Strona głównaCelebryciKlaudia Jachira - mąż, pochodzenie, wikipedia, kto to, rodzice, kim jest, rodzina,...

Klaudia Jachira – mąż, pochodzenie, wikipedia, kto to, rodzice, kim jest, rodzina, wiek, dzieci, ojciec, życiorys

est postacią wzbudzającą skrajne emocje, choć założenia w większości ma dobre. Słynie ze swoich barwnych happeningów, parodiowania prezesa i wykorzystywania performansu podczas obrad sejmu. Kim jest Klaudia Jachira? W tym artykule przyjrzymy się jej życiorysowi, poszerzając o informacje, o których Wikipedia milczy. Czy posłanka ma partnera, kto to jest? Co wiemy o jej rodzinie? Zapraszamy do lektury.

Zobacz: Anna Dzieduszycka – Wikipedia, rodzice, pochodzenie, rodzina, bracia, wzrost, wiek, mąż, życiorys, skąd pochodzi

Klaudia Jachira – kto to? Krótki życiorys, Wikipedia 

Zacznijmy od życiorysu. Klaudia Jachira z pochodzenia jest Wrocławianką. To tutaj urodziła się 31 maja 1988 roku, obecnie jest w wieku 34 lat. Posłanka chodziła do VIII Liceum Ogólnokształcącego, a po jego ukończeniu, w wieku studenckim, dostała się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Ukończyła wydział lalkarski, więc fakt, że w karierze satyrycznej partnerują jej kukiełki, nie powinien nikogo dziwić.

Jej początki w branży, choć odbywały się poza scenami teatru, były dla posłanki wartościowymi doświadczeniami w życiorysie. Jako konferansjerka poznała Ryszarda Petru. Kto to? Założyciel partii Nowoczesna. Zachęcona ich programem, postanowiła wystartować w wyborach parlamentarnych. Oczywiście z listy Nowoczesnej. Zdobyła jedynie 700 głosów. Jednak wiemy, kim jest Klaudia Jachira – osobą zawziętą i zaangażowaną, więc nie poddała się po tym. 

W tym czasie nagrywała satyryczne filmiki z kukiełkami jako partnerami, dzieląc się swoimi poglądami na tematy palące polskie społeczeństwo. Wikipedia nie wie, że dużo rozmawiała z ludźmi na ulicy, poszerzając wiedzę o potrzebach obywatelskich. W wieku 31 lat, po 4 latach od pierwszej próby, Jachira dostała się do Sejmu. Teraz jest posłanką Koalicji Obywatelskiej.

Źródło: Instagram klaudiajachira

Klaudia Jachira – pochodzenie 

Egzotycznie brzmiące nazwisko posłanki może budzić ciekawość odnośnie do jej pochodzenia. Podczas wywiadu dla Radia ZET Jachira opowiedziała o próbie ustalenia pochodzenia jej nazwiska. Rodzice jej ojca byli z Kolbuszowej, a ich nazwisko brzmiało pierwotnie Jachyra. Posłanka liczyła na orientalne źródło pochodzenia nazwiska, ale nic z tego. Wikipedia tylko to potwierdza. Rodzina mieszkała w Polsce.

Zobacz: Elwira Mejk – wiek, dzieci, data urodzenia, rocznik, syn, pierwszy mąż, wikipedia, operacje plastyczne, mąż, wzrost, z synami

Klaudia Jachira – mąż 

Na Instagramie Jachiry widnieje zdjęcie w welonie i sukni ślubnej, co pozwala snuć domysły, że posłanka wyszła za mąż. Jak sama potwierdza w opisie do zdjęcia: Wyszłam za mąż, zaraz wracam. Jak to dobrze, że to tylko na chwilę. Co posłanka miała na myśli?

Źródło: Instagram klaudiajachira

Okazało się, że to tylko jedno z wielu zleceń, które Klaudia Jachira jako dyplomowana aktorka wzięła na warsztat. Choć mieliśmy nadzieję na odnalezienie partnera w jej social mediach, nie dowiemy się o tym, nawet jeśli Klaudia Jachira będzie w związku. Aktywistka chroni swoje życie prywatne przed wzrokiem ciekawskich. Jeśli na horyzoncie pojawi się potencjalny mąż, nie dowiemy się kto to i kim jest. WIkipedia również.

Dowiedzieliśmy się za to, że Jachira nie chce mieć dzieci. Pochodzenie tej informacji jest pewne w 100%. To słowa samej Klaudii. Posłanka nie chce mieć dzieci, ponieważ nie czuje potrzeby zaspokojenia matczynego instynktu. Uważa, że sprowadzanie dzieci na świat pogrążony w kryzysie klimatycznym to egoizm. Czy zmieniłby to mąż i fakt, że miałaby z kim być rodzicami? Tego nie wiemy. Niemniej co do samego macierzyństwa Jachira jest sceptyczna, dziecko nie jest priorytetem w jej życiorysie.

Klaudia Jachira – rodzice, rodzina, ojciec, matka 

Co wiemy o rodzinie Klaudii Jachiry? Jej ojciec, który już nie żyje, był adwokatem. Kim jest matka? Z wykształcenia nauczycielką, obecnie pracuje w ubezpieczeniach. Nie wiemy, kto to i w jakim jest wieku. Klaudia nie jest jedynym dzieckiem swoich rodziców, ponieważ ma również brata. 

Źródło: wprost.pl

Rodzina, a szczególnie zmarli ojciec i dziadek, są dla niej naprawdę ważni. W jednym ze starszych filmików podzieliła się z obserwującymi informacją, że przyniosła na ich groby wódkę i papierosy. Ten gest ma nawiązywać do zwyczajów słowiańskiego pochodzenia, co potwierdza Wikipedia. Wódkę rozlewa wokół grobów, a odpalone papierosy kładzie na pomnikach. Ojciec za życia kochał palić, więc Jachira w duchu dawnych obrządków, przynosi mu namiastkę poprzedniego życia. Zmarły rodzic jest ważną postacią w jej życiorysie.

Jachira wzbudza mieszane uczucia. Przez zwolenników opozycyjnych partii jest często krytykowana, a jeszcze częściej hejtowana. Środowisko, które powinno być jej przychylne, bywa niekiedy zmieszane jej poczuciem humoru czy pretensjonalnymi wypowiedziami. Nie da się jednak zarzucić Jachirze zaangażowania w sprawy obywatelskie. Wielokrotnie pojawiała się na protestach, skandując wraz z tłumem hasła o dostęp do aborcji, in vitro czy jakościowej edukacji.

Zobacz: Cherry Seaborn – Wikipedia, dzieci, wiek, kim jest, wzrost, Ed Sheeran Cherry Seaborn

Sprawdź jeszcze

Popularne