Strona głównaRozrywkaBogusia z Rolnik Szuka Żony - skąd pochodzi, wiek, kim jest, nazwisko

Bogusia z Rolnik Szuka Żony – skąd pochodzi, wiek, kim jest, nazwisko

Bogusia jest znana z ósmej edycji programu “Rolnik Szuka Żony”. W programie znalazła szczęście, jednak jakiś czas po emisji jej rodzinę spotkała tragedia. Kim jest Bogusia? Ile ma lat? Widzowie programu wyszukują informacji na temat jej nazwiska, wieku oraz innych danych. Postaraliśmy się znaleźć jak najwięcej informacji na jej temat, aby móc wam je przekazać w poniższym artykule. Zostań z nami i dowiedz się więcej!

Zobacz: Stanisław z Rolnik Szuka Żony – instagram, dom, nazwisko, kogo wybrał, gdzie mieszka, czym się zajmuje

Bogusia z Rolnik Szuka Żony – kim jest?

O tym, kim jest Bogusia mogli doskonale przekonać się widzowie programu. Bogusława zgłosiła się do TVP w poszukiwaniu miłości. Namówiła ją do tego jej siostra i córka. Skąd pochodzi Bogusia z “Rolnik Szuka Żony”? Jak podała produkcja w swoich mediach społecznościowych, uczestniczka pochodzi z okolic Zgierza, w województwie łódzkim. Kobieta w programie znalazła swoją miłość. Jak na nazwisko miał jej wybranek? Był nim Krzysztof Pachucki. Para zakochała się w sobie podczas kręcenia sezonu i jeszcze wtedy Krzysztof postanowił oświadczyć się swojej wybrance. Swój związek sfinalizowali po zakończeniu programu. Urządzili huczny ślub i wesele. Następnie zamieszkali na wsi, na Mazurach. Jeszcze podczas programu kobieta zdecydowała, że przeprowadzi się do swojego przyszłego męża. Ich życie wydawało układać się bardzo dobrze, jednak jak się później okazało, mąż Bogusi zmagał się z depresją i niedługo po ich ślubie, w wieku 56 lat postanowił odebrać sobie życie. Mężczyzna popełnił samobójstwo.

Źródło: facebook.com/rolnikszukazony/

Bogusia z Rolnik Szuka Żony – nazwisko, wiek

Ile lat ma Bogusia? Z naszego dziennikarskiego śledztwa wynika, że Bogusia obecnie jest w wieku 53 lat. W programie widzowie poznali ją jako ciepłą i zaradną kobietę, która bardzo mocno wierzyła w to, że po rozwodzie może jeszcze znaleźć miłość. Jak ma na nazwisko uczestniczka ósmego sezonu popularnego programu? Nie wiemy, jak Bogusia nazywała się rozpoczynając swoją przygodę, jednak można wnioskować, że po ślubie przyjęła nazwisko po swoim mężu, Krzysztofie Pachuckim.

Zobacz: Kamila z Rolnik Szuka Żony – gdzie mieszka, nazwisko, dziecko, dom

Bogusia z rolnik szuka żony skąd pochodzi?

Wiemy już kim jest, ile ma lat i skąd pochodzi Bogusia z “Rolnik Szuka Żony”. Gdzie mieszka aktualnie? Wiemy, że po zakończeniu programu kobieta przeniosła się na mazurską wieś do swojego ukochanego. Po tragedii związanej z jego samobójczą śmiercią Bogusia przeniosła się do Warszawy. Mieszka tam jej córka, która wspiera ją w żałobie po mężu. Nie jest wiadomo, czy Bogusia powróci do rodzinnej miejscowości czy zamieszka w gospodarstwie swojego zmarłego męża. Może zostanie w Warszawie, żeby być blisko córki i rodziny, która w obecnej sytuacji jest dla niej ogromnym wsparciem. Jak można się domyślić kobieta bardzo przeżyła stratę, tym bardziej, że niewiele minęło od ich ślubu. Para wydawała się być w sobie bardzo zakochana. Niestety mężczyzna przegrał z depresją. 

Żal w odniesieniu do jego śmierci wyraziła na swoim Instagramie nawet sama prowadząca program, Marta Manowska. Żona zmarłego nie chce odnosić się do tego zdarzenia w mediach i nie zabrała jeszcze w tej sprawie głosu. Głos zabrała w jej imieniu córka Bogusi. Krótko wyjaśniła, że mama czuje się już trochę lepiej, jednak potrzebuje czasu, żeby oswoić się z tą sytuacją. Wiemy, że Bogusia na wsparcie może liczyć również ze strony dzieci Krzysztofa, które mieszkają niedaleko jego gospodarstwa. Mimo że historia miłości tej dwójki ludzi tragicznie się zakończyła, widzowie programu wspominają parę jako bardzo pozytywną parę. Wzbudzili oni sporą sympatię wśród oglądających. Z tego też powodu pojawia się sporo zapytań odnośnie Bogusi i tego, jak obecnie sobie radzi.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne