Strona głównaCelebryciKizo - wzrost, waga, wiek, tatuaże, dziewczyna, syn, gdzie mieszka?

Kizo – wzrost, waga, wiek, tatuaże, dziewczyna, syn, gdzie mieszka?

Kizo to polski raper i autor tekstów. Naprawdę nazywa się Patryk Woziński i oprócz działalności muzycznej, jest zawodnikiem federacji Fame MMA, co częściowo także spowodowało wzrost jego popularności. Swój debiutancki album zatytułowany Ortalion wydał w 2018 roku. Poprzedził go wydany rok wcześniej singiel Salon. Szczegółowe zestawienie twórczości Kizo przedstawia Wikipedia. Młody Kizo swoje pierwsze numery publikował znacznie wcześniej, niż miał miejsce oficjalny debiut – jego wiek wtedy to 15 lat. 

Dziś chcemy wam przybliżyć sylwetkę tego artysty. Sprawdzamy, gdzie mieszka, ile ma lat i czy Kizo ma dziewczynę. Chcemy też dowiedzieć się, ile zarabia Kizo i nad czym obecnie pracuje. Dość obszerne opracowanie na jego temat zawierają branżowe strony internetowe oraz Wikipedia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się:

  • jak wygląda Kizo bez wąsa,
  • jakie nosi okulary,
  • jak ma na imię jego pies, 
  •  Kizo Disney gdzie teledysk był kręcony

czytaj dalej!

Kizo – kto to? Imię i nazwisko, ile ma lat, waga, wzrost

Pod pseudonimem Kizo kryje się Patryk Woziński. To polski twórca muzyczny, który urodził się 26 czerwca 1994 roku w Gdański. Łatwo możemy policzyć, ile ma lat. Na początku lata skończył 28 lat. Jest zawodnikiem Fame MMA, więc jego waga i wzrost podane są do wiadomości publicznej. Ma 178 cm i waży około 100 kg. 

Wiadomo, że pozostaje w związku, ale Kizo i jego dziewczyna nie pokazują się razem na imprezach. Dlatego trudno znaleźć ich wspólne zdjęcia. Nigdy też nie udzielali razem wywiadów.

Kizo ma zwierzaka. Podczas wywiadu u Kuby Wojewódzkiego towarzyszył mu pies Kajtek. O tym, w jakich okolicznościach raper stał się właścicielem Kajtka, wiadomo niewiele. Raper i jego pies pojawiają się wspólnie na opakowaniu pizzy sygnowanej pseudonimem muzyka. Jak mówi Wikipedia, produkt trafił do popularnej sieci Żabka kilka tygodni temu. Poza pizzą, Kizo wprowadził na rynek także kokosowe wafelki. W ramach współpracy z marką FSD pojawiły się wafle Kizzers. To wysokobiałkowe produkty, które nie zawierają cukru. Są polecane osobom, które dbają o sylwetkę i prowadzą zdrowy tryb życia. 

Kiedy raper stał się bardzo popularny, wiele osób zaczęło interesować się jego życiem Chcieli wiedzieć, czy Kizo ma dziewczynę, jak wabi się jego pies i jak w ogóle ma na imię. Dużą popularnością w internecie cieszyło się upublicznione nagranie przedstawiające Kizo bez wąsa. Na stronie Facebooka filmik zatytułowany Kizo bez wąsa obejrzało prawie 50 tysięcy internautów. 

Kizo z dziewczyną. Czy ma dziewczynę?

Czy Kizo ma dziewczynę? Tak, ale Kizo i jego dziewczyna cenią swoją prywatność. Nie są bohaterami plotkarskich portali i gazet. O wybrance rapera niewiele wiadomo. Jej media społecznościowe są zamknięte dla osób postronnych. Prowadzi prywatny profil na instagramie. Nie wiemy, ile ma lat, ani czym się zajmuje i gdzie mieszka. 

Jeśli w przyszłości Kizo i jego dziewczyna zdecydują się na wspólny wywiad, fani będą zachwyceni. 

Kizo – tatuaże, co przedstawiają?

Dla Wozińskiego charakterystyczne są liczne tatuaże. Jak zdradził w jednym z wywiadów, sporo z nich zrobił zupełnie bez planu. Zdarza mu się wpaść do studia tatuażu spontanicznie przed koncertem. Tak właśnie było w lutym 2020 roku, gdy w znanym studiu Atrament Tattoo Studio wykonał tatuaż Barta Simpsona. Jednym z jego tatuaży jest napis Jeszcze pięć minut. Jak zdradził podczas wywiadu w programie Kuby Wojewódzkiego, pokazuje go znajomym, gdy każą mu wyjść z imprezy. 

Liczne tatuaże, które zdobią jego ciało, stały się znakiem rozpoznawczym rapera. To one i świetnie dobrane okulary kojarzone są jako pierwsze z raperem przez większość jego fanów. 

Młody Kizo – czy ma syna?

Raper jest raperem młodego pokolenia. Kiedy więc pojawiły się plotki na temat tego, że ma syna, media zaczęły dociekać tego, jaka jest prawda. Nikomu nie udało się potwierdzić, że Kizo jest ojcem. Nie ma też żadnym zdjęć, które przedstawiałyby Kizo z synem.

Żartobliwie mianem syna określił się inny raper, Qry, reprezentujący najmłodsze pokolenie polskich artystów. Kiedyś opublikowali wspólną fotografię zatytułowaną Kizo z synem

Ile zarabia Kizo? Majątek, samochód, gdzie mieszka? 

Czy wiemy, ile zarabia Kizo? Oczywiście nie. Jego zarobki nie są podawane do informacji publicznej. Chyba nikogo nie dziwi to, że nie rozpowiada w mediach, jakim majątkiem dysponuje. W Polsce rzadko artyści ujawniają publicznie swoje zarobki. 

O tym, że u Kizo nie są to małe kwoty, świadczyć może to, jaki raper ma samochód. Właściwie to należałoby napisać samochody, bo Kizo ma ich dość pokaźną kolekcję. 

W ostatnim czasie pokazywał się ze swoim Audi RS Q3 Sportback. To samochód, który prędkość 100 km osiąga w 4,5 sekundy. 

Może nie wiemy, ile zarabia Kizo, ale dość dużo wiemy o jego zamiłowaniu do szybkich i głośnych aut. To drogie hobby bez wątpienia potwierdza, że zarobki Kizo są dość wysokie. 

Kizo – Disney, gdzie kręcony był teledysk?

Poniżej dowiesz się więcej na temat: Kizo Disney gdzie teledysk był kręcony W ostatnich miesiącach Kizo przypomniał o sobie teledyskiem do utworu Disney. Produkcja powstawała w Barcelonie. Premiera klipu miała miejsce 24 czerwca 2021 roku. W mniej niż rok teledysk obejrzało na YouTube 100 tysięcy osób. Autorami klipu są ludzie z grupy Hype Vision. W teledysku oprócz Kizo pojawia się znana modelka Monika Chmielecka – uwaga to nie jest Kizo i jego dziewczyna!

Utwór Disney pochodzi z potrójnie platynowej płyty zatytułowanej Jeszcze pięć minut. Tytuł nawiązuje do jednego z tatuaży artysty, których Kizo ma naprawdę wiele. Kiedy utwór się pojawił, nie było w Polsce klubu, ani dyskoteki, w których młodzi ludzie nie bawiliby się przy Disney’u

Nad utworem Woziński pracował przez miesiąc. Dostał muzykę i nie od razu miał pomysł na tekst. Po jednym z dobrze spędzonych weekendów powstał utwór. Kizo wiedział, że osiągnie sukces. Nie spodziewał się jednak, że aż tak wielki. Swego czasu miał problem z platformą YouTube, która nałożyła na utwór ograniczenia wiekowe. Jednak nawet to nie przeszkodziło mu w biciu rekordów oglądalności. 

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne