Strona głównaCelebryciCherry Seaborn - Wikipedia, dzieci, wiek, kim jest, wzrost, Ed Sheeran Cherry...

Cherry Seaborn – Wikipedia, dzieci, wiek, kim jest, wzrost, Ed Sheeran Cherry Seaborn

Źródło zdjęcia: Ed Sheeran and Cherry Seaborn. PHOTO: STEPHEN POND/GETTY

Życie uczuciowe znanych osób budzi niemałe zainteresowanie, a serwisy plotkarskie prześcigają się z dostarczaniem najświeższych informacji na ich temat. Czy kojarzycie kogoś takiego jak Cherry Seaborn? Zapewne dla wielu z Was wspomniane imię i nazwisko nic nie mówi, dlatego tym bardziej możecie być zaskoczeni, kiedy wyjaśnimy, kim jest ta tajemnicza kobieta i co wiąże ją z Edem Sheeranem

Co więcej, dowiecie się także, w jakim jest wieku, ile wynosi jej wzrost oraz czy ma dzieci. Nie zaglądajcie na Wikipedię – zebraliśmy najważniejsze informacje w tym artykule. Gorąco zachęcamy do dalszej lektury. 

Cherry Seaborn, żona Ed Sheerana 

Ed Sheeran uchodzi za jedną z najbardziej sympatycznych osób w show-biznesie. Mimo niewątpliwie ogromnego sukcesu, który udało mu się osiągnąć w ciągu ostatnich lat, piosenkarz cieszy się dobrą prasą, a nie tak dawno mówiło się o jego wypadzie do jednego z warszawskich klubów przyjaznych osobom LGBT+ po koncercie. Co jednak dzieje się w jego życiu uczuciowym i jaką rolę odgrywa w nim Cherry Seabron?

Okazuje się, że Cherry Seaborn i Ed Sheeran są szczęśliwym małżeństwem, a historia ich związku sięga 2015 roku. Trzy lata później ogłosili zaręczyny, by następnie w 2019 roku wziąć ślub w tajemnicy przed fanami i wścibskimi mediami. Obydwoje bardzo cenią sobie prywatność i rzadko udzielają wywiadów na temat swojej relacji. Wydawać by się mogło, że należą do nielicznego grona znanych ludzi, którzy nie mają potrzeby dzielenia się każdym szczegółem ze swojego życia prywatnego.

Cherry Seaborn – wiek, wzrost, kim jest?

Wyjaśniliśmy już, co łączy Eda Sheerana i Cherry Seaborn, ale warto też dodać, kim jest, w jakim jest wieku oraz ile wynosi jej wzrost. Co udało nam się ustalić? Wikipedia na pewno Wam tego nie powie! 

Cherry Seaborn urodziła się 6 maja 1992 roku w Suffolk w Wielkiej Brytanii, więc jest w wieku 30 lat, a jej znak zodiaku to Byk. Tym samym jest o rok młodsza od swojego męża, ponieważ Ed urodził się 17 lutego 1991 roku i jest w wieku 31 lat. Znak zodiaku piosenkarza to Wodnik.

Wzrost jest stałym punktem w naszych artykułach o różnych ludziach i nie inaczej jest w przypadku żony Sheerana. Przyznajemy, że nie było to łatwe do ustalenia, ale udało nam się dowiedzieć, że wzrost Seaborn wynosi około 168 cm. Dla porównania wzrost Eda to 173 cm. Trzeba przyznać, że pasują do siebie również pod względem fizycznym.

Zobacz: Paulina Krupińska – dzieci, wiek, wzrost, fryzura, mąż, ile ma lat, wykształcenie

Kim jest Cherry i czym się zajmuje na co dzień? Wiemy, że ukończyła angielską uczelnię Durham University. Pracę magisterską obroniła na Duke University w Stanach Zjednoczonych, gdzie otrzymała dyplom z biologii molekularnej. Podczas studiów w USA próbowała swoich sił jako zawodniczka hockeya! Po uzyskaniu tytułu chwilę mieszkała w Nowym Jorku, a następnie przeniosła się do Londynu, w którym pracowała dla korporacji Deloitte.

Lyra Antarctica Seaborn Sheeran i Cherry Seaborn

Związek Eda Sheerana i Cherry Seaborn okazał się na tyle udany, że w krótkim czasie para zdecydowała się na założenie rodziny i doczekali się dwójki dzieci. W 2020 roku przyszła na świat ich pierwsza córka – Lyra Antarctica Seaborn Sheeran. Natomiast dwa lata później na świat powitali drugie dziecko, Jupiter Seaborn Sheeran. Nie wiemy natomiast, czy planują powiększenie rodziny w najbliższym czasie. 

Zobacz: Ewa Dąbrowska – gdzie przyjmuje, dieta, data urodzenia, wikipedia, wiek, ile ma lat, życiorys, kontakt?

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, małżeństwo chroni swoją prywatność i kolejnym tego przykładem może być fakt, że kiedy Cherry była w ciąży z Jupiter, media o niczym nie wiedziały do czasu, aż piosenkarz nie zamieścił na swoim Instagramie wpisu, w którym zdradził, że wraz z żoną zostali rodzicami po raz drugi. Trudno znaleźć zdjęcia ich dzieci w sieci. Wielu sławnych rodziców mogłoby wziąć przykład z angielskiego małżeństwa i nie pokazywać na siłę swoich pociech w Internecie.

Dowiedzieliście się, kim jest Cherry Seaborn i co łączy ją z Edem Sheeranem. Dzięki nam nie musieliście sprawdzać niczego na Wikipedii. Jako redakcja uważamy, że tworzą ładną parę i miło się na nich patrzy. Życzymy im wszystkiego dobrego oraz dużo zdrowia dla dzieci. A co Wy myślicie o Cherry i Edzie? Koniecznie dajcie znać poniżej w komentarzach!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne