Strona głównaCelebryciPrzemysław Babiarz - Luisa Babiarz, wiek, Jacek Kurski, wykształcenie, Justyna Kowalczyk, żona,...

Przemysław Babiarz – Luisa Babiarz, wiek, Jacek Kurski, wykształcenie, Justyna Kowalczyk, żona, PiS, żony, przeszczep włosów, życiorys

Przemysław Babiarz to dziennikarz od ponad 30 lat związany z Telewizją Polską. Ukończył szkołę aktorską, ale to w zawodzie komentatora sportowego zrobił karierę. 

Choć nigdy nie krył się ze swoją wiarą i tym, że ma prawicowe poglądy, w ostatnim czasie może się wydawać, że stał się nieco bardziej zaangażowany politycznie po stronie PiS. 

Sprawdź z nami jego życiorys i dowiedz się więcej na temat tego, jak wygląda życie prywatne Przemysława Babiarza:

  • ile ma dzieci (wielu ludzi wyszukuje: przemysław babiarz luisa babiarz, przemysław babiarz szymon babiarz)
  • jakie są jego poglądy,
  • co robił zanim został gwiazdą telewizji?  

Zobacz: Jadwiga Emilewicz – rodzina, ile ma dzieci, Wikipedia, książki, PiS, memy, pochodzenie, partia, gdzie mieszka, rodzice

Przemysław Babiarz – żona, czyli Marzena Babiarz 

Niewielu ludzi wie, że Przemysław Babiarz miał dwie żony. Ta pierwsza zostawiła go bez wyjaśnienia. Dziennikarz przyznał po latach, że po rozwodzie przeniósł się z Gdańska do Warszawy i zaczął robić karierę komentatora sportowego. Z czasem poznał Marzenę Babiarz, która została jego drugą żoną. 

Marzena Babiarz z wykształcenia jest tłumaczem języka hiszpańskiego i nie udziela się w mediach. Nie wiemy, jak potoczyły się losy pierwszej żony prezentera. Wiadomo jedynie, że udało mu się zdobyć unieważnienie ślubu kościelnego i ponownie zawrzeć sakramentalny związek małżeński.

Przemysław Babiarz – dzieci

Przemysław Babiarz ma dwoje dzieci: syna z pierwszego małżeństwa (Szymon Babiarz, ur. 1987) oraz córkę, którą urodziła druga żona dziennikarza (Luisa Babiarz, ur. 1992). Nie wiadomo jednak, czym się zajmują, ani jakie mają wykształcenie. Rodzeństwo wychowywało się wspólnie z dziennikarzem. 

Źródło: instagram.com/tele.nostalgia./

Przemysław Babiarz Luisa Babiarz

Luisa Babiarz to córka prezentera i Marzeny Babiarz. Jest już dorosła (wiek 31 lat), ale pozostaje anonimowa. Po wpisaniu frazy przemysław babiarz luisa babiarz nie można podejrzeć wspólnych zdjęć ojca i córki. Prawdopodobnie takowe nigdy nie były publikowane. 

Przemysław Babiarz Szymon Babiarz

Szymon Babiarz (wiek 36 lat) to syn dziennikarza z pierwszego małżeństwa. Przemysław wychowywał go wspólnie z drugą żoną i młodszą córką. W sieci (fraza przemysław babiarz szymon babiarz) nie ma wspólnych zdjęć Przemysława i Szymona Babiarza. Nie ma też fotografii pierwszej żony. 

Przemysław Babiarz – poglądy PIS, Jacek Kurski

W jednym z dawnych wywiadów Przemysław Babiarz podkreślał, że należy oddzielić politykę od sportu i wydarzeń  rozrywkowych. Nie podobało mu się to, że realizatorzy w czasie meczu szukają ujęć z politykami na trybunach. Powiedział, że kiedyś było to nie do pomyślenia. Dziś, szczególnie w czasach, gdy prezesem TVP był Jacek Kurski, polityków w roli kibiców pokazywano dosyć często. 

Swego czasu prawa do transmisji skoków narciarskich kupił Eurosport i zamiast w TVP pokazywane były w telewizji TVN. Część zawodów pokazywano jednak w TVP. Po jednych z nich, gdy Polacy odnieśli sukces, Przemysław Babiarz powiedział, że skoki wróciły do domu (czyli do mediów publicznych) i od razu pojawiły się sukcesy. Na Twitterze wtórował mu ówczesny prezes telewizji, Jacek Kurski. 

Po tym wydarzeniu Babiarz zaczął być otwarcie kojarzony z PiS. Już wcześniej miał mocno prawicowe poglądy. Odmówił nawet przeprowadzenia wywiadu z wróżką (ostatecznie go przeprowadził, ale powiedział na antenie, że to sprzeczne z wiarą katolicką).

Przemysław Babiarz i Justyna Kowalczyk

W 2013 roku w mediach pojawiła się informacja, że Justyna Kowalczyk miała romans z jednym z dziennikarzy relacjonujących zawody. Sportsmenka była w ciąży i poroniła, zaś dziennikarz zdecydował się wrócić do swojej rodziny, ale romans wyszedł na jaw. Kowalczyk w Gazecie Wyborczej wyznała, że przypłaciła to depresją. 

Nazwisko dziennikarza podejrzewanego o romans z Kowalczyk nigdy nie padło, ale na forach i plotkarskich portalach pojawiały się informacje, że mógł być to Sebastian Parfjanowicz (odsunięty od komentowania biegów narciarskich Justyny), Maciej Kurzajewski lub właśnie Przemysław Babiarz. 

Źródło: instagram.com/przystanekhistoria.ipn/

Zobacz: Michał Lesień – żona, rodzice, wzrost, dzieci

Przemysław Babiarz – życiorys, rodzeństwo, przeszczep włosów i inne informacje

Życiorys Przemysława Babiarza w dużej mierze zdominowany jest jego życiem zawodowym. Po tym, jak opuścił Gdańsk i Teatr Wybrzeże, związał się z Telewizją Polską. Miał krótki epizod pracy w mediach prywatnych, ale sam przyznaje, że zrobił to tylko dla pieniędzy. 

Przemysław Babiarz ma rodzeństwo – siostrę Martę. O swoim życiu prywatnym mówi niewiele. Wszystkie wypowiedzi mają związek z tym, że jest osobą bardzo religijną i jego poglądy na temat rodziny, czy małżeństwa są konserwatywne. 

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki, że Babiarz miał przeszczep włosów. Nigdy nie potwierdził tych informacji. Jego postawa, poglądy, czy wyznawane zasady raczej nie przystają do tego, by poprawiać wygląd przy pomocy zabiegów medycyny estetycznej, ale kto wie – dziennikarz nigdy nie zaprzeczył. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne