Strona głównaCelebryciElwira Mejk - wiek, dzieci, data urodzenia, rocznik, syn, pierwszy mąż, wikipedia,...

Elwira Mejk – wiek, dzieci, data urodzenia, rocznik, syn, pierwszy mąż, wikipedia, operacje plastyczne, mąż, wzrost, z synami

Elwira Mejk jest jedną z najbardziej znanych wokalistek disco-polo. Prowadzi programy w telewizji, czasem zajmuje się też konferansjerką. Tak naprawdę nazywa się Elwira Smilgin-Brodzik i urodziła się w Morągu. Jest laureatką wielu nagród muzycznych, które zdobyła wraz z zespołem MEJK. Należą do niej m.in. następujące wyróżnienia:

  • Wokalistka Roku (rocznik 2003 i 2012),
  • Złoty Klucz Radia IRN,
  • Platynowa Płyta za singiel Bo to miłość. 

Swój zespół założyła w 1996 roku i do dziś sporo koncertuje. Od lat zachwyca wszystkich fanów muzyki rozrywkowej nie tylko talentem, ale też atrakcyjnym wyglądem. Pisze piosenki, samodzielnie projektuje swoje stroje sceniczne. Wielu ludzi interesuje się tym, jak wygląda jej życie prywatne. W internecie pojawiają się pytania o jej rocznik (wiek i data urodzenia). Fani są też ciekawi tego, kim są jej dzieci. Czy udostępnia zdjęcia z synami? Czy to prawda, że miała operacje plastyczne? Przeglądamy to, co zawiera Wikipedia i to, co piszą o Elwirze plotkarskie portale. Zapraszamy na podsumowanie. 

Zobacz: Viki Gabor – powiększyła usta? Operacje plastyczne młodej gwiazdy

Elwira Mejk – wiek, wzrost, waga

Elwira po raz pierwszy publicznie śpiewała w wieku 4 lat. Wtedy jej najwierniejszą fanką była babcia. Wzrost popularności zawdzięcza błyskawicznej karierze w branży disco-polo. Mimo upływu lat, Elwira Mejk prezentuje się świetnie. Wielu fanów chce wiedzieć, ile ma lat, jaki jest jej wzrost oraz waga. Być może ma to związek z tym, że w mediach plotkuje się o tym, że miała operacje plastyczne. 

Choć Wikipedia pisze nieco tym, kim jest Elwira Mejk, nie jest tam podana jej data urodzenia. W związku z tym jej wiek nie jest znany. Wiemy za to, że urodziła się 8 września, a w ubiegłym roku miała zostać babcią. 

Wzrost i waga Elwiry Mejk również pozostają tajemnicą. Jest jednak bardzo szczupła i raczej wysoka. Bardzo dba o swój wygląd i prezentuje się w strojach podkreślających jej nienaganną sylwetkę. Każda kobieta bez względu na wiek chciałaby mieć tyle pewności siebie i energii, co Elwira. 

Elwira Mejk – mąż

Od 2009 roku mąż Elwiry to Mariusz Brodzik. Wspólnie tworzą grupę Mejk, ale to Elwira jest bardziej rozpoznawalna i stanowi koło napędowe zespołu. Podobnie, jak w przypadku jego żony, wiek i wzrost pozostają tajemnicą. Wiele wskazuje na to, że ich rocznik jest do siebie zbliżony.

Źródło: disco-polo.info

Zobacz: Agnieszka Dygant kiedyś i dziś. Operacje ją zmieniły?

Elwira ma za sobą już jedno małżeństwo. Wokalistka niewiele mówi o swojej przeszłości. W żadnym z wywiadów nie komentowała swojego tego, jaki był jej pierwszy mąż. Najwyraźniej przeszłość zostawiła za sobą. Nikt w mediach nie drąży tego tematu.

Elwira Mejk – pierwszy mąż

Pierwszy mąż Elwiry nosił nazwisko Łabudziński. Nie wiadomo jednak, jak długo para była razem. W pierwszym składzie grupy MEJK  za kompozycję odpowiadał Jarosław Łabudziński. Wszystko wskazuje na to, że był to pierwszy mąż artystki. 

Wiemy za to na pewno, że to pierwszy mąż (a nie obecny) jest ojcem dwóch dorosłych już synów Elwiry: Szymona i Filipa. 

Elwira Mejk – operacje plastyczne

Elwira Mejk nie ukrywa, że nieco pomaga swojej urodzie. Zapytana o operacje plastyczne, przyznała, że wykonała zabieg odsysania tłuszczu. Miała też poprawiać pośladki. 

Zbyt wiele na temat tego, jakie operacje plastycznie przeprowadzała nie mówi. Na Instagramie za to sporo opowiada o zabiegach poprawiających wygląd. Poddała się między innymi:

  • tlenoterapii w komorze hiperbarycznej,
  • zabiegom EMS w komorze
Źródło: Instagram elwiramejk

Poza tym jest dość aktywna fizycznie, jeździ na rowerze, ćwiczy. 

Kiedyś napisała też, że nieskazitelny wygląd cery zawdzięcza temu, że pije dużo wody i stosuje witaminę C na skórę. Dzięki temu wygląda młodo i energicznie. Tym bardziej mediom trudno jest ustalić jej rocznik.

Zatem jeśli miała jakieś operacje plastyczne poprawiające jej wygląd, na pewno nie ogranicza się jedynie do skalpela. Poza tym korzysta też z mniej inwazyjnych zabiegów, które są nie mniej skuteczne od operacji.

Zobacz: Magdalena Ogórek przed operacjami plastycznymi. Jak wyglądała kiedyś?

Elwira Mejk – dzieci 

Elwira Mejk jest matką dwójki dzieci. Ma dorosłych synów. Ich data urodzenia nie jest znana. Ojcem chłopców jest pierwszy mąż Elwiry. Chłopcy nie poszli w ślady mamy. Zajmują się zupełnie czymś innym.Starszy syn Elwiry jest ratownikiem medycznym i strażakiem. Młodszy to zawodowy żołnierz i ratownik WOPR. W ubiegłym roku pracował na granicy białoruskiej, gdy szturmowały ją grupy uchodźców. Wydarzenie to odnotowuje Wikipedia, opisując kryzys migracyjny na naszej granicy. 

Źródło: disco-polo.info

W 2021 roku Elwira wystąpiła na koncercie Murem za polskim mundurem, który organizowała Telewizja Polska. Opowiedziała wtedy, że jak każda matka bardzo przeżywa służbę syna. Apelowała, by wszyscy pamiętali, że granicy pilnują czyjeś dzieci, nie anonimowe osoby. 

Starszy syn Elwiry poinformował ją w ubiegłym roku w dniu babci, że sama niebawem będzie babcią. Syn wokalistki i jego partnerka Karolina Puchacz podarowali jej z tej okazji niebanalny prezent. Elwira pokazała  go publicznie – znajdowała się na nim ramka a w niej zdjęcie USG i podpis Nela. Data urodzenia wnuczki artystki nie jest jednak znana. Ani artystka, ani jej syn nie pokazali zdjęcia dziewczynki. 

Elwira Mejk z synami

Elwira Mejk wyznała, że synowie są jej dumą, bo służą ojczyźnie. W internecie można znaleźć parę zdjęć, na których pozuje z synami w służbowych mundurach. Choć sama Elwira udziela wielu wywiadów, prowadzi też programy w telewizji, nie pojawia się publicznie z synami. 

Elwira Mejk w ostatnich latach miała problemy ze zdrowiem. Trafiła do szpitala z podejrzeniem raka płuc. Nie poddała się jednak i uwierzyła, że jeszcze wiele lat życia przed ną. Poleciała nawet na pielgrzymkę do Fatimy. Nim poinformowała w mediach społecznościowych o tej sprawie, przeżywała wszystko w gronie rodzinnym z mężem i z synami.

Zobacz: Kamil Hassan – wiek, wzrost, waga, dziewczyna, pochodzenie, rodzice, kim jest, kto to, wikipedia

Sprawdź jeszcze

Popularne