Strona głównaCelebryciJak wygląda córka księżnej Diany? Zaskoczenie

Jak wygląda córka księżnej Diany? Zaskoczenie

Książę Harry i książę William naprawdę mają starszą siostrę? Kim jest i jak wygląda córka księżnej Diany? Dlaczego temat sekretnej córki książęcej pary znów powrócił? 

Po śmierci królowej Elżbiety II cały świat zainteresował się bardziej niż kiedykolwiek rodziną królewską. Z pewnością stało się tak również za sprawą serialu, który ukazał się na Netfliksie i na przełomie kilku lat zdobył ogromną popularność na całym świecie. A mowa tu o produkcji zatytułowanej “The Crown”, która jest fikcyjnym dramatem, opartym na prawdziwych wydarzeniach. 

W ostatnim czasie ożyły na nowo różnego rodzaju teorie spiskowe dotyczące rodziny królewskiej. Ludzie ponownie zainteresowali się sylwetką tragicznie zmarłej księżnej Diany. To właśnie jej osoby dotyczą najczęściej pojawiające się spekulacje.  Jak viral, po sieci krążą pytania i domysły na temat domniemanej córki – “Czy księżna Diana i książe Karol mieli sekretną córkę?”, “Jak wygląda córka księżnej Diany?”. Te i wiele innych pytań biją rekordy popularności w Internecie. Pytanie – czy faktycznie jest w tym ziarnko prawdy? Poniżej odpowiadamy na te wszystkie pytania. Zapraszamy do lektury. 

Zobacz:

Czy księżna Diana faktycznie miała sekretną córkę z obecnym królem Karolem III? 

Informacja, która pojawiła się w mediach odnośnie istnienia rzekomej nieślubnej córki książęcej pary, pojawiła się na kilka dni po wypadku samochodowym, w którym ucierpiała i na skutek wewnętrznych obrażeń, zmarła księżna Diana. Początkowo plotka zawierała tylko informacje o istnieniu potomkini. Jak wiemy, plotki mają to do siebie, że ewoluują. Na przestrzeni lat dowiadujemy się nieco więcej. Córka ma mieć na imię Sarah i prawdopodobnie ma mieszkać w Stanach Zjednoczonych. Ile miałaby dzisiaj lat i jak wygląda córka księżnej Diany? Tutaj pojawiają się pewne nieścisłości w informacjach, które się pojawiają. 

Rzekoma córka ma być starszą siostrą dwóch synów zmarłej księżnej. Przypomnijmy, synami książęcej pary są: Henryk urodzony w roku 1984 oraz Wilhelm, który na świat przyszedł w 1982 roku. Diana Spencer poślubiła księcia Karola w roku 1981, a więc przed tym wydarzeniem powinna przyjść na świat ich córka Sarah. 

Do plotki dodano kilka nowych szczegółów. Mało kto o tym wie, niewiele się o tym mówi, co więcej nie ma na to oficjalnego potwierdzenia, że książęca para wykonywała badania w roku 1985, odnoszące się do płodności. Lekarz, który był odpowiedzialny za wykonanie tego zabiegu rzekomo ukrył zapłodnioną komórkę jajową. Miał ją wykorzystać i przekazać swojej żonie, gdyż sam miał być bezpłodny.

Jak widzisz, historia ta żyje własnym życiem. Zagraniczne tabloidy rozpisują się na temat spotkania żony Wilhelma, księżnej Katarzyny z siostrą jej męża – najstarszą z rodzeństwa. Jak wygląda córka księżnej Diany? Czy istnieją jakieś zdjęcia? 

Niestety, ale nawet pojawiające się fotografie kobiety podobnej do pierwszej żony króla Karola III w rzeczywistości są nieprawdziwe. Na wielu zdjęciach jest porównywana bratanica księżnej Diany. A dokładnie 31-letnia córka brata księżnej Diany Charlesa Spencera Lady Kitty Spencer. 

Księżna Diana vs. bratanica Lady Kitty Spencer 

Co więcej, obecnie panującemu królowi Karolowi III również przypisuje się sekretne dziecko. Rzekomo Karol III posiada nieślubnego syna, którego matką jest obecna żona króla – Kamila. Nie ma na to żadnego potwierdzenia, podobnie jak nie ma dowodów na istnienie córki o imieniu Sarah.  

Mówi się, że w każdej plotce jest ziarnko prawdy. W tym przypadku, nie ma takiej możliwości, by udowodnić cokolwiek. Wydaje się również, że temat będzie powracał co jakiś czas. Większość ludzi lubi karmić się tym co zalewa Internet i media. Sami często dodają coś od siebie. Chcą znaleźć, czasem za wszelką cenę, sensowne wytłumaczenie na pytania bez odpowiedzi. Czy za kilka lat usłyszymy nowszą wersję historii o sekretnej córce króla Karola III i księżnej Diany? Być może. Na ten moment odpowiadamy jasno. Córka książęcej pary nie istnieje, a synowie Henryk i Wilhelm nie posiadają starszej siostry. To wszystko to jeden wielki blef. A ty co myślisz na ten temat? Również zauważasz podobieństwo księżnej Diany i Lady Kitty Spencer? Zapraszamy do dyskusji w sekcji komentarzy poniżej. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne