Strona głównaCelebryciKatarzyna Zielińska - wzrost, waga, dzieci, mąż, rodzice, Wojciech Domański

Katarzyna Zielińska – wzrost, waga, dzieci, mąż, rodzice, Wojciech Domański

Katarzyna Zielińska to aktorka, którą od wielu lat możemy podziwiać na deskach teatru, a także w telewizji. Początkowo związana była z Teatrem Ludowym w Krakowie, a obecnie gra między innymi w Teatrze Muzycznym „Roma’’. Największy rozgłos przyniosła jej jednak rola Marty Walawskiej w serialu Barwy Szczęścia. Uwagę licznych fanów przyciąga szeroki uśmiech oraz charakterystyczna fryzura aktorki, a konkretnie rude włosy, z którymi często jest kojarzona. Niewielu jednak wie, że Katarzyna Zielińska potrafi także śpiewać. 

Katarzyna Zielińska – wzrost, waga, życie prywatne 

Katarzyna Zielińska jest drobną i filigranową kobietą, ma raczej standardowy wzrost, choć uważa się, że jest to idealny wzrost dla kobiety! Aktorka nie należy do najniższych osób. Ma 167 cm wzrostu, lecz chętnie chodzi w szpilkach. Kiedyś polska gwiazda ważyła nieco więcej niż obecnie, jednak nie wstydzi się tego – porównania zdjęć z dawnych lat możemy zobaczyć na jej Instagramie. Obecnie Katarzyna Zielińska waży 52 kg, choć swego czasu pojawiały się plotki, że jej waga to 50 kg. Kobieta sama podkreśla, że odkąd schudła, czuje się świetnie i nie wstydzi się pokazywać nago, a jej waga jest dla niej odpowiednia i nie dąży już do utraty masy ciała.

Na Instagramie chętnie dzieli się kadrami z różnych imprez, więc możemy ją podziwiać w stylizacjach eleganckich i wieczorowych. Często publikuje także treści z życia prywatnego. Na jej profilu znaleźć możemy zdjęcia i filmiki z dziećmi, rodzicami oraz Wojciechem Domańskim. Aktorka nie ma problemu z publikowaniem prywatnych kadrów w sieci, jednak zawsze na zdjęciach stara się zasłaniać twarze swoich dzieci. Aktorka lubi także dodawać zdjęcia z planów filmowych oraz takie, na których widoczni są jej znajomi z branży.

Katarzyna Zielińska – dzieci, mąż, rodzice

Dla aktorki istotnym aspektem jej życia jest rodzina. Bardzo ważny jest dla niej mąż, jej dzieci oraz rodzice. Katarzyna Zielińska ma dwoje dzieci, a konkretnie dwóch synów. Pierwszy z nich, Henryk, urodził się na początku 2015 roku, a kolejny, Aleksander, na końcu 2019 roku. Dzieci aktorki nie mają więc jeszcze skończonych 10 lat. Ojcem obojga synów jest mąż Katarzyny Zielińskiej, z którym wzięła ślub w 2013 roku – Wojciech Domański.

Rodzice Katarzyny Zielińskiej to Anna i Maciej Zielińscy. Mama aktorki zmarła niespodziewanie w lipcu 2021 roku, obecna jest ona jednak nadal we wspomnieniach córki, która uwzględnia zdjęcia z nią na swoim profilu na Instagramie. Aktorka chętnie porównuje się do swojej rodzicielki i nie ukrywa, że bardzo za nią tęskni. Katarzyna Zielińska jest w bliskiej relacji ze swoim ojcem, nazywa go nawet przyjacielem, a z publikowanych postów możemy się dowiedzieć, że często spędzają razem czas.

Katarzyna Zielińska i zdjęcia nago?

Zielińska, która słynie ze swojej nienagannej figury, w 2017 roku dała się namówić na rozbieraną sesję dla magazynu Playboy. Inną aktorką, która również pozowała nago dla tego magazynu, jest koleżanka z planu Zielińskiej, Katarzyna Glinka, z którą przez wiele lat wspólnie pracowały na planie serialu Barwy Szczęścia.

Na okładce widać nagie ciało Katarzyny Zielińskiej przyjmującej zmysłową pozę, wnętrze czasopisma ukazuje aktorkę w pięknej bieliźnie. Sesja ta nie była więc tak odważna, jak niektórzy mogli podejrzewać, aktorka zachowała klasę i wyglądała bardzo kobieco i seksownie. Od tego czasu kobieta nie miała więcej sesji nago, natomiast chętnie pozuje ona w strojach kąpielowych. Zdjęcia te dostępne są na jej Instagramie, gdzie publikuje kadry z licznych egzotycznych podróży, które odbywa z rodziną.

Katarzyna Zielińska instagram – to tam zobaczymy jej wszystkie fryzury!

Instagram to dla Katarzyny Zielińskiej pamiętnik, w którym gromadzi najpiękniejsze i najciekawsze wspomnienia. Jako że aktorka znana jest ze swojej fryzury, często zamieszcza na portalu porównania dotyczące jej dawnego wyglądu. Kobieta nie zawsze miała bowiem rude włosy, swego czasu była blondynką, a nawet brunetką. Bez wątpienia, to jednak rudy nadaje jej najwięcej uroku. 

Jej obecna fryzura cieszy się szczególną popularnością – kobieta ma krótkie włosy i eksperymentuje z różnymi odcieniami rudości. 

Ostatnia zmiana fryzury aktorki związana była z nową rolą, w którą przyszło jej się wcielić w filmie Parada Serc dostępnym na Netflixie – Zielińska gra tam Irenę, która ma długie dredy! Aktorka lubi bawić się swoim wyglądem i chętnie korzysta z usług fryzjerki, w końcu włosy są jej wizytówką.

Katarzyna Zielińska a Wojciech Domański

Fani aktorki często zastanawiają się, co łączy ją z Wojciechem Domańskim. Mężczyzna ten jest jej mężem od 2013 roku, a w związku są już od ponad 10 lat. Domański jest absolwentem Uniwersytetu Harvarda, to finansista oraz ceniony ekonomista – nie jest więc związany z zawodem swojej ukochanej, nie przeszkadza im to jednak w tworzeniu zgranego duetu. Ciekawostką jest to, że para poznała się już w przedszkolu! Co prawda ich drogi na jakiś czas się rozeszły, ale przeznaczenie połączyło ich ponownie. Mąż Zielińskiej wyjechał kształcić się do USA, a kiedy wrócił do Polski, odezwał się do dawnej przyjaciółki, spotkali się i zaiskrzyło. Obecnie Katarzyna Zielińska i jej mąż Wojciech Domański są rodzicami dwójki dzieci. Gwiazda jest zadowolona z tego, jak wygląda ich małżeństwo, a na swoim Instagramie nazywa męża bohaterem, na którego zarówno ona, jak i dzieci zawsze mogą liczyć. 

Katarzyna Zielińska a Karolina Zielińska

Katarzyna Zielińska ma młodszą siostrę, z którą wspólnie spędzają wolny czas. Karolina Zielińska, bo tak właśnie nazywa się siostra aktorki, była dla niej ogromnym wsparciem po stracie mamy. Kobieta obecna jest w życiu siostry pomimo tego, że nie kręci jej show biznes i światła reflektorów. Karolina prowadzi kawiarnię w centrum Warszawy. Widać, że w prowadzenie biznesu wkłada dużo serca i łączy go ze swoją pasją, jaką jest florystyka. Przestrzeń Sweet & Blossom Cafe bogata jest bowiem w liczne kompozycje roślinne, a kwiaty to ważny element wystroju. Katarzyna i Karolina Zielińskie mają inne fryzury, lecz są do siebie bardzo podobne. 

Na początku wakacji pojawiły się informacje jakoby Katarzyna Zielińska i Karolina Zielińska miały poprowadzić razem program śniadaniowy na kanale Zoom TV, aktorka szybko zdementowała jednak te plotki.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne