Strona głównaCelebryciKatarzyna Fronczewska - Wikipedia, wiek, co robi dziś córka Piotra?

Katarzyna Fronczewska – Wikipedia, wiek, co robi dziś córka Piotra?

Chociaż świat show-biznesu przyciąga bardzo wiele osób a niektórzy wręcz bezskutecznie, od lat próbują do niego wstąpić, to jednak nie wszyscy chcą podążać tą ścieżką. Nie inaczej jest z dziećmi znanych gwiazd. Ich drogi zawodowe, mają różny tor. Niektóre z nich, jak chociażby Patrycja Markowska, powielają wybory rodziców, a inne, jak bohaterka niniejszego artykułu Katarzyna Fronczewska, córka Piotra Fronczewskiego wybierają coś zupełnie innego. Jaki jest jej wiek? Czy to lekarz? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do artykułu.

Katarzyna Fronczewska a Wikipedia, nic tam nie znajdziemy  

Jeśli jesteście ciekawi, jaki życiorys ma Katarzyna Fronczewska, Wikipedia nie ma żadnych artykułów na ten temat. Można tam znaleźć tylko wzmianki o jej ojcu oraz siostrze. Piotr Fronczewski to znany i ceniony aktor, który znany jest przede wszystkim z ról takich jak: Ziemia Obiecana, Noce i dnie czy Akademia Pana Kleksa. Co wiadomo o jego córce, Katarzynie? Urodziła się w 1975. Ukończyła dwa kierunki studiów. Jej pierwszy wybór padł na studia filozoficzne zaś drugi, na medyczne. Katarzyna Fronczewska z zawodu to lekarz, specjalistą jest z zakresu dziedziny radiologii. Jak już wspomnieliśmy, szukając informacji na jej temat w internecie, Wikipedia nam w tym nie pomoże.

Katarzyna Fronczewska – wiek, życie prywatne, lekarz? 

Czy wiadomo, co Katarzyna Fronczewska robi na co dzień? Jak najbardziej. Jest lekarką w jednej z warszawskich placówek Enel – Med, gdzie wykonuje kompleksowe badania jak, chociażby USG wszystkich narządów wewnętrznych. Pacjenci bardzo sobie cenią jej kompetencję, wiedzę oraz życzliwość, co swoje przełożenie znajduje w licznych, pozytywnych opiniach na jej temat. Wiek Katarzyny Fronczewskiej to 47 lat. Pani doktor ma córkę, która nazywa się Hania i z którą uwielbia spędzać czas Piotr Fronczewski.

Wiadome jest, że bohaterka tego artykułu, ma ona młodszą siostrę (1978) Magdalenę. Tak jak siostra, nie poszła w ślady ojca. Ukończyła studia psychologiczne i ma swój prywatny gabinet, na terenie Warszawy. Jako nastolatka długo nie potrafiła wybaczyć ojcu romansu, którego dopuścił się 7 lat po ślubie z ich matką. Historia ta, szczegółowo opisana jest w biografii Fronczewskiego. Ta sytuacja bardzo go umocniła. Pokazała mu, że warto walczyć o swoje małżeństwo, nawet jeśli wszyscy spisują je na straty. Jego, wisiało praktycznie na włosku, jednak gdy zobaczył smutek i żal swojej żony Ewy, postanowił zawalczyć. Ona na szczęście, przebaczyła mu jego skok w bok a ich małżeństwo, przetrwało do dziś. Echo tej sytuacji długo odbijało się jeszcze ich w domu, jednak jak to w takich przypadkach często bywa, czas zagoił rany i udało im się naprawić to, co wydawało się już stracone.

Obie kobiety, jako dziewczynki, miały niejednokrotnie szansę spróbować swoich sił w świecie estrady oraz sztuki. Były między innymi, członkiniami chóru Majki Jeżowskiej a słynna piosenka dla dzieci pod tytułem Laleczka z Saskiej Porcelany, śpiewana była właśnie przez Magdalenę Fronczewską. Miała także (wraz z siostrą Katarzyną), epizodyczną rolę u boku ojca we wspomnianych już wcześniej, przygodach Pana Kleksa.  Piotr Fronczewski, niejednokrotnie wypowiadał się, że widząc ich dużą wrażliwość, obawiał się, że w świecie estrady i ciągłego bycia na świeczniku, mogłyby sobie nie poradzić psychicznie.

Jak się okazuje, nie zawsze show-biznes przynosi tylko to, co najlepsze. Decydując się na taką karierę, trzeba wykazać mocny hart ducha i silny charakter. Widząc to, Katarzyna Fronczewska postanowiła nie angażować się w taką ścieżkę zawodową. Dziś jest spełnioną Panią doktor i codziennie pomaga pacjentom w walce o zdrowie. Gratulujemy i życzymy samych, dalszych sukcesów w tej dziedzinie.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne