Strona głównaCelebryciIzabela Zeiske - wiek, Wikipedia, data urodzenia, dzieci, praca, synowie

Izabela Zeiske – wiek, Wikipedia, data urodzenia, dzieci, praca, synowie

Dawno, dawno temu tajemna recepta na rozpoznawalność była skrzętnie ukrywana. Dostępu broniła wielka kariera, odpowiednie pochodzenie czy majątek. Dzisiaj osobą rozpoznawalną może zostać praktycznie każdy. Wystarczy mieć na siebie jakiś pomysł, zakręcić się wokół mediów i voila! 

Zawód influencer jest w zasięgu ręki, nieważne skąd się jest i ile ma lat. Znaczenia nie mają poprzednia praca, posiadanie dzieci, małżeństwo czy data urodzenia sugerująca dojrzały wiek. Najlepszym tego przykładem jest Izabela Zeiske, którą poznaliśmy dzięki występowi w programie „Gogglebox. Przed telewizorem” emitowanym na stacji TTV.

Jeśli jakimś cudem nie wiesz, kim jest pani Iza, koniecznie zostań z nami. Powiemy ci więcej niż ciocia Wikipedia. Dowiesz się, skąd jest Izabela, jaki zawód wykonywała, zanim praca na planie programu stała się dominantą w jej życiu i poznasz jej zwierzęta. Zastanawiasz się, jacy są jej mąż i synowie? Na wszystko odpowiemy, spokojnie. 

Sprawdź: Sylwia Bomba – kim jest? Wiek, waga, partner, Wikipedia, rozstanie

Izabela Zeiske – wiek, data urodzenia, Wikipedia

Izabela Zeiske zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Gogglebox”. Tam, razem z młodszym synem Joachimem (o nim również napisaliśmy artykuł!) siedzą w salonie domu, gdzie mieszkają i komentują oglądane programy telewizyjne. Nierzadko towarzyszy im mama Izabeli oraz jej zwierzęta. 

Duet Zeiske jest bardzo lubiany przez widzów, którzy wiernie oglądają ich od początku programu. Widowni trudno jest wyobrazić sobie „Gogglebox” bez nich. Kobieta jest znana ze swojej żywiołowości, odrobiny wariactwa i gnuśności. Nie wszystkim przypada to do gustu, ale nie ma takiego celebryty, który by wszystkim dogodził. 

Z kolei syn Izabeli, Joachim, jest przez widzów bardzo lubiany. Często padają komentarze o kulturze i szacunku, jakim darzy swoją mamę. Ile ma lat młodszy syn? Joachim jest w wieku 27 lat. Pewnie zastanawia cię data urodzenia samej Izabeli.

Niestety, rocznik pani Izabeli nie jest nam znany. Z postu, który opublikowała stacja TTV na swoim Facebooku, wiemy, że kobieta obchodzi urodziny 4 lipca. Kobieta jest w starszym wieku, choć jej żywiołowość i ciekawość życia utrudnia zgadnąć, ile ma lat. 

Zobacz: Domnik Abus – wikipedia, pochodzenie, firma, kim jest?

Sygnaturą Izabeli jest żywiołowość i energia do życia. Sama często wspomina o tym, że życiem trzeba się cieszyć i go doświadczać. I choć jej wiek nie jest nam znany, to w swoich postach Izabela porusza co jakiś czas temat starzenia się. Uważa, że trzeba przyjmować wiek z akceptacją, a nie żałować, że można być młodszym. Upatruje w tym przepisu na udane życie.

Ciekawi cię, w jaki sposób Izabela trafiła do telewizji? Nie szukaj na Wikipedii, bo już spieszymy z odpowiedzią. Doszło do tego poprzez drobny podstęp. Izabela znalazła ogłoszenie z programu Ewy Drzyzgi. Poszukiwano mężczyzny z psami. Kobieta odpisała w imieniu męża, że ma on pięć psów i żonę. Mąż dowiedział się o tym dopiero potem. Finalnie oddał stery Izabeli. Przyznał, że sam jest mniej rozmowny, a żona lepiej odnajdzie się przed kamerami. 

Występ w programie Ewy Drzyzgi wypadł bardzo pozytywnie. Po miesiącu Izabela dostała telefon z Warszawy i zaproszono ją na casting. Nie wiedziała, w jakim programie dostanie angaż, wiedziała tylko, że będzie miał charakter rozrywkowy. Wiedziała, że można mieć towarzysza, więc zabrała ze sobą syna Joachima. I tak się zaczęło.

Zobacz: Sylwia Bomba nie żyje? Wypadek Sylwii

Izabela Zeiske – dzieci, synowie

Innym, zaskakującym faktem z życia Izabeli, którego nie znajdziesz na Wikipedii, są dzieci, a dokładniej synowie Zeiske. Dwóch synów Iza ma z mężem, poza tym ma jeszcze czwórkę dzieci. Pozostali synowie zostali adoptowani przez małżeństwo. A dokładniej – trzech synów mąż z Izą przyjęli na zasadach rodziny zastępczej. Chłopcy nie mieli uregulowanych w pełni kwestii prawnych. Czwarty został adoptowany. 

Decyzja pary może dla wielu okazać się zagadkowa. Przecież doczekali się już dzieci. Z odpowiedzią przychodzi sama Iza. Kobieta czuła taką potrzebę już od dawna. Myśl, aby dać dom dzieciom bez rodziców, chodziła za nią bardzo długo. Co na to biologiczni synowie?

Joachim wspomniał, że cieszy się z braci i decyzja rodziców została podjęta po konsultacji z nim i starszym o 10 lat bratem. Czemu chłopcy? Izabela odparła, że chłopaki w wieku dorastania dogadują się lepiej z innymi chłopcami, niż dziewczynami. 

Choć wydaje się to trudne do pogodzenia z pracą i życiem zawodowym, Zeiske uzyskała pomoc mamy. Jej rodzicielka jest z zawodu pedagogiem. Dała Izabeli dużo wsparcia i zajmowała się dziećmi, kiedy Iza i jej mąż pracowali.

W domu, gdzie mieszka Iza, znajdują się jeszcze inne istoty. Izabela ma wielkie serce, a w nim równie wiele miejsca i dla dzieci, i dla zwierząt. Jej zwierzęta to pięć psów oraz kot. Bardzo często występuje z nimi w programie „Gogglebox”, wywołując w widzach szczery uśmiech i wzruszenie. Traktuje zwierzęta jak dzieci. Jak w natłoku obowiązków znaleźć czas na pracę?

Izabela Zeiske – praca, jaki ma zawód?

Po 32 latach w banku, jako kobieta w dojrzałym wieku, Izabela postanowiła znaleźć dla siebie pracę, która będzie stanowiła hobby, aniżeli kolejny poważny zawód. I w ten sposób zatrudniła się w firmie kolegi jako… taksówkarka! Nowa praca szybko stała się jej pasją. W jednym z wywiadów zdradziła, że szukała takiego zawodu, aby spędzać dużo czasu z ludźmi.

Spotkania z drugim człowiekiem fascynują Izabelę. Wspomina, że prawie wszyscy jej klienci znają Zeiske z programu telewizyjnego. Kobieta wie, z kim jeździ. Ma ściśle określonych klientów, dzięki czemu ten niezobowiązujący zawód nie stanowi dla niej zagrożenia. Dzięki pracy w taksówce odbywa inspirujące rozmowy i poznaje ludzkie historie.

Izabela Zeiske – skąd jest, gdzie mieszka? 

Pewnie podczas seansu programu „Gogglebox” nie raz zastanawiałeś się, skąd jest Izabela Zeiske. Twórcy programu nie podają w odcinkach miejsc, gdzie mieszkają jego uczestnicy. Dzięki otwartości Izabeli i pokazywaniu publiczności swojego życia znamy odpowiedzi na te pytania.

Iza, jej mąż, synowie i zwierzęta mieszczą się w dużym domu z ogrodem. Gdzie mieszkają? W niewielkiej miejscowości Chludów, która jest położona w Wielkopolsce. Skąd jest Iza, łatwo się domyślić – z powiatu poznańskiego. Prowadzenie domu i utrzymywanie tak pokaźnej rodziny nie odbyłoby się bez pomocy jej męża, kim jest?

Izabela Zeiske – mąż

Mąż Izabeli Zeiske ma na imię Bogusz. Jego data urodzenia, podobnie jak informacje o zawodzie, który wykonuje, są nam nieznane. Nie wiemy, ile ma lat mężczyzna. Izabela z ostrożnością dawkuje ilość informacji o Boguszu. Dzięki temu, że jej mąż pojawia się na dodawanych przez nią zdjęciach, wiemy, jak wygląda.

Na Instagramie Izabeli pojawiło się również ich zdjęcie z okresu, kiedy byli w młodszym wieku i na ślubnym kobiercu. Kobieta wstawiła je z myślą o kolejnej rocznicy ślubu. Podziękowała mu za dotychczasowe lata, i choć nie wiemy, ile ma lat to małżeństwo, domyślamy się, że trwa bardzo długo i jest udane. Z wywiadów klaruje się pozytywny obraz Bogusza. 

Mąż Izy, podobnie jak ona, jest jedynakiem. Z tego zrodził się temat adopcji dzieci, które nie mają domu i rodziców. Izabela chciała tego od zawsze, ale mąż potrzebował więcej czasu, by dojrzeć do tej decyzji i przygotować się na wyzwania, jakie się z tym wiążą. Mąż Zeiske jest osobą spokojną i stonowaną, dlatego prawdopodobnie nie będziemy mieli okazji, aby zobaczyć go na ekranie.

To już wszystko, co przygotowaliśmy dla was. Mamy nadzieję, że w trakcie lektury Wikipedia nie poszła w ruch. Data urodzenia jest zagadką, o której nie wie nikt w przestrzeni internetu. Już wiesz, skąd jest Izabela, jaki jest jej zawód i podejście do życia. Co sądzisz o tej postaci? Daj znać w komentarzu!

Sprawdź jeszcze

Popularne