Strona głównaCelebryciKatarzyna Bosacka - dzieci, wiek, choroba, skąd pochodzi, mąż, życiorys

Katarzyna Bosacka – dzieci, wiek, choroba, skąd pochodzi, mąż, życiorys

Katarzyna Bosacka, czyli Pani od Wiem, co jem. Dziennikarka od wielu lat uczy Polaków, jak jeść, by być zdrowym. Jej 13-letnia współpraca ze stacją TVN zakończyła się w 2020 roku, jednak Katarzyna Bosacka nie stanęła w miejscu i nadal kontynuuje swoją misję – dziennikarka działa w TTV oraz na swoim kanale na YouTube. Jakie fakty z życiorysu Katarzyny Bosackiej znamy? Jakie wykształcenie ma kobieta? Czy ma dzieci i męża? Na co choruje dziennikarka? Skąd pochodzi i gdzie mieszka obecnie? Sprawdzamy!

Katarzyna Bosacka – wiek, waga, wzrost

Z racji, że Katarzyna Bosacka porusza w swoich programach tematy związane z dietetyką, to ludzie chcą znać wagę dziennikarki. Wiele widzów zarzuca kobiecie, że edukuje ona o żywieniu i aktywności fizycznej, a sama nie jest w najlepszej formie. Jednak kobieta ma czworo dzieci, a przecież ciąże wiążą się z przytyciem. Dodatkowo Katarzyna Bosacka cierpi na chorobę, która uniemożliwia jej proste zrzucenie kilogramów. Podejście dziennikarki do zbyt wysokiej wagi znamy – kobieta nie raz podkreśla, że nadwaga jest poważnym problemem, który może doprowadzić nawet do śmierci. W jednym z wywiadów dziennikarka powiedziała, że chce walczyć o siebie i schudnąć dla zdrowia. W jakim wieku jest Katarzyna Bosacka? Kobieta urodziła się w 1972 roku, więc obecnie ma ona równo 50 lat. 

Katarzyna Bosacka – skąd pochodzi? Gdzie mieszka?

Skąd pochodzi i gdzie mieszka aktualnie Katarzyna Bosacka? Dziennikarka urodziła się w Warszawie i tam obecnie mieszka. Przez pewien czas mieszkała w Kanadzie, ponieważ jej mąż był tam ambasadorem RP. 

Katarzyna Bosacka i Franciszek Bosacki

Katarzyna Bosacka ma czworo dzieci: Franciszka, Marię, Zofię i Jana. O swoim życiu prywatnym nie mówi zbyt wiele, przez co mało wiemy o jej mężu i dzieciach. Jednak w jednym z wywiadów podzieliła się tym, że jej pociechy są uczone szacunku do pracy i pieniędzy i że Jan i Maria mają  już za sobą przygodę z zarabianiem. Franciszek Bosacki jest najmłodszym dzieckiem dziennikarki – ma 9 lat. Pod jego zdjęciem, na Instagramie dziennikarki, wiele osób pisze, że Franciszek jest bardzo podobny do mamy.

Katarzyna Bosacka i Maria Bosacka

W jakim wieku jest Maria Bosacka? Maria Bosacka nie jest najstarszą córką dziennikarki – to Jan urodził się jako pierwszy. Maria ma 20 lat, studiuje w Holandii i jest wegetarianką. Druga córka Katarzyny Bosackiej, Zofia, jest o dwa lata młodsza. Jak już wspominaliśmy, dziennikarka nie dzieli się w sieci swoim życiem prywatnym – nie pokazuje często w swoich mediach społecznościowych Zofii, Jana, Franciszka i Marii, jednak od czasu do czasu wrzuci ona jakieś zdjęcie z całą rodziną.

Katarzyna Bosacka – choroba, mąż, dzieci, schudła, życiorys, ślub i inne informacje 

Katarzyna Bosacka z mężem (Marcinem Bosackim) poznała się, jak była jeszcze bardzo młoda. Po niespełna 6 miesiącach para postanowiła wziąć ślub – w tym roku świętują oni 25 lat małżeństwa. Wcześniej zaręczona była z innym mężczyzną, jednak to Marcin ostatecznie skradł jej serce. Młoda Bosacka zerwała zaręczyny i już 3 dni później została narzeczoną nowego chłopaka. Poznali się oni w Gazecie Wyborczej – oboje pracowali w dziale zagranicznym. Katarzyna Bosacka była tam wtedy sekretarką, a Marcin Bosacki – redaktorem. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. W 2021 roku dziennikarka wrzuciła na Instagrama zdjęcie z ich ślubu. Uroczystość odbyła się w Warszawie – ślub był bardzo skromny, zaproszono 26 osób. W wywiadzie Katarzyna Bosacka powiedziała, że wtedy nie miała z ukochanym wystarczających funduszy na wielkie wesele. Ich podróżą poślubną była wycieczka po całej Europie – zatrzymywali się u rodziny oraz u znajomych. 

Jakie fakty znamy jeszcze z życiorysu dziennikarki? W młodości Katarzyna Bosacka zajmowała się głównie pisaniem – pracowała dla Gazety Wyborczej oraz dla Wysokich Obcasów. Kobieta z wykształcenia jest polonistką. Dziennikarka jest autorką kilku książek, które dotyczą jedzenia, zdrowia oraz dzieci. 

Na co choruje Katarzyna Bosacka? Na głęboką niedoczynność tarczycy – to w tym upatruje ona swoje problemy ze schudnięciem. Jak już wspominaliśmy, są osoby, które zarzucają Katarzynie Bosackiej, że nie waży ona mało, a przecież edukuje o odżywianiu, odchudzaniu i zdrowiu. Są również osoby, które wyrzucają kobiecie, że nie ma ona wykształcenia na kierunkach związanych z dietetyką. Jednak dziennikarka na pewno konsultuje to, co mówi ze specjalistami w tych dziedzinach. Na pewno szerzy ona wiedzę o zdrowym i racjonalnym odżywianiu. Niestety nie uczą nas tego w szkole, przez co w Polsce bardzo dużo osób jest otyłych, zwłaszcza dzieci. Sporo Polaków nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duży wpływ ma na nas to, co jemy. W swoich programach dziennikarka pokazuje, że zdrowe żywienie nie musi być nudne i drogie. Na swoim kanale na YouTube EkoBoscaka pokazuje ona widzom, jak jeść tanio i dobrze. Śledzi ją tam prawie 100 tys. osób. 

Już znasz więcej szczegółów z życiorysu Katarzyny Bosackiej. Daj znać w komentarzu, co myślisz o jej programach i czy kiedyś oglądałeś w telewizji Wiem, co jem albo Wiem, co kupuję. Czekamy!

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne