Strona głównaCelebryciKatarzyna Nosowska - mąż, rodzina, dzieci, syn, wzrost, Instagram

Katarzyna Nosowska – mąż, rodzina, dzieci, syn, wzrost, Instagram

Katarzyna Nosowska to osobowość, której moim zdaniem nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta charyzmatyczna artystka, swoją sporą popularność oraz sympatię wielu osób, zawdzięcza czasowi, w którym była główną twarzą znanego i cenionego polskiego zespołu Hey. Jednakże na tym, nie skończyły się jej działania na arenie publicznej. 

Od wielu lat, na swoim koncie w serwisie Instagram, publikuje regularne wpisy i filmiki, które mają zazwyczaj charakter mocno satyryczny i prześmiewczy na to, co dzieje się na świecie i w naszym kraju, ale i nie tylko. Często w humorystyczny sposób, przedstawia w nich również bolączki codzienności, które towarzyszą ludziom, a zwłaszcza kobietom (dotyczą np. permanentnego odchudzaniu się oraz zmarszczek na twarzy). 

Tak, tak już powiedziałam na samym początku, Kasia Nosowska to postać barwna, niczym egzotyczny ptak, nie da się jej tego odmówić. Jeśli natomiast chcielibyście dowiedzieć się: jaki wzrost ma piosenkarka? Kim jest jej pierwszy mąż? Ile lat ma jej syn? Oraz co robiła, gdy była młoda? Zapraszam do artykułu.

Katarzyna Nosowska – mąż 

Na pierwszy ogień, rozprawię się ze sprawami sercowymi Kasi. Domyślam się, że jesteście ciekawi, czyż nie? No dobrze, ale już nie przedłużając, zaczynam. Z tego, co udało mi się dowiedzieć, Kasia Nosowska, jest raczej zwolenniczką otwartych i nieformalnych związków. Przynajmniej na to, wskazują wszystkie publiczne dane na ten temat. Mąż to termin, który do całkiem niedawna, nie obowiązywał jeszcze w jej codziennym słowniku. Miała za to różnych partnerów. Między innymi Grzegorza Porowskiego oraz Andrzeja Kraińskiego, są muzykami. Jej były już partner Adam Krajewski, jest ojcem jej syna Mikołaja. 

Katarzyna Nosowska – pierwszy mąż 

Jak już wspomniałam w akapicie powyżej, mąż jest określeniem, które do tej pory nie funkcjonowało w życiu naszej bohaterki. Jednak jak to w życiu bywa, sprawy te potrafią ulec zmianie w najbardziej zaskakującym dla nas momencie. Tak było też w przypadku Kasi Nosowskiej. Jej pierwszy mąż to Paweł Krawczyk, który jest gitarzystą w zespole Hey. Nim jednak sformalizowali swój związek, pozostawali parą przez bardzo długi czas. Oficjalnie, zaczęli się spotykać w 2001, lecz wtedy określała go mianem – partner. Co doprowadziło do zmiany podejścia i sprawiło, że może mówić teraz na niego, pierwszy mąż? Nie wiadomo. Pewne jest natomiast, że nim Kasia związała z Pawłem, była zaręczona z Redbadem Klynstrą i był to jej partner przez dość spory czas.

Katarzyna Nosowska – rodzina, dzieci, syn 

Kasia Nosowska ma tylko jedno dziecko. Jej syn, dla przypomnienia dodam, nazywa się Mikołaj. Jest owocem związku Nosowskiej i Adama Krajewskiego. Wszystko wskazuje na to, że chce iść w ślady mamy i również zostać muzykiem. Co jeszcze o nim wiemy? W tym momencie ma już 26 lat, pisze i komponuje piosenki a trzy lata temu, wystąpił nawet z Kasią na scenie. Nikt jednak nie wiedział, kim jest. Kasia Nosowska do niedawna, bardzo mocno strzegła jego prywatności. Sam Mikołaj natomiast zarzeka się w licznych wywiadach, których udzielił, że nie chce, by ktokolwiek przyczepił mu łatkę, że swój sukces zawdzięcza tylko i wyłącznie koneksjom mamy. 

Do tej pory, stworzyli z Kasią Nosowską jeden utwór. Co ciekawe, okazał się on remedium na kryzys Mikołaja, który w tamtym okresie, zmagał się kontuzją sportową. Wizja wspólnego nagrania piosenki dała mu cel i motywację do niepoddawania się. 

Dość już jednak o nim. Pewnie jesteście ciekawi, kim jest rodzina Kasi Nosowskiej? Piosenkarka pochodzi ze Szczecina. Jej ojciec był marynarzem, niestety, zmagał się z uzależnieniem od alkoholu. Rodzina matki została wymordowana, podczas II Wojny Światowej. 

Młoda Nosowska ukończyła Technikum Odzieżowe w Szczecinie. Po zdaniu matury próbowała, dostać się do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, jednak bez skutku. Młoda piosenkarka podjęła się więc pracy na poczcie. Do jej obowiązków należało, wprowadzanie danych do komputera. W wolnych chwilach natomiast śpiewała, w chórze szczecińskiej Politechniki.

Katarzyna Nosowska – Instagram, schudła, wzrost, prywatnie

Instagram to miejsce, gdzie Kasia Nosowska często publikuje różne wpisy. Zarówno w formie postów, jak i również, cieszących się niemalejącą popularnością „stories”. Również tam, można sprawdzić, ile już schudła. Na początku 2021, ogłosiła bowiem akcję, która miała na celu zachęcić wszystkich jej obserwatorów do wspólnego zadbania o siebie i swoją formę. Jeśli więc jesteście ciekawi, jak wygląda teraz i czy już coś schudła, zachęcam do odwiedzin jej profilu.

Moim zdaniem za wzrost jej popularności w ostatnim czasie, odpowiada publikacja książki jej autorstwa „A ja, żem jej powiedziała”. Jest to zbiór jej przemyśleń, którymi wcześniej ochoczo dzieliła się na swoim Instagramie. Pozycja ta spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem i, mimo że od jej wydania, minęły już cztery lata, to nadal jest ochoczo omawiana i komentowana wśród wielu miłośników czytelnictwa. 

Niezaprzeczalnie, Kasia Nosowska to artystka przez duże A. Jej ogromny talent do pisania różnorakich treści oraz zbierania w całość myśli na tematy życiowe w lekki sposób to już legenda. Wszystkie jej talenty, znajdują również odzwierciedlenie w licznych nagrodach, które posiada na swoim koncie (np. „Fryderyk” lub Paszport „Polityki”). Co tu więcej rzec, myślę, że wielu z Was tak jak ja, życzy jej powodzenia i wszystkiego dobrego. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Trzymamy kciuki, Kaśka!

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne