Strona głównaCelebryciMateusz Tarzan Leśniak - wzrost, waga, wiek, Wikipedia, walka

Mateusz Tarzan Leśniak – wzrost, waga, wiek, Wikipedia, walka

O Mateuszu Leśniaku głośno jest teraz za sprawą jego przyszłej walki na Prime Show MMA, ale tak naprawdę ogromny wzrost popularności zapewnił mu udział w programie Królowe Życia. Myślicie, że wizerunek macho i silnego Tarzana z dżungli pozwala mówić o Leśniaku jako o królowej życia? Na pewno standard życia, jakie prowadzi, świadczy o tym, że tak. Mężczyzna nie ukrywa, że lubi otaczać się luksusem, ale w programie nie pojawia się w roli królowej. Jest on po prostu mężem jednej z uczestniczek show. 

Widzowie doceniają Tarzana za szczerość i to, że otwarcie mówi o swoim życiu i problemach, z jakimi się mierzy każdego dnia. Mateusz Tarzan Leśniak nigdy nie ukrywał swojego zamiłowania do motoryzacji – prowadzi nawet Tarzan Garage, gdzie zajmuje się odnawianiem motocykli.

Tarzan lubi też mieszane sztuki walki, ale nie ukrywa, że motywacją do wzięcia udziału w gali typu freak fight było coś innego.

Jeśli interesuje cię wiek, wzrost i waga Tarzana to koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dzięki nam dowiesz się też, gdzie mieszka, skąd pochodzi i czy walka w oktagonie to jedyna walka, z którą mierzy się w życiu. Jesteś ciekawy, co wspólnego z Tarzanem ma Rafalala? Zostań z nami!

Zobacz: Tomek Olejnik – wiek, wzrost, waga, gdzie mieszka, rodzice, mama, kto to?

Mateusz Tarzan Leśniak – wiek, wzrost, waga

Tak jak już wspomnieliśmy, Mateusz Tarzan Leśniak interesuje się mieszanymi sztukami walki i pewnie był to jeden z powodów, dla których zdecydował się na freak fighty. Pokaźny wzrost i waga mężczyzny sprawiają, że wiele osób czuje wobec niego respekt. Widać, że Tarzan czuje się młody duchem, ale internauci wciąż pytają o to, ile ma lat. Nie ma przecież co ukrywać, że znaczna część osób, które pojawiają się na takich galach to młodziaki. Ale czy wiek ma tu aż takie znaczenie? Tarzan jest dobrze zbudowany i nie zamierza rezygnować z freak fightów.

1 października odbędzie się gala Prime Show MMA z udziałem Mateusza Tarzana Leśniaka i będzie to pierwsza walka wieczoru. Niestety, w karcie zawodnika nadal nie zostały podane jego wymiary. Na szczęście Tarzan walczył wcześniej na High League i tam podana została waga, wzrost i wiek mężczyzny.

Ile ma lat Mateusz Tarzan Leśniak? Mężczyzna przekroczył już trzydziestkę – ma 31 lat. Wzrost Leśniaka to 198 centymetrów. Nic dziwnego, że facet nazywa siebie Tarzanem. No dobra, a co z wagą? Kilka miesięcy temu Mateusz Tarzan Leśniak ważył 105 kg, ale jak wiadomo, waga zawodników freak fightowych ciągle się zmienia. Przeciwnik Tarzana, Kajmano, waży obecnie 97 kg, więc można podejrzewać, że Leśniak musiał nieco schudnąć przed walką. 

Zobacz: Martyna Zbirańska – wiek, rodzeństwo, waga, wzrost, kto to?

Mateusz Tarzan Leśniak – afera z Rafalalą

Pomimo tego, że w kuluarach Internetu słyszy się o aferze Tarzana z Rafalalą, to nie jest ona jego przeciwniczką na Prime Show MMA. Wiemy, że Rafalala zwiastuje kłopoty, ale o co dokładnie chodzi w tym konflikcie? Pewnie po tym, co w jej kontekście mówiono o Sebastianie Fabijańskim, spodziewacie się teraz najgorszego, dlatego już śpieszymy z odpowiedzią.

Chodzi o to, że podczas jednej z konferencji High League 3 doszło do spięcia między Tarzanem, a jego ówczesnym przeciwnikiem, którym był Paweł Scarface Bomba. Rywal rzucił w stronę Mateusza Leśniaka komentarz, że ktoś widział go chodzącego za rękę z Rafalalą – do zdarzenia miało dojść na Monciaku, czyli jednej z bardziej popularnych ulic w Sopocie. Mateusz Leśniak mówi, że te doniesienia są niedorzeczne, a taka sytuacja nie miała miejsca. Prawdą jest natomiast to, że Tarzan wraz ze swoją ukochaną i jej przyjacielem, który jest gejem, byli wspólnie w klubie dla społeczności LGBTQ+. Tarzan mówi, że odepchnął mężczyznę, który rzucił się na Rafalalę, ale to była ich jedyna interakcja.

Mateusz Tarzan Leśniak – tego nie powie nam Wikipedia

Tak naprawdę Wikipedia nie powie nam niczego na temat Mateusza Leśniaka. Na platformie Wikipedia nie ma artykułu o mężczyźnie, który swoją popularność zawdzięcza Królowym Życia – nie dowiecie się więc stamtąd, ile ma lat Tarzan, gdzie mieszka i skąd pochodzi. To już kolejny raz, kiedy Wikipedia zawodzi, ale my mamy informacje, których potrzebujecie. 

Mateusz Leśniak nie opowiada zbyt często o swoim życiu prywatnym, dlatego w Internecie trudno jest znaleźć informacje o tym, gdzie mieszka lub skąd pochodzi. Mężczyzna na pewno nie chce, by śledzono każdy jego krok, a złość wywołały w nim plotki o Rafalali. Leśniak nie mówi, skąd pochodzi, ale wiemy, gdzie mieszka. Okazuje się, że jego firma znajduje się w Grabowcu, w województwie kujawsko-pomorskim, natomiast jego żona ma swój salon fryzjerski w Gdyni. Gdzie więc mieszka Mateusz Leśniak? Źródła podają, że w Trójmieście.

Mateusz Tarzan Leśniak – walki, jaki ma rekord?

Tarzan już za kilka dni zawalczy po raz pierwszy na gali Prime Show MMA, ale nie jest to jego pierwsza walka. Mężczyzna walczył wcześniej w Elite Fighters oraz na High League. Pewnie zastanawiacie się, jak wygląda rekord jego walk i nic w tym dziwnego, w końcu to pozwala ocenić, jak zawodnik radzi sobie w oktagonie i czy jego szanse na wygraną są duże. 

Swoją pierwszą walkę na Elite Fighters Leśniak stoczył z Filipem Ćwiekiem i wygrał ten pojedynek. Następna walka odbyła się na High League 2, gdzie Tarzan zmierzył się z Konradem Karwatem – niestety ten pojedynek okazał się dla naszego bohatera przegrany. Na High League 3 Mateusz Leśniak zawalczył ze znanym nam już Pawłem Bombą i wygrał z nim poprzez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. Obecnie rekord Mateusza Tarzana Leśniaka to 2-1-0, ale pamiętajcie, że za kilka dni wszystko się zmieni!

Mateusz Tarzan Leśniak znany z udziału w programie Królowe Życia to człowiek, który odważnie kroczy przez życie i nie ukrywa, że jego główną motywacją do brania udziału w walkach freak fight są pieniądze. Te wydarzenia pomagają mu jednak w stoczeniu również innej walki – tej, którą prowadzi sam ze sobą. Leśniak zmaga się z chorobą alkoholową i głośno mówi o tym, że sport i treningi pozwalają mu zachować trzeźwość – to ile ma lat nie gra roli, kiedy mówimy o uzależnieniu. Wikipedia nie rozpisuje się na jego temat, ale jego postać jest bardzo ciekawa. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak poradzi sobie na Prime Show MMA.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne