Strona głównaCelebryciKatarzyna Dąbrowska - mąż, chłopak, ciąża, prywatnie, dzieci, wiek

Katarzyna Dąbrowska – mąż, chłopak, ciąża, prywatnie, dzieci, wiek

Katarzyna Dąbrowska to utytułowana aktorka teatralna i telewizyjna. Jest też piosenkarką, a poza tym jej głos można usłyszeć na kilku audiobookach. W 2010  roku otrzymała stypendium od Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest również laureatką wielu konkursów. Obecnie występuje na deskach Teatru Współczesnego. Kilka dni temu zakończyła zdjęcia do politycznego serialu “Wotum nieufności”, którego scenariusz oparty jest na książce Remigiusza Mroza. Fani pisarza są przekonani, że Katarzyna Dąbrowska w roli Darii Seydy ich nie zawiedzie. Co robi prywatnie i kim jest mąż Katarzyny Dąbrowskiej? Dowiesz się więcej, czytając poniższy tekst. 

Katarzyna Dąbrowska – mąż, chłopak, partner

Katarzyna Dąbrowska 20. czerwca 2020 roku, osiągając wiek 36 lat,  wyszła za mąż za reżysera teatralnego Jarosława Tumidajskiego. Aktorka poinformowała o tym wydarzeniu swoich fanów przez media społecznościowe. W tym roku obchodziła drugą rocznicę ślubu i z tej okazji pokazała na Instagramie jedno ze zdjęć zrobionych w ramach sesji ślubnej. 

Choć aktorka publikuje sporo informacji na swój temat, niewiele z nich dotyczy spraw prywatnych. O tym, że w jej życiu pojawił się chłopak, media dowiedziały się dopiero rok przed ślubem podczas festiwalu filmowego w Gdyni. Wcześniej nie była w żadnym głośnym związku. Próżno też szukać skandalicznych historii z jej udziałem. 

Spośród wielu zdjęć, które dokumentują jej liczne podróże, zaledwie na kilku można znaleźć osoby, które jej towarzyszyły. Większość fotografii przedstawia uroki Grecji, Islandii, czy Zanzibaru. 

Tegoroczne lato aktorka spędziła na Mazurach, ale na fotografiach, które publikuje nie ma nikogo z jej bliskich. Z opisu można wywnioskować, że mąż robił jej zdjęcia. 

Katarzyna Dąbrowska a Antek Królikowski

Wielu ludzi kojarzy Katarzynę Dąbrowską, która jakiś czas temu tworzyła związek z Antkiem Królikowskim. To jednak tylko zbieżność nazwisk. Była partnerka Królikowskiego z wykształcenia jest adwokatem. 

Antek Królikowski, choć złamał wiele serc, nie był nigdy w związku z tą utalentowaną aktorką. Być może kiedyś przyjdzie im spotkać się na planie filmowym albo deskach teatru. Obecnie jednak ich aktorskie losy zupełnie się nie krzyżują. 

Katarzyna Dąbrowska – czy jest w ciąży? Ciąża

W mediach co jakiś czas pojawiają się sensacyjne informacje na temat młodych aktorek. W dużej mierze tematem plotek wielkiego świata jest rzekoma ciąża rodzimych celebrytek. Czy Katarzyna Dąbrowska jest w ciąży? Obecnie nie. 

Za to postać popularnego serialu “Na dobre i na złe”, w którą się wcielała rzeczywiście była w ciąży. Wzbudziło to niemałą sensację wśród fanów serialu, bowiem aktorka odeszła z niego w 2019 roku i dwa lata później pojawiła się ponownie, będąc w (serialowej) ciąży. 

Bardziej podejrzliwi widzowie przypuszczali na początku, że ciąża serialowa jest związana z życiem prywatnym aktorki. Choć na forach rozpytywali, czy jest w ciąży, nie uzyskali odpowiedzi. Ani Katarzyna Dąbrowska, ani jej partner nie potwierdzili tego. Jak się później okazało, aktorka prywatnie nie była w ciąży. 

Swego czasu Katarzyna Dąbrowska wystąpiła w komedii “Po prostu przyjaźń”, gdzie jej filmową córkę zagrała Oliwia Dąbrowska. To wywołało falę pytań i komentarzy na temat tego, kim jest dziewczynka. Zbieżność nazwisk sprawiała, że brano ją za córkę aktorki. Tymczasem Dąbrowska przyznała, że spośród osób na planie to właśnie Oliwia była tą, której nigdy wcześniej nie spotkała. 

Katarzyna Dąbrowska – prywatnie, wiek, ślub, wzrost, dzieci

O Katarzynie Dąbrowskiej prywatnie wiadomo niewiele. Publikuje szczątkowe informacje na temat swojego życia. Jednak chociażby dzięki temu, że sama poinformowała w mediach o swoim małżeństwie, ślub odbył się w prywatnej atmosferze. 

Sporo informacji na jej temat publikuje także agencja aktorska, która ją reprezentuje. Stamtąd wiadomo np. jaki ma wzrost 175 cm. Można chyba zaryzykować, że należy do bardziej charakterystycznych aktorek – ma zielone oczy i rude włosy. To sprawia, że może być obsadzana w rolach charyzmatycznych kobiet. 

Czas prywatny Katarzyna Dąbrowska spędza na podróżach, w których towarzyszy jej mąż. Nie ma jeszcze dzieci, choć parę razy zdarzyło jej się grać matkę. Najpewniej za jakiś czas znowu zaczną się pojawiać pytania, czy jest w ciąży. 

Osoby publiczne bardzo często muszą stawiać czoła nieprawdziwym informacjom, które pojawiają się na ich temat. Czy to wina fanów, którzy szukają sensacji? A może mediów, które podsycają plotki i co rusz pytają jakąś lubianą celebrytkę, czy jest w ciąży? To z pewnością ciemna strona wybranego zawodu. Niemniej jednak da się, co pokazuje Katarzyna Dąbrowska, tak kierować swoją karierą, by pojawiające się plotki były niegroźne nie wpływały na budowany latami wizerunek. 

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne