Strona głównaCelebryciMateusz Pawłowski - wiek, wzrost, teraz, ile ma lat, Natalia Pawłowska, rodzice,...

Mateusz Pawłowski – wiek, wzrost, teraz, ile ma lat, Natalia Pawłowska, rodzice, wypadek, dziewczyna

Minęły już dwa lata od zakończenia emisji lubianego, polskiego serialu komediowego Rodzinka.pl. Wielu ludzi po tym czasie zastanawia się co się dalej dzieje z ukochanymi bohaterami. Na szczególną uwagę zasługuje tu Mateusz Pawłowski, najmłodszy członek rodziny Boskich, który dorastał na naszych oczach. Ile lat ma teraz chłopiec? Czym się zajmuje? Jak teraz wygląda? 

Mateusz Pawłowski – ile ma lat? Wiek, wzrost, rodzice

Od czasu, gdy 16 listopada 2010 roku ruszyły zdjęcia do Rodzinki.pl minęło już 12 lat. Wspomniany serial ukazywał nam losy pięcioosobowej rodziny Boskich, zamieszkujących Warszawę. Telewizyjna rodzina składała się z mamy Natalii (Małgorzata Kożuchowska), taty Ludwika (Tomasz Karolak) oraz ich trójki dzieci: Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Przez ten czas obserwowaliśmy, jak dorastają i zmieniają się poszczególni bohaterowie. 2 maja 2020 roku został wyemitowany ostatni odcinek hitowej produkcji Telewizji Polskiej. Mimo tego, że widzowie nie mogą już oglądać swoich ulubieńców razem na ekranie, to nie przestali poświęcać im uwagi w sieci i w mediach. 

Serialowy Kacper Boski, chłopiec o niesfornej czuprynie i rozbrajającym śmiechu, już nie jest małym dzieckiem. Prawdziwa rodzina młodego aktora różni się od tej na ekranie. Mama chłopca to Katarzyna Majchrzak-Pawłowska, z kolei tata to Mariusz Pawłowski. W rzeczywistości aktor nie ma dwóch braci, a młodszą siostrę Natalię. O ile w Rodzince.pl to inni członkowie pełnili wobec niego rolę opiekuńczą, tak w rzeczywistości to Mateusz Pawłowski jest troskliwym starszym bratem dla Natalii Pawłowskiej.

Źródło: Instagram

Gdy zaczynał swoją przygodę z telewizyjnym hitem TVP 2 chłopiec miał tylko 7 lat. Ile ma lat teraz? 3 czerwca tego roku na swoim koncie na Instagramie Mateusz Pawłowski opublikował zdjęcie z tortem urodzinowym, a trzy tygodnie później relację fotograficzną ze swojej hucznie obchodzonej osiemnastki. Dla wielu to może być szok, ale mały Kacper Boski ma już 18 lat. Na imprezie nie mogło zabraknąć obsady serialu. Nie da się ukryć, że oni również się zmienili. Zdjęciami z uroczystości pochwaliła się też Emilia Dankwa, serialowa przyjaciółka Mateusza, która teraz zmieniła drogę swojej kariery.

Wielu fanów poza rozwojem kariery swoich idoli interesuje się ich datą urodzenia, związkami czy zadaje sobie pytanie, jaki jest obecny wzrost ich ulubieńców. Wiemy, że serialowa partnerka Mateusza Pawłowskiego ma 172 centymetry wzrostu. Na wspólnym zdjęciu ze wspomnianej osiemnastki stoją obok siebie. Możemy z niego wywnioskować, że wzrost Mateusza Pawłowskiego wynosi ponad 160 centymetrów.

Zobacz: Mateusz Kaniowski – żona, wzrost, twarz, wiek, zegarek, zarobki, Wikipedia, ile ma lat, urodziny

Mateusz Pawłowski – wypadek i plotki, że nie żyje

W tej chwili Mateusz Pawłowski nie jest osobą aktywną w świecie telewizji. Jednak nie uchroniło to go przed niechcianym zainteresowaniem ze strony mediów. Jakiś czas temu fanów młodego aktora zmroziła informacja, że ten nie żyje. Po sieci krążył podejrzany link, odsyłający do strony z wiadomością o wypadku autobusowym, po którym aktor trafił w ciężkim stanie do szpitala. Nagłówki informowały, że Mateusz Pawłowski nie żyje. Z treści artykułu dowiadujemy się o bardzo drastycznym przebiegu zdarzenia. Podano news o śmierci dwóch osób, a całe zajście zostało nagrane przez kamerkę samochodową

Fala niepokoju opadła, gdy młody aktor na swoich mediach społecznościowych poinformował, że nie jechał żadnym autobusem i ma się dobrze. Uspokoił fanów, że plotki o tym, że nie żyje są nieprawdziwe, a dodatkowo przestrzegł przed klikaniem w podejrzane linki i zachęcił do uważnej weryfikacji źródeł informacji.

W świecie mediów nie jest to pierwsza tego typu sytuacja, w której znani ludzie czytają nekrologi na własny temat. W podobnej sytuacji był kolega z planu Rodzinki.pl. Tomasz Karolak, odtwórca roli Ludwika Boskiego, który krotki czas przed tym zdarzeniem również musiał dementować informacje o własnej śmierci

Zobacz: Mateusz Kubiszyn – rekord, waga, wzrost, wiek, skąd jest, boks, rodzina, żona

Mateusz Pawłowski –  obecnie, jak wygląda teraz?

Swoją karierę Mateusz Pawłowski zaczął jako 7 letni chłopiec. Od czasu premiery minęło już kilkanaście lat, a mały Kacper Boski uzyskał już pełnoletniość. Przez te lata chłopiec się znacząco zmienił. Wydoroślał i urósł, niestety stracił swój dziecięcy śmiech, jednak ciemna zadziorna czupryna i ciepły, szeroki uśmiech nadal mu zostały. Teraz zamiast na aktorstwie skupia się na szkole, gdzie jest uczniem klasy humanistycznej z przedmiotami około artystycznymi, oraz na swoich zainteresowaniach. Pośród nich znajduje się jazda na nartach, kitesurfing i pływanie. Dawniej lubiane zabawki superbohaterów teraz zamienił na filmy, z kolei latem nie pogardzi piłką nożną.  

Mateusz Pawłowski – dziewczyna, czy ma dziewczynę?

W serialu Rodzinka.pl najlepszą przyjaciółką Kacpra Boskiego była Zosia Zalewska, w którą wcieliła się Emilia Dankwa. Podobnie jak w przypadku Mateusza Pawłowskiego, jej dorastanie również odbywało się na ekranie. W odróżnieniu od Pawłowskiego, Emilia Dankwa bardziej udziela się w mediach i show biznesie. Głównie zajmuje się modelingiem i aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie.

Od czasu do czasu możemy Mateusza i Emilię zobaczyć razem. Serialowa para nie jest jednak w związku w prawdziwym życiu. Młody aktor nie zdradza dużo na temat swojego życia uczuciowego. Nie wiemy czy w jego sercu podbiła jakaś dziewczyna. Więcej pytań w tym obszarze, mogą jednak wzbudzić zdjęcia z 18 urodzin chłopca. Na jednej fotografii opublikowanej na Instagramie jest z nim dziewczyna, którą obejmuje w pasie. Kim ona jest? Czy jest dla niego kimś bliskim? Na kanale WykolejeniTV Pawłowski utrzymuje, że nie ma dziewczyny. Jednak podpytany dodaje, że “coś tam” ma. Pytanie czy odnosiło się to do konta na Tinderze czy może tajemniczej dziewczyny z fotografii.

Mateusz Pawłowski –  Natalia Pawłowska

Od czasu, gdy młody aktor jest bardziej aktywny na swoim Instagramie, mamy szansę zobaczyć go razem ze swoją młodszą siostrą Natalią. Rodzeństwo wydaje się świetnie ze sobą dogadywać. Kilka lat temu oglądaliśmy ich wspólną zabawę na antenie stacji TVN. Chłopiec opowiadał, że lubi razem spędzać czas z Natalią. W tamtym okresie jego siostra była jeszcze malutka, więc głównie się bawili, ale bywało też tak, że jako starszy brat, czegoś ją uczył. Mateusz Pawłowski dodaje, że on i siostra robią razem naleśniki, oglądają bajki, a ich ulubioną zabawą jest berek. Po 6 latach od tej rozmowy z pewnością to, w jaki sposób spędzają czas się zmienił, ale wygląda na to, że relacja rodzeństwa jest nadal bardzo dobra. Na zdjęciu ze świąt widzimy, jak wspólnie stoją pod choinką uśmiechając się się do siebie.

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne