Strona głównaCelebryciAgnieszka Dygant kiedyś i dziś. Operacje ją zmieniły?

Agnieszka Dygant kiedyś i dziś. Operacje ją zmieniły?

Agnieszka Dygant zdecydowanie należy do jednych z najbardziej popularnych aktorek w naszym kraju. Ma ona na koncie dwie „Telekamery” dla najlepszej aktorki i znana jest między innymi z seriali, takich jak „Na dobre i na złe”, „Niania”, czy też „Prawo Agaty”. Fani aktorki zauważyli jednak, że jej wygląd zmienił się przez lata. czy tak faktycznie się stało i operacje zmieniły Agnieszkę Dygant?

Agnieszka Dygant — jakie operacje plastyczne wykonała?

Fani polskiej aktorki zwrócili uwagę, że Agnieszka Dygant nie wygląda już tak jak kiedyś i zaczęli podejrzewać, że zdecydowała się na operacje plastyczne. Sama zainteresowana jest świadoma tych głosów, ale niechętnie udziela komentarza na ten temat. Zapewnia jednak, że nigdy nie wykorzystywała botoksu. 

Jaka jest prawda? Wie to tylko sama Agnieszka Dygant, która nie wypowiada się chętnie na temat tego, czy wykonała jakiekolwiek operacje plastyczne i twierdzi, że są znacznie ważniejsze i ciekawsze tematy od tego, czy wykonała kiedykolwiek operacje plastyczne. 

Agnieszka Dygant w 2001. Tutaj wyglądała naprawdę młoda.

Agnieszka Dygant — powiększyła usta?

Największe kontrowersje dotyczą tego, czy Agnieszka Dygant powiększyła usta. Sama jednak wcześniej zapewniała, że nigdy nie korzystała z botoksu. W przeszłości powiedziała jednak, że uczęszcza na różne zabiegi. Mowa tu o wtłaczaniu do skóry aktywnych składników. Jako przykłady podała wtedy witaminy, minerały, algi czy też wyciąg z jadu węża. Czy w ten sposób jednak powiększyła usta?

Zobacz: Monika Richardson — mąż, wiek, dzieci, młoda, nowy partner, kiedyś, syn, wzrost

To, co miało zmienić wygląd Agnieszki Dygant to według niej aparat ortodontyczny. Założyła go z powodu kiepskiej kondycji zgryzu wynikającej między innymi z tego, w jaki sposób się uśmiechała. Aparat zmienił jej kształt ust, a także sprawił, iż wydają się nieco wypchnięte z racji na to, że taki efekt nadają półcentymetrowe zamki na aparat. 

Agnieszka Dygant ponad 20 lat temu. Kiedyś też była piękna!

Agnieszka Dygant — kiedyś i dziś, jak wygląda obecnie?

Niezależnie od tego, czy Agnieszka Dygant powiększyła usta lub wykonała jakiekolwiek inne operacje zmianę w jej wyglądzie, można zauważyć na pierwszy rzut oka. Nie jest to jednak nic dziwnego. Obecnie aktorka ma przecież 49 lat i zbliża się do osiągnięcia wieku 50 lat. Biorąc to pod uwagę, trzeba przyznać, że wygląda naprawdę świetnie i dba o swoje zdrowie, o czym świadczy między innymi wysportowana sylwetka aktorki. 

Zobacz: Fagata przed operacjami. Jak wyglądała kiedyś?

Wiele osób wręcz twierdzi, że dziś Dygant prezentuje się znacznie lepiej niż kiedyś, szczególnie gdy spojrzy się na stylizacje, w których prezentuje się na ściankach. W przeszłości stawiała raczej na proste i nieco nudne stylizacje. Obecnie to się zmieniło i aktorka emanuje pewnością siebie, gdy tylko pojawi się na ściance. 

Dygant stawia zazwyczaj na stylizacje oparte na dość prostych barwach. Nie spotkamy w nich krzykliwych wzorów i są one raczej w bieli, czerni lub w neutralnych kolorach. Ciekawy dobór poszczególnych elementów stylizacji sprawia jednak, że Dygant regularnie zwraca swoją uwagę na ściance i jest chwalona nie tylko przez swoich fanów, ale też modowych ekspertów. 

Patrząc na to, jak Dygant wyglądała kiedyś i wygląda dziś, można też zauważyć zmianę ról, w których występuje. Wpierw serca fanów zaskarbiła sobie jako sympatyczna Mariolka, salowa w serialu „Na dobre i na złe”. Kolejne seriale, które przyniosły jej sławę to „Fala Zbrodni” oraz „Prawo Agaty”. Dziś współpracuje jednak mocniej z Patrykiem Vegą, u którego zagrała w filmach „Botoks”, „Pitbull. Nowe porządki”, czy też w obu odsłonach filmu oraz mini serialu „Kobiety Mafii”. 

Agnieszka Dygant — młoda

W przeszłości Agnieszka Dygant również zachwycała widzów swoją urodą, a także szczerym uśmiechem. W 2021 roku przypomniała nawet sobie i fanom te czasy wrzucając na swój profil na Instagramie zdjęcie z 2005 roku. To, jak wyglądała młoda Agnieszka Dygant przypomniało wielu jej fanom, jak oglądali różne seriale z jej udziałem i zaczęli szybko chwalić aktorkę za jej urodę kiedyś i dziś. 

Chcąc zobaczyć, jak wyglądała młoda Agnieszka Dygant, którą pokochała Polska, można na przykład spojrzeć na serial „Niania”, który był emitowany za czasów, gdy Dygant zaczynała być coraz bardziej popularna po tym, jak pod koniec lat 90. rozpoczęła występowanie w filmach i serialach. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne