Strona głównaCelebryciMama na obrotach - wiek, gdzie mieszka, mąż, dzieci, Klaudia Klimczyk

Mama na obrotach – wiek, gdzie mieszka, mąż, dzieci, Klaudia Klimczyk

Z jednej strony mówi się o tym, że media społecznościowe takie jak TikTok czy Instagram promują zakrzywiony obraz społeczeństwa – pełne są ujęć gładkich, wyretuszowanych twarzy, wyszczuplonych w aplikacjach sylwetek, a życie jest tam idealizowane na potęgę. Miło ogląda się takie zdjęcia i podziwia piękne widoki, ale czasami to wszystko sprawia, że sami przestajemy się czuć wartościowi. Idealny świat social mediów może wprowadzać wiele osób w kompleksy dotyczące ogólnego wyglądu lub poziomu życia.

Z drugiej strony coraz częściej zwraca się uwagę na to, że trend that girl to już przeżytek. Czujemy się zmęczeni otaczającą nas z każdej strony perfekcją i produktywnością – potrzebujemy rozrywki i influencerów, którzy będą nam bliżsi. Dla wielu osób życie nie polega na wstawaniu o 5 rano, chodzeniu na siłownię, piciu zielonych koktajli i kupowaniu sobie codziennie kwiatów. Wiele osób lubi czasem zjeść coś niezdrowego, chodzić w pogniecionym ubraniu i wyśmiać to, jakie zachowania promowane są w Internecie. Potrzebujemy swojskości i zabawy i to chyba właśnie w tym tkwi sukces Mamy na obrotach.

Przeczytaj artykuł i dowiedz się, skąd jest, gdzie mieszka, ile ma dzieci i jak się nazywa Mama na obrotach.

Mama na obrotach – kto to? jak się nazywa?

Osoby, które śledzą na TikToku poczynania Mamy na obrotach, zastanawiają się, jak się nazywa. Mama na obrotach to Klaudia Klimczyk. 

Swoje konto na TikToku założyła w 2020 roku i niemal od razu zyskała sporą widownię. Najpierw oglądała filmiki osób, które rozśmieszały ją do łez, a po jakimś czasie sama zdecydowała się stanąć po drugiej stronie ekranu i zaczęła… parodiować swojego męża. Co stoi za jej sukcesem? Klaudia Klimczyk potrafi rozśmieszać ludzi i stale dostarcza im rozrywki. Jej tiktoki mają prześmiewczą tonację, często pokazuje na nich też swoje dzieci. Mama na obrotach żartuje ze swojej wagi, stylizacji i realiów życia, które odbiegają od tych prezentowanych przez większość influencerek. Co jeszcze zachwyca fanów? Jej gwara i dystans do siebie.

Klaudia Klimczyk w rok zyskała aż 2 miliony obserwatorów na TikToku, a obecnie jej twórczość śledzi aż 3,6 miliona fanów – 70% z nich to Polacy. 

Mama na obrotach – wiek, ile ma lat?

Ile ma lat Mama na obrotach to pytanie, które często pojawia się w sieci. Wiek kobiety nie jest tajemnicą – ma ona 31 lat. Fani zastanawiają się, co sprawiło, że kobieta w tym wieku zdecydowała się nagrywać na platformie TikTok. Złośliwe osoby zamieszczają też komentarze w stylu “ile ma lat ta baba? to nie jest wiek, żeby się wygłupiać na TikToku”. My natomiast uważamy, że każdy powinien robić to, co mu się podoba, dopóki nie krzywdzi innych, a wiek nie ma tu znaczenia. Mama na obrotach dostarcza rozrywki wielu osobom – kobiety cieszą się, że w sieci nareszcie pojawiła się osoba, która pokazuje, jak wygląda życie matki i dzieci.

Zabawne jest to, że głównym bohaterem filmików Klaudii Klimczyk był początkowo jej mąż (w końcu wszystko zaczęło się od parodiowania go). Mama na obrotach została jakiś czas temu zapytana o to, jak mąż reaguje na to, co robi w Internecie. Odpowiedź była prosta – mąż na początku śmiał się z filmików kobiety, a teraz sam podsuwa jej pomysły! No cóż, TikTok to chyba ulubiona aplikacja małżeństwa i ich dzieci.

Mama na obrotach – gdzie mieszka, skąd jest?

Wiecie już, jak się nazywa i ile ma lat Mama na obrotach, czas się dowiedzieć skąd jest i gdzie mieszka tiktokerka. 

Mama na obrotach pochodzi ze Śląska – pewnie nie dziwi to nikogo, kto ogląda jej TikToka. Klaudia Klimczyk niemal bez przerwy posługuje się gwarą, co niesamowicie śmieszy jej fanów. Gdzie mieszka Ślązaczka spod Opola? Klaudia często podkreśla, że mieszka w małej wiosce, a jej dom znajduje się na odludziu w bezpośrednim otoczeniu lasu.

Często ludzie z małych miejscowości i wsi boją się, jak na ich popularność zareagują sąsiedzi, a jak było w tym przypadku? Klaudia Klimczyk nie boi się tego, co inni powiedzą, zauważa jednak, że ludzie w sklepach inaczej na nią patrzą. Znajomi chwalą jej pomysłowość i poczucie humoru, a zdanie obcych jej nie obchodzi. Kobieta uważa, że to, gdzie mieszka nie powinno determinować tego czy powinna nagrywać – liczy się zajawka i dobra zabawa.

Mama na obrotach – dzieci, mąż, życie prywatne

Nazwa Mama na obrotach nie wzięła się znikąd… Klaudia Klimczyk jest matką dwójki dzieci. Ci, którzy obserwują kobietę na TikToku, na pewno dobrze znają jej córki. Ciekawi was ile ma lat każda z nich? Starsza córka Klimczyk to Andrea, dziewczynka ma 8 lat. Młodsza, Sonia ma dopiero 5 lat. Dzieci cieszą się z popularności mamy, jednak kobieta bała się, jak w szkole zareagują na to, że dziewczynki są córkami tiktokerki. Na szczęście dzieci okazały się łaskawe, a nawet chwalą się tym, że też oglądają Mamę na obrotach!

Co robi mąż Mamy na obrotach? Kobieta wspominała o tym, że jej mąż pracuje za granicą, tak jak połowa osób, które mieszkają w tej samej wsi. W wiosce jest mało miejsc pracy, dlatego najlepszym rozwiązaniem dla wielu okazuje się praca poza granicami Polski.

Klaudia Klimczyk przed karierą na TikToku zajmowała się domem i opiekowała się dziećmi, obecnie Mama na obrotach potwierdza, że przez TikTok i inne platformy, na które regularnie dodaje treści i kontaktuje się z fanami, ma coraz mniej czasu. Budowanie relacji z obserwatorami jest jednak dla niej bardzo ważne, dlatego nie narzeka!

Mama na obrotach pokazuje, że nie jest ważne, skąd jesteś i ile masz lat – By zyskać sympatię widzów, wystarczy poczucie humoru, dystans do siebie i sarkastyczne podejście. Internauci nie potrzebują tylko pięknych obrazów i opowieści o nieosiągalnych standardach. Coraz częściej chcą oglądać rzeczywistość taką, jaka jest – bez żadnych filtrów, retuszu i photoshopa.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne