Strona głównaCelebryciAnna Dzieduszycka - Wikipedia, rodzice, pochodzenie, rodzina, bracia, wzrost, wiek, mąż, życiorys,...

Anna Dzieduszycka – Wikipedia, rodzice, pochodzenie, rodzina, bracia, wzrost, wiek, mąż, życiorys, skąd pochodzi

Anna Dzieduszycka stała się rozpoznawalna, dzięki swojej roli w filmie krótkometrażowym, reżyserii Tadeusza Łysiaka. Został on nominowany do Oscara 2022. Kobieta urodziła się z chorobą, jaką jest achondroplazja. Inaczej nazywana jako karłowatość. Jaką rolę choroba odgrywa w odniesieniu do życiorysu i kariery Anny Dzieduszyckiej? Postaramy się odpowiedzieć między innymi na pytania o pochodzeniu, rodzinie i wykształceniu aktorki.

Anna Dzieduszycka – kto to? Wiek, wzrost

Z wykształcenia wcale nie jest aktorką. Mimo to, ma za sobą już kilkanaście ról. Jej wzrost to zaledwie 118 cm. Kobieta w tym roku skończyła 32 lata. Przyczyną niskiego wzrostu jest choroba, na którą cierpi. Objawia się ona niedoborem wzrostu i zachowaniem dziecięcej postury. Choroba nie wpływa jednak w żadnym stopniu na rozwój psychiczny, który u chorujących na karłowatość osób jest adekwatny do wieku. 

Sama Anna mówi o sobie “karlica”. Mimo, że określenie może się wydawać obraźliwe, kobieta zdecydowanie woli je od “osoby niskorosłej”. W jednym z wywiadów opowiada, że określenie “niskorosła” według słownika nawiązuje do roślin lub osób urodzonych w Azji. Żartując odnosi się do tego, że jej pochodzenie nie ma nic wspólnego z żadną z tych kategorii. 

Największy rozgłos w mediach przyniosła jej postać Julii. Kto to jest Julia? Anna wcieliła się w jej postać w filmie, który opowiada historię niskorosłej dziewczyny. Scenariusz zwraca uwagę na problem osób cierpiących na karłowatość. Postać Julii pokazuje jak osoby cierpiące na tą chorobę mogą czuć się wykluczone ze społeczeństwa czy nawet rodziny. Poza nominacją do Oscara, Dzieduszycka za swoją najlepszą rolę w filmie “Sukienka”  otrzymała nagrody na polskich oraz zagranicznych festiwalach. 

Anna Dzieduszycka zdecydowanie ma talent!

Anna Dzieduszycka – pochodzenie, skąd pochodzi?

Niewiele jest informacji w internecie, odnośnie tego skąd pochodzi Anna Dzieduszycka. Pochodzenie jest elementem życia prywatnego, którym osoby znane nie zawsze chętnie się dzielą. Jedyną z niewielu informacji o rodzinie, jakie podczas wywiadu zdradza Dzieduszycka to fakt, że wychowywała się z dwoma braćmi. Sama przyznaje, że mimo choroby nie miała u nich żadnej taryfy ulgowej. To, skąd pochodzi aktorka nadal pozostaje nieujawnione. Możliwe, że wraz z rozwojem kariery, jej życiorys w Internecie zostanie dokładniej uzupełniony. Może zdarzyć się jednak, że informacje o rodzinie, partnerze czy pochodzeniu zostaną jej prywatnością. 

Zobacz: Paulina Kozłowska – dziewczyna mini majka. Wzrost, wiek, w ciąży?

Anna Dzieduszycka – rodzice, co nam powie Wikipedia?

Wikipedia nie podaje nam na ten moment jeszcze żadnych informacji na temat aktorki. Nie znajdziemy tam odpowiedzi na pytanie “kto to jest Anna Dzieduszycka”. Równie ciężko znaleźć fakty z życia na temat partnera, męża czy rodziców. W jednym z wywiadów Anna zdradza, że wychowywała się z ojczymem. W rozmowie odniosła się również do tego, że mężczyzna jeździ na wózku. W swojej wypowiedzi podkreśliła, że jej ojczym jest świetnym rodzicem i bardzo wspiera ją w jej działaniach aktorskich. Ze względu na to, że sam zmaga się z niepełnosprawnością doskonale rozumie jej codzienne problemy. 

Anna Dzieduszycka – bracia, rodzina, mąż

Wiemy, że aktorka wychowywała się w dużej rodzinie. Jej rodzice posiadają jeszcze dwoje dzieci, braci Anny. Nie wiemy w jakim są wieku, jednak wiadomo, że nie cierpią na niedobór wzrostu podobnie jak ona. Niewiele osób wie, że prywatnie  Dzieduszycka jest też daleką krewną reżysera “Sukienki”. Razem ze swoim innym kuzynem gra w sztuce teatralnej. 

Wikipedia, ani żadne inne źródła nie podają informacji o tym, czy Dzieduszycka posiada męża lub partnera. W swoich wypowiedziach medialnych wspomina jednak o podejściu mężczyzn i jej relacjach damsko-męskich. Jej życiorys zawiera w sobie niejedno zakochanie. Aktorka zauważa problem, jakim jest nieśmiałość mężczyzn w stosunku do kobiet takich jak ona. Przyznaje jednak, że często randkuje.

Zobacz: Maciej Big Jack Jarema – wzrost, wiek, ile ma lat, dziewczyna, kto to, imię, ile waży, kim jest, rodzice

Nie lubi portali randkowych bo dostaje tam same propozycje seksualne. Kobieta wyznaje, że woli poznać potencjalnego partnera na żywo. Nie ma dla niej większego znaczenia wygląd, wiek, wzrost czy wykształcenie. Jej potencjalny mąż musi zaimponować jej charakterem. Takiego samego podejścia Anna oczekuje, od tego kto będzie próbował zdobyć jej serce. 

O Annie Dzieduszyckiej wciąż wiadomo niewiele. Kwestie związane z rodzicami, rodziną czy tym skąd pochodzi nadal nie znalazły w internecie gotowej odpowiedzi. W wyszukiwaniu tej postaci nie pomaga nawet Wikipedia. Na podstawie jej niektórych wypowiedzi można jednak wnioskować, że ma dobre relacje z rodzicami i braćmi. 

Uwielbia dzieci i zwierzęta. Na ten moment nie ma męża i jest na etapie szukania miłości. Nie ukrywa jednak, że coraz częściej myśli o macierzyństwie. Nie wiemy skąd pochodzi, ani jakie ma wykształcenie. Wiadomo jednak, że przez rozpoczęciem kariery zajmowała się dziećmi z autyzmem. Jej życiorys staje się coraz bogatszy, wraz z kolejnymi projektami teatralno-kinowymi. Patrząc na rozwój jej kariery, podejrzewamy, że niedługo już każdy będzie wiedział kto to jest Anna Dzieduszycka. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne