Strona głównaCelebryciPaulina Soboń - wiek, bielizna, wzrost, czy jest w ciąży?

Paulina Soboń – wiek, bielizna, wzrost, czy jest w ciąży?

Paulina Soboń to postać, której nie trzeba przedstawiać nikomu z kręgu Youtuba. Influencerka zdobyła popularność głównie dzięki kanałowi WAKSY, który współtworzy wraz z Przemkiem Burkackim i Arkadiuszem Balcerzykiem. To nie jedyne miejsce, w którym Paulina Soboń tworzy treści, bowiem pochwalić może się także drugim kanałem, gdzie zgromadziła niemal 200 tysięcy subskrybentów. 

Co więcej, można powiedzieć o tej postaci? Niewątpliwie wspomnieć należy o jej karierze w branży modelingu, a także o tym, że jest znaną wizażystką. Paulinę Soboń kojarzyć można także z innych mediów społecznościowych, tak Instagram czy TikTok, na których również zgromadziła imponujące ilości fanów. 

W dzisiejszym artykule dowiemy się:

  • Ile ma lat Paulina Soboń?
  • Czy Paulina Soboń jest w ciąży?
  • Co na wykopie przeczytać możemy o Paulinie Soboń?
  • Paulina Soboń w bieliźnie.

Paulina Soboń – wiek, wzrost, ile ma lat?

Paulinie Soboń wiele osób zazdrościć może nienagannej figury. Zastanawiać może więc w jaki sposób ją osiągnęła. Jednak to nie jedyny temat, jaki poruszany jest, chociażby na popularnym wykopie. Wielu jej fanów, ale nie tylko, poznać chce, jaki jest wzrost czy waga Pauliny. Bardzo częstym pytaniem jest także jej wiek. 

Zobacz: Damian Tkaczuk – wiek, Instagram, dziewczyna, urodziny, TikTok

Mimo iż na większość z tych pytań odpowiedź znaleźć możemy w Internecie, wciąż nie wszyscy do końca dowierzają informacjom, na jakie napotkać możemy na poszczególnych stronach. Chcąc rozwiać wszelkie wątpliwości, dziś odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.

Źródło: Instagram

Wiek Pauliny Soboń bardzo często jest tematem dyskusji w sieci. Wynika to przede wszystkim z tego, że Paulina bardzo wcześnie rozpoczęła swoją karierę i już w wieku 13 lat, pierwszy raz pozowała przed obiektywami aparatów. Ile ma lat Paulina Soboń? Influencerka urodziła się w 1995 roku, co oznacza, że w tym roku obchodzić będzie swoje 27 urodziny. 

Kolejną kwestią równie często poruszaną jest wzrost. Wspomnieliśmy już, że Paulina jest modelką, co świadczyć może o tym, że nie jest osobą niską. Zgodnie z informacjami, jakie podawane są na wielu stronach internetowych, Paulina Soboń ma 173 cm wzrostu. 

Zobacz: Hania z Genzie, Hanna Puchalska – wiek, wzrost, informacje

Paulina Soboń – bielizna

Niewiele osób wie, jaki związek ma Paulina Soboń z bielizną. Nie da się jednak ukryć, że jej kariera w dużej mierze opiera się właśnie na bieliźnie. Niejednokrotnie stawała ona przed obiektywem aparatu w samej bieliźnie. Uczestniczyła bowiem zarówno w sesjach produktowych, zlecanych przez dane marki w celu reklamowania produktów ze swojego asortymentu, jak i uczestniczyła w sesjach erotycznych bielizny. 

Dziś, jako influencerka, która może pochwalić się prawie milionem obserwatorów na TikToku czy połową tej liczby na Instagramie, również chętnie podejmuje liczne współprace. Firmy, z którymi współpracuje, niewątpliwie doceniają jej wcześniejszy dorobek zawodowy, ale także figurę, jaką może się Paulina pochwalić. Jak widać, robi to dobrze i skutecznie podnosi wyniki sprzedażowe firmom oferującym bieliznę. Dzięki temu nadal chętnie pokazuje się w samej bieliźnie, będąc ambasadorką marki.

Paulina Soboń – czy jest w ciąży?

Kiedy 3 lutego 2020 roku Paulina Soboń zdradziła swoim widzom, że jest w ciąży, jej widzowie w komentarzach zaczęli dość intensywnie gratulować jej tego, że spodziewa się potomka. Także media dość szybko podchwyciły tę informację i co jakiś czas informowały, co słychać u Pauliny. Miesiąc później poślubiła ojca swojego dziecka – Bartłomieja Banaszewskiego, z którym do dziś dnia tworzy udany związek. 

Ciążą Pauliny Soboń, żyli jej obserwatorzy, ale nie tylko. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem influencerka nie tylko poinformowała o swoim stanie swoich widzów poprzez dodanie filmiku na YouTube, ale również później aktywnie umieszczała na swoim profilu filmy związane z tą tematyką. Cały Jej kanał również nieco przekształcił się i duży procent dodawanych filmów to te, o tematyce ciąży, a następnie macierzyństwa.

Kilka tygodni temu, na wykopie jednak zawrzało. Po opublikowaniu jednego ze zdjęć wiele osób zaczęło spekulować, że u Pauliny widoczny jest brzuszek. Padło więc stwierdzenie, że Paulina Soboń jest w drugiej ciąży. Mimo licznych komentarzy, zarówno na Instagramie, jak i na YouTube, sama zainteresowana nie odniosła się do tych spekulacji.

Kto wie, może chce wstrzymać się z podaniem do publicznej informacji, wieści o kolejnym maluszku, a być może to jedynie mało korzystnie wyglądające zdjęcie i influencerka rzeczywiście nie jest w ciąży. Niezależnie od tego, życzymy jej dużo zdrowia i czekamy na wieści.

Sprawdź jeszcze

Popularne