Strona głównaCelebryciPaweł Bomba - kto to? Wiek, wzrost, waga, dziewczyna

Paweł Bomba – kto to? Wiek, wzrost, waga, dziewczyna

Czwarta gala federacji HIGH League odbędzie się już w najbliższą sobotę 17 września na Arenie Gliwice. Z każdym dniem jesteśmy świadkami sytuacji, w których emocje sięgają zenitu. Wczorajsze ,,Rundki’’ między Amadeuszem ,,Ferrarim’’ Roślikiem, a Pawłem ,,Scarfacem” Bombą zostaną w pamięci widzów na długo. Nie zabrakło przerzucania się inwektywami, by po chwili doszło do rzucania butelkami. 

W pewnym momencie Amadeusz Ferrari nie wytrzymał i rzucił się na Pawła Bombę. Panowie z ochrony mieli co robić. Idealnym komentarzem do tego widowiska był prowadzący Mateusz Kaniowski, który wyciągnął popcorn i powiedział: ,,Fajnie tak być w kinie”. Jak w każdym filmie, tak i tutaj mamy do czynienia z wyjątkowo barwnymi postaciami. Kto to taki? Dzisiaj na tapecie znajdzie się Paweł Bomba.

Paweł Bomba – kto to?

Postać Pawła ,,Scarface’a” Bomby spotkała się w ostatnim czasie ze wzrostem zainteresowania ze strony internautów. Głównie za sprawą kontrowersji, jakie roztacza wokół siebie w trakcie gal freak fightowych. Swoją przygodę w federacji zaczął od walki z Mateuszem ,,Tarzanem” Leśniakiem w trakcie HIGH League 3. Czerwcowe starcie na Ergo Arenie zakończyło się dla Pawła Bomby porażką. 

Na instagramowym profilu Bomba zebrał 36 tysięcy obserwatorów. Niestety, jego konto jest prywatne, więc trudno nam dotrzeć do treści, jakie publikuje. Nie od dzisiaj wiadomo, że taki zabieg wywołuje masowe zainteresowanie, szczególnie kiedy towarzyszą temu spektakularne konflikty. Użytkownicy chcą wiedzieć, kto to i dlaczego się tak zachowuje. Paweł Bomba może być pewny, że po wczorajszych ,,Rundkach’’ jego profil zaliczy gwałtowny wzrost followersów. 

Paweł Bomba – wiek, wzrost, waga 

W internecie nie figuruje informacja z konkretną datą urodzin Pawła ,,Scarface’a”. Dzięki poszukiwaniom wiemy, że mężczyzna jest w wieku 33 lat. To by oznaczało, że urodził się w 1988 lub 1989 roku. 

Obok wieku, znamy także wzrost i wagę zawodnika HIGH League. Paweł Bomba waży około 90 kilogramów i ma 186 centymetrów wzrostu.

Paweł Bomba – życie prywatne, dziewczyna, dzieci

Bombę poznajemy lepiej dzięki świeżo wypuszczonemu do sieci filmowi ,,HIGH League 4 DZIEŃ Z: Paweł ‘’Scarface” Bomba”. Czuć, że szuka w nim zaczepki wobec swojego przeciwnika, Amadeusza Ferrari. Jak bumerang powracają wyzwiska, prowokacje i obraźliwe porównania. W pewnym momencie filmu poznajemy dwa psy Pawła. Do jednego z nich mówi po hiszpańsku, tłumacząc, że kiedy mieszkał w Hiszpanii, zakupił go tam. Po chwili dodaje, że nawet jego pies jest bystrzejszy od Amadeusza Roślika, chociażby za sprawą zdolności językowych. 

Widać jak na dłoni, że Bomba przywiązuje większą wagę do tego, aby powielające się inwektywy były jak najbardziej różnorodne. Uderza zarówno w słabe punkty rywala, jak i odwołuje się do cenionych przez ogół wartości. Sugeruje, że Amadeuszowi przydałoby się trochę skromności. Siebie określa jako ,,zwykłego chłopaka”, a jego ,,gwiazdą, celebrytą, kosmitą”.

Z filmu dowiadujemy się również, skąd jest Paweł Bomba. Urodził się w Olsztynie, a w wieku 11 lat przeprowadził się do Gdańska. Wbrew opinii internautów, posądzających Pawła o prymitywizm i grubiaństwo, mężczyzna zaskakuje opowieścią o studiach. Zabiera ekipę filmującą na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Tam pokazuje sale wykładowe, zdradzając, że ukończył jednolite studia prawnicze, zdobywając przy tym świetne oceny. 

Wreszcie przechodzimy do afery, jaką wywołał telefon byłej dziewczyny Pawła Bomby w trakcie ,,Rundek” na HIGH League. Zastanawiacie się kto to? Spieszymy z odpowiedzią. Była to Kamila Smogulecka, znana szerokiej publiczności jako Zusje. Dziewczyna nie mniej kontrowersyjna od samego Bomby. Para była razem przez rok. Aktualnie Zusje jest w dwuznacznej relacji z jego rywalem – Amadeuszem Ferrarim. Już od dłuższego czasu trwają spekulacje, czy są oni przyjaciółmi, czy może Kamila jest jego dziewczyną. 

Telefon Zusje wzbudził sporo kontrowersji. Przede wszystkim wywlókł jeden z poruszanych już wcześniej w mediach, a owiany tajemnicą, temat dziecka Bomby. Do tej pory mężczyzna nie poruszył w social mediach kwestii dzieci. Zusje wywołała burzę, choć zaczęła niewinnie. Przypomniała, że Scarface zamierza przekazać pieniądze z PPV na dzieci z domu dziecka. Po czym zadała pytanie o to, dlaczego zamiast tego nie wyśle pieniędzy swojej chorej córce na leczenie. I wtedy zawrzało. 

Trudno dojść do jakichkolwiek wniosków. Chociażby z powodu ciągłego przekrzykiwania się Bomby i Zusje. Nawet prowadzący program Mateusz Kaniowski kilkakrotnie upominał dziewczynę, że poruszanie tematu dzieci narusza zasadę o zakazie wywlekania spraw rodzinnych zawodników. Mimo to Zusje zdążyła dorzucić od siebie informację, jakoby rozmawiała z matką dziecka, która wezwała Kamilę jako świadka do rozprawy o alimenty. Nie wiemy, kto to. Scarface nie odnosił się bezpośrednio do zarzutów, zamiast tego rzucał w stronę Zusje liczne inwektywy i sam wyciągał jej prywatne sprawy. Całkiem trafne były złośliwe słowa dziewczyny: ,,Bomba zaraz wybuchnie!”. Mężczyzna był rozgorączkowany jej telefonem. Finalnie temat dzieci nie został podjęty ponownie.

Mimo otaczających go kontrowersji, Paweł Bomba zdaje się być lubiany przez sporą część widzów. Widać to po komentarzach pod filmem HIGH League na YouTube. Wielu dziwi fakt, że mężczyzna, który przed wiekiem 30 lat obronił się na wydziale prawa, piszący o wolności słowa, a więc o ważnych wartościach – skończył jako kontrowersyjny krzykacz na HIGH League. Czy to ciągłe wywoływanie konfliktów to tylko wykreowana poza? Czas pokaże.

Zobacz:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne