Strona głównaCelebryciPiotr Fiedler - ślub, wiek, Instagram, dzieci, Wikipedia, partnerka

Piotr Fiedler – ślub, wiek, Instagram, dzieci, Wikipedia, partnerka

Zanim zaczęłam robić research do tego artykułu, nie wiedziałam, kim jest Piotr Fiedler… i chyba dalej tego nie wiem. Wydaje mi się jednak, że mogę powiedzieć, kim nie jest. Piotr Fiedler nie jest warszawskim celebrytą, nie jest też potulnym barankiem i człowiekiem, który boi się mówić o niewygodnych rzeczach.

Piotr Fiedler to ciekawa postać, która jakby nie pasuje do tego świata, kontrastuje go. Wyróżnia go mocna osobowość i to, że nie wiadomo, gdzie są jego granice. Język, jakim się posługuje i obrazy, które upublicznia na Instagramie, sprawiają, że może się on niektórym wydawać kontrowersyjny, a nawet nienormalny. Newsweek nazwał Piotra Fiedlera szatanem na miarę naszych czasów.

Frazy często pojawiające się w wyszukiwarkach w kontekście Fiedlera to: Czułość, Wikipedia, ślub, ile ma lat, wiek, wiersze, partnerka, dzieci i Magdalena Popławska. Sprawdź, jakie informacje na temat mężczyzny udało mi się znaleźć. Może to ułatwi nam zrozumienie tego, kim jest Piotr Fiedler.

Piotr Fiedler – czego nie powie nam Wikipedia?

Czego nie powie nam Wikipedia? Zaskoczeniem nie powinno być to, że Wikipedia nie powie nam niczego. Nie dowiemy się z niej, ile ma lat Fiedler, czy brał ślub, kim jest jego partnerka, czy pisze wiersze i ile ma dzieci.

Piotr Fiedler nie jest osobą, która chce się wyróżnić i zaistnieć w świadomości publiczności. Mam wrażenie, że bardziej zależy mu na tym, by wybrzmiała jego twórczość, a może nawet sam przekaz w niej zawarty. Gdyby w serwisie Wikipedia było hasło “Piotr Fiedler” to pewnie nie znaleźlibyśmy tam zbyt wiele informacji o życiu prywatnym mężczyzny. W sieci nie ma masy wywiadów z Piotrem, a portale plotkarskie też zbytnio nie rozpisują się na jego temat.

Wikipedia nie powie nam też tego, że Piotr Fiedler gra w zespole Glass Hunters. Mówi się, że Fiedler to popularny uczestnik klubowego życia stolicy, a granie w rockowym zespole pozwala częściowo utrzymać image mężczyzny, który chętnie gości na warszawskich zabawach. 

Glass Hunters to odzwierciedlenie nonszalancji, jaką ma w sobie Piotr Fiedler, z ich opisu na Facebooku dowiadujemy się, że nie dbają o zdrowie i wizerunek i że “lubisz jak grają”.

Wikipedia nie powie nam, że Piotr Fiedler jest poetą i autorem powieści. W 2017 roku wydał tom poezji o (poetyckim) tytule Pod moim oknem gryzą się jeże. Opis i recenzje zapewniają, że jego wiersze do nas krzyczą i nie pozwalają nam spać – opowiadają o nas i dotykają niemal tak, jakby ktoś wytykał nas palcem. Piotr Fiedler to nie tylko wiersze, napisał on też Czułość. Czułość to wydana w 2021 roku wulgarna powieść, która obfituje w seks, używki i romans. Brzmi oklepanie, ale sądząc po tym, kto jest autorem, można się spodziewać, że oklepana nie jest. Jak myślicie, czy w życiu Fiedlera jest miejsce na tytułową czułość?

Piotr Fiedler – ślub, dzieci, Magdalena Popławska

Czy Piotr Fiedler wziął ślub? Kim jest jego partnerka? Czy Fiedler ma dzieci? Takie pytania cisną się na usta internautów. Nic nie wiadomo na temat tego, by Piotr Fiedler wziął ślub, więcej czynników wskazuje na to, że mężczyzna ślubu nie brał. Poeta nie ukrywa tego, że szuka czułości i lubi towarzystwo kobiet, które chętnie zaprasza do swojego mieszkania. Wydaje się, że ślub nie jest obecnie tym, co go interesuje.

Czy Fiedler ma dzieci? Potwierdzone jest to, że ma jedną córkę, jednak można by rzec, że informacja ta została ujawniona przypadkiem, nie można więc wykluczyć, że ma on więcej dzieci. Kilka lat temu pojawiła się informacja, że Fiedler jest ojcem Zosi, córki Magdaleny Popławskiej. 

Dlaczego napisałam, że ta informacja została ujawniona przypadkiem? Piotr Fiedler i Magdalena Popławska nie byli osobami, które przekazały tę wiadomość. Skąd więc wiadomo, że poeta jest tatą Zosi? Po narodzinach Zosi siostra pani Magdaleny, Aleksandra Popławska dodała na Instagram zdjęcie stóp dziewczynki i podpisała je hasztagiem małefiedlerki. Tak niewiele było trzeba, by media zaczęły pisać o dziecku Fiedlera i Popławskiej, choć wiadome już było, że ślubu z ich związku nie będzie.

Magdalena Popławska to osoba, o której zdecydowanie więcej możemy przeczytać w sieci, pisze o niej nawet Wikipedia. Magdalena Popławska to 42-letnia aktorka znana, z takich produkcji jak Osiecka, czy Szadź 3. Chętniej pojawia się w telewizji niż na Instagramie, gdzie ma niecałe 13 tysięcy obserwujących. Kobieta urodziła córkę w wieku 35 lat.

Piotr Fiedler – wiek, Instagram 

Dokładny wiek Piotra Fiedlera nie jest znany, ma on około 40 lat. Mężczyzna nie mówi zbyt często o swoim życiu prywatnym, dlatego też media nie podają, ile ma lat.

Piotr Fiedler jest aktywny na Instagramie, jednak problem sprawia to, żeby znaleźć tam zdjęcia z jego wizerunkiem. Poeta na swoim feedzie przeplata screeny wierszy i fotografii, rysunków oraz kadrów z filmów, które mu się podobają. Jego “instagramowa twórczość” nie ma jednak zbyt wielu fanów – Piotr Fiedler ma 5647 obserwujących, ale wśród nich znajduje się na przykład Julia Wieniawa i Jessica Mercedes. Jeśli chcecie go znaleźć na Instagramie, to wystarczy wpisać @art.of.spitting. 

Instagram nie jest jedynym miejscem, gdzie Fiedler pokazuje swoją artystyczną odsłonę. Mężczyzna wrzuca swoje wiersze na Facebooka i tym sposobem pozbawia się “nieprzyjemnego czynnika, jakim jest wydawca”. Poeta zdecydowanie lubi tworzyć na własnych zasadach i woli, kiedy wiersze wypływają prosto od niego, bez żadnych pośredników.

Piotr Fiedler to człowiek różniący się o tych postaci, którym przesycony jest show-biznes. To, co dla jednych wydaje się czystą kontrowersją, dla niego jest normą. Poeta nie boi się mówić głośno o niewygodnych kwestiach i zawsze broni swojego zdania. Opowiada się on na przykład za tym, aby każda kobieta, bez względu na wiek i inne czynniki, mogła dokonać aborcji i by eutanazja była legalna. Czy Polska jest gotowa na Piotra Fiedlera?

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne