Strona głównaCelebryciMaciej Dowbor - wiek, wzrost, piotr dowbor, samochód, romans, joanna koroniewska, ile...

Maciej Dowbor – wiek, wzrost, piotr dowbor, samochód, romans, joanna koroniewska, ile ma lat, metamorfoza

Maciej Dowbor jest znanym polskim dziennikarzem i prezenterem. Wzrost jego popularności zapewnił mu również kanał, który prowadzi wraz ze swoją żoną. W show-biznesie mężczyzna działa już bardzo długo i wzbudza sympatię wielu widzów telewizji, ale ostatnio również sporą część Internautów. Co wiemy o Macieju Dowborze? Ile ma lat? Jak wyglądał, kiedy był młody? Jakie ma auto? To kwestie, które najbardziej was interesują. Na te pytania odpowiedzieliśmy w poniższym artykule. Przeczytaj i sprawdź jak wyglądała metamorfoza prezentera “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz jakim jeździ samochodem. 

Zobacz: Joanna Fedorowicz-Roqueblave – dzieci, wiek, córka, Wikipedia

Maciej Dowbor – wiek, wzrost, waga

Maciej Dowbor rozpoczął swoją karierę w mediach w radiowej Trójce, gdzie prowadził serwis sportowy w latach 1999-2001. Następnie podjął współpracę ze stacją TVN, gdzie rozpoczął karierę telewizyjną. Był też członkiem stacji TVP, jednak w roku 2005 został prezenterem Polsatu. Od 2015 roku jest również związany z radiem RMF FM. Ile lat ma mężczyzna? Dowbor jest w wieku 44 lat. Niektórych z was interesuje również jego wzrost. Prezenter jest dość wysoki, ma aż 190 cm. Mężczyzna uznawany jest za jednego z atrakcyjniejszych polskich dziennikarzy, zarówno wtedy kiedy był młody, jak i teraz kiedy jest już dojrzałym mężczyzną. 

Maciej Dowbor i Piotr Dowbor

Matką Macieja Dowbora jest znana polska dziennikarka Katarzyna Dowbor. Znana widzom może być na przykład z programu “Nasz Nowy Dom”, który od lat emituje stacja Polsat. Ojcem Macieja jest Piotr Dowbor. Jest osobą niezwiązaną z show-biznesem. Zajmuje się wykładaniem matematyki na Uniwersytecie w Toruniu. Z tego co wiemy, związek rodziców Macieja rozpadł się w okresie, kiedy był w bardzo młodym wieku. Ku zdziwieniu niektórych, przez pierwsze lata życia Macieja wychowywał ojciec, Piotr Dowbor. 

Źródło: instagram.com/maciej_dowbor/

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Małżeństwo Macieja Dowbora i Joanny Koroniewskiej uchodzi za jedno z bardziej udanych w polskim show-biznesie. Para wzięła ślub po jedenastu latach związku. Nie zawsze było idealnie. Para przeżyła rozstanie, spowodowane tym, że Maciej podobno zdradził niedoszłą żonę. Ostatecznie celebryci wrócili do siebie i obecnie tworzą zgrany duet, wychowując razem swoje dzieci. W jakim wieku się poznali i jak wyglądała historia ich miłości?

Jak zgodnie twierdzą, zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Młody Maciej poznał Joannę Koroniewską na planie serialu “M jak Miłość”. Dziennikarz przeprowadzał wtedy wywiady z aktorami serialu, wśród których pojawiła się również Joanna.  W tym roku minie 23 lata od momentu, kiedy się w sobie zakochali. Zaczęli się spotykać już zaledwie kilka miesięcy od swojego poznania. Jego mama po rozwodzie postanowiła przeprowadzić się do Warszawy i tam rozwijać się zawodowo. Kiedy urodziła, dziecko miała zaledwie 19 lat. Maciej został z Piotrem Dowbor w Toruniu, po jakimś czasie wyjechał z nim jednak do Niemiec gdzie mieszkali wspólnie przez dwa lata. W tym okresie kontakt dziennikarza z mamą był bardzo ograniczony. Jak obecnie twierdzi, w późniejszym czasie udało im się odbudować relacje i obecnie utrzymują dobre relacje. 

Źródło: instagram.com/maciej_dowbor/

​​Maciej Dowbor i romans, zdradził żonę?

Czy Maciej Dowbor zdradził żonę? O jego romansie z prawniczką z Krakowa swego czasu rozpisywała się cała polska prasa. Wzrost zainteresowania tematem pojawił się w szczególnie w momencie, kiedy pojawiły się doniesienie na temat tego, że Maciej wyprowadził się z domu. Dziennikarz zostawił dla niej swoją ówczesną partnerkę Joannę Koroniewską, która w tamtym okresie była już matką ich pierwszej córki. Rodzina rozpadła się po doniesieniach o romansie. Ze względu na dziecko para utrzymywała ze sobą kontakt. Po jakimś czasie dziennikarz zakończył romans i postanowił zawalczyć o swoją rodzinę i odbudować związek z Joanną Koroniewską. Mimo że Maciej zdradził przyszłą żonę, Joanna w końcu mu wybaczyła i para wzięła ślub. Niedługo potem ich rodzina powiększyła się o kolejne dziecko. Tym razem małżeństwo ponownie doczekało się córki, Helenki. 

Zobacz: Edward Dymek – kiedyś i dziś, bezdomny, nie żyje, córka, żona, zdjęcia i grób, czyli wszystko co powie ci o nim wikipedia oraz znacznie więcej!

Maciej Dowbor – rodzina, dzieci, córka

Para doczekała się narodzin dwójki dzieci. Ich pierwsza córka ma na imię Janina i jest w wieku 13 lat. Ile lat ma młodsza córka? Helena urodziła się 10 lutego 2018 roku, ma więc dopiero 5 lat. Wiemy, że rodzina mieszkała w Warszawie, a w wolnych chwilach jeździli do swojego domku w górach. Ostatnio w Internecie Dowborowie pochwalili się przeprowadzką do Hiszpanii, gdzie kupili dom z basenem. Willa wygląda naprawdę luksusowo, a Joanna obiecała swoim widzom pokazać metamorfozę, jaką w niej przeprowadzili po zakończeniu remontu. 

Źródło: instagram.com/maciej_dowbor/

Maciej Dowbor – samochód

Maciej Dowbor jest osobą, która ma wyjątkowego pecha, jeśli chodzi o samochody. W przeciągu ostatniego roku stracił aż dwa auta. Wiemy to, ponieważ postanowił podzielić się tymi informacjami na swoim Instagramie. Najpierw jego auto zostało zniszczone na skutek wypadku pod Warszawą. Kolejny samochód dosłownie utopił się, kiedy prezenter próbował przejechać nim przez zalaną ulicę. 

Maciej Dowbor – metamorfoza, jak wyglądał młody? 

Mimo że Maciej uchodzi za bardzo przystojnego mężczyznę, w ostatnim czasie jego znakiem charakterystycznym stały się długie siwe włosy i broda. Kąśliwe komentarze ze strony fanów oraz jego żony chyba skłoniły go do tej metamorfozy. Postanowił pozbyć się nie tylko sporej ilości włosów, ale także i brody. Kiedy swoją przemianę pokazał w swoich mediach społecznościowych, obserwatorzy nie kryli pozytywnego zaskoczenia. Nic dziwnego, Maciej naprawdę wygląda tak o wiele młodziej. 

Maciej Dowbor jest na rynku medialnym już ponad 20 lat. Mimo gorszych i lepszych chwil ze swoją żoną tworzą zgraną parę i wydawać się może, że prowadzą idealne życie. Wiele w historii Macieja może zaskakiwać, na przykład relacje z jego mamą, Katarzyną Dowbor. Dziennikarz i prezenter jest na świeczniku od wielu lat i mimo kilku wpadek wciąż jest bardzo cenioną i lubianą postacią medialną. Ostatnio sporą rzeszę fanów przyciągają tak zwane “Domówki u Dowborów”. Tą serię małżeństwo rozpoczęło w okresie pandemii i wciąż ją kontynuują. To nic innego jak pogawędki z wybranymi gośćmi na ich Instagramie. 

Zobacz: Bogusia z Rolnik Szuka Żony – skąd pochodzi, wiek, kim jest, nazwisko

Sprawdź jeszcze

Popularne