Strona głównaCelebryciLady Madlen - kto to, mąż, córka, imię i nazwisko, ile ma...

Lady Madlen – kto to, mąż, córka, imię i nazwisko, ile ma lat, kiedyś, wiek, dzieci, Wikipedia

Lady Madlen tak naprawdę nazywa się Magdalena Balwierczak. Urodziła się w 1994 roku i ma obecnie 28 lat. Kiedyś była modelką, a dziś gromadzi zwolenników na tiktoku i Instagramie. Jest artystką internetową, performerką promującą awangardowy styl. Nie można jej przypisać do żadnego obowiązującego nurtu. Tworzy muzykę klubową na pograniczu rapu (choć środowisko hiphopowe mogłoby się obrazić za tego typu stwierdzenie). 

Jej wygląd, a także treści, które publikuje, są mocno kontrowersyjne, więc prócz grona fanów i zwolenników, zgromadziła wokół siebie spore grono hejterów. 

Jeśli słyszysz o niej pierwszy raz i zastanawiasz się, kto to, koniecznie czytaj dalej. Dowiesz się, ile ma lat, co robi aktualnie, czym zajmowała się kiedyś i jak wygląda jej życie prywatne (znana siostra, mąż, dzieci).

Lady Madlen – kto to?

Możliwe, że błądząc po YouTubie, trafiłeś na piosenki, które nagrywa i zastanawiasz się, kto to w ogóle jest. Lady Madlen to jedna z wielu influencerek, choć musisz przyznać, że dość oryginalnie ogarnia swoją karierę w mediach społecznościowych. Buduje swój wizerunek konsekwentnie, szokując wszystkich wygłaszanymi poglądami i zachowaniem.

Lady Madlen nie współpracuje z żadną wytwórnią płytową. Sama organizuje koncerty w klubach. Nie ma również managera, który doradzałby jej, w jaki sposób kierować karierą.

Kontrowersyjne treści sprawiają, że gromadzi na swoich profilach wielu internautów. Ci, którzy biorą pod uwagę jej wiek, zupełnie nie są zdziwieni tym, co publikuje. Jedni z dystansem i uśmiechem podchodzą do udostępnianych przez nią treści. Drudzy wyrażają dezaprobatę, jednocześnie podbijając popularność krótkich filmików, które wrzuca do sieci. 

Jeśli szukając informacji na temat tego, kto to Lady Madlen i kiedyś trafiłeś na to, że wyszła za mąż i ma dzieci, czytaj dalej. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście jej życie potoczyło się tak, jak można przeczytać na niektórych portalach internetowych.

Źródło: Facebook

Lady Madlen – mąż, chłopak, dzieci, córka

Nic nie wskazuje na to, że Lady Madlen wyszła za mąż. Choć parę razy pojawiała się plotka mówiąca o jej ślubie. W ubiegłym roku przyznała się na Instagramie, że jest w luźnych związkach z siedmioma mężczyznami (tak XXI wiek jeszcze nie raz nas zadziwi). Jak rezolutnie dodała, miewa migreny i  nie ma czasu przebywać z nimi zbyt często, więc udaje jej się rezerwować czas dla wszystkich. 

Magadalena nie ma dzieci. Plotka o tym,  że na świecie pojawiła się jej córka, nie jest prawdziwa. Oczywiście, biorąc pod uwagę to, ile ma lat, trzeba powiedzieć wprost, że wszystko przed nią.

 Z wykształcenia jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej. Jeśli zdecyduje się porzucić karierę w internecie – kto wie – może będzie uczyć właśnie twoje dzieci w szkole! 

Zobacz: Paramaxil i afera lodowa – o co chodzi?

Lady Madlen – imię i nazwisko, kto to?

Prawdziwe imię i nazwisko Lady Madlen to Magdalena Balwierczak. Prywatnie jest starszą siostrą Hanny Balwierczak, która uczestniczyła w programie Hoteli Paradise 2. Dość szybko odpadła z show, ale nie pozwoliła widzom na to, by o niej zapomnieli. Jest modelką i fotografką. Poza tym prężnie działa w mediach społecznościowych. 

Magdalena Balwierczak nie budowała swojej kariery na tym, że ma znaną siostrę. To, że są spokrewnione, wyszło na jaw już po tym, jak była dobrze znana w świecie mediów społecznościowych. 

Lady Madlen – kiedyś

Lady Madlen wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Obecnie jej wizerunek jest dość jaskrawy. Kiedyś nie wyróżniała się aż tak bardzo z tłumu. Podobnie jak siostra ma za sobą karierę w modelingu. Odkąd zajęła się działaniem na tiktoku i Instagramie, zaczęła ubierać się bardziej wyzywająco i przede wszystkim barwnie. 

Przypomnijmy, że kiedyś studiowała pedagogikę wczesnoszkolną i miała być nauczycielką. Jej dzisiejszy wizerunek zupełnie odbiega od tego, co prezentowała, nosząc imię i nazwisko a nie pseudonim Lady Madlen.

Lady Madlen – czego nie powie nam Wikipedia

Wikipedia nie jest miejscem, w którym pisze się o inlfuencerkach, choć każdy ma prawo stworzyć w tej encyklopedii artykuł o sobie. 

Wikipedia to encyklopedia, którą tworzą internauci. W praktyce oznacza to, że Lady Madlen może kiedyś samoa stworzyć artykuł o sobie albo zlecić napisanie takiego tekstu komuś.

Zobacz: Nolif – zmiana płci. Jak wygląda po operacji? Przed i po

Wikipedia może zawierać artykuły biograficzne osób żyjących tylko wtedy, gdy:

  • są neutralne,
  • można je zweryfikować,
  • nie mają charakteru reklamowego. 

W Wikipedii zatem nie mogłaby znaleźć się historia z czerwca tego roku, kiedy Lady Madlen razem z siostrą zostały zaatakowane w nocnym kebabie. Kiedyś obie Panie poszły tam późnym wieczorem, by coś zjeść. Gdy kręciły relację na tiktoka, jeden z klientów zdenerwował się i miał napluć w twarz influencerce. Ta odwdzięczyła się tym samym. Po awanturze razem z siostrą wyszła z knajpy. Film, który ilustrował to zdarzenie wyciekł do mediów, choć Magdalena Balwierczak nie zamierzała go udostępniać. 

W sieci pojawia się coraz więcej osób, które budują swoją popularność na kontrowersji. Nic w tym dziwnego: obecnie każdy, kto ma telefon komórkowy i dostęp do internetu może zacząć publikować dowolne treści. Oczywiście pod warunkiem, że nie będą łamać prawa: treści pornograficzne, promujące przemoc albo nienawistne względem którejś z grup społecznych lub religijnych zwykle są usuwane.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne