął później. 

W jednym z wywiadów podzielił się z fanami kilkoma ciekawymi faktami ze swoimi życia. Jakimi?

  • Chivas w dzieciństwie chciał mieć fryzurę jak Draco Malfoy z Harrego Pottera.
  • Gdyby miał wybrać markę, z którą chciałby współpracować do końca życia, to byłaby nią MISBHV.
  • Raper nie rusza się nigdzie bez telefonu.
  • Ma ciarki, gdy słucha kawałka Drugs You Should Try It Travisa Scotta.
  • To właśnie Travis Scott był dla niego największą inspiracją, jeśli chodzi o mieszanie gatunków – gdyby mógł wyprodukować bit dla jakiegokolwiek rapera chce, to byłby nim właśnie Travis.

Chivas na pewno przykuwa uwagę – co myślisz o jego muzyce? Jesteś fanem/ką mieszania gatunków? Koniecznie daj znać w komentarzu 🙂

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne