Strona głównaCelebryciKatarzyna Łaska - kim jest, wiek, wzorst, mąż, rodzina, syn

Katarzyna Łaska – kim jest, wiek, wzorst, mąż, rodzina, syn

Katarzyna Łaska znana jest nam głównie ze słyszenia – jej głównym zajęciem jest dubbing. To piosenkarka i aktorka, która udzieliła swojego głosu postaciom z wielu popularnych bajek pojawiających się na dużym ekranie. To właśnie dubbing i śpiewanie zajmują ją zawodowo. O tym, kim jest Katarzyna Łaska, przeczytasz poniżej. 

Z artykułu dowiesz sie:

  • Życie prywatne – dzieci, rodzina, partner, mąż, wzrost, syn
  • Połączenia Mateuszem Damięckim

Kim jest Katarzyna Łaska?

Katarzyna Łaska pochodzi z Tomaszowa Mazowieckiego, gdzie urodziła się w 1979 roku. Kiedy osiągnęła wiek 7 lat udzieliła głosu jednej z postaci filmu animowanego zatytułowanego “Mój mały kucyk”. Jest polską piosenkarką, artystką musicalową i aktorką. 

Przez wiele lat związana była z teatrami muzycznymi Roma oraz Capitol. Obecnie można ją obejrzeć na deskach Teatru Muzycznego w Łodzi. 

Jest pierwszą polską wokalistką, która zaśpiewała podczas Oscarowej Gali w  Dolby Theatre w Los Angeles. Miało to miejsce w 2020 roku a Katarzyna Łaska wykonała wtedy utwór “Chcę wierzyć snom”. 

Grała między innymi w musicalach: “Piotruś Pan”, “Chicago”,  “West Side Story” i “Miss Saigon”, gdzie wystąpiła w roli głównej. 

Użyczyła głosu wielu uwielbianym postaciom z bajek. Można ją usłyszeć w niektórych odcinkach bajki “Psi Patrol”, “Dora i przyjaciele” oraz Pingwiny z Madagaskaru”. 

Zaśpiewała piosenkę “Mam tę moc” z kultowej bajki “Kraina lodu”. Jej płyta z tym utworem pokryła się platyną. 

Śpiewała w programie “Taniec z gwiazdami”, nagrywała jingle radiowe, a w 2021 roku występowała w popularnej produkcji Polsatu “Twoja twarz brzmi znajomo”. 

Jest też autorką szkoleń i warsztatów dubbingowych, których uczestnicy z powodzeniem radzą sobie na rodzimym rynku, użyczając swojego głosu w popularnych animacjach. Uczy dubbingu dzieci i dorosłych.

Co wiemy o życiu prywatnym Katarzyny Łaski? Czy ma dzieci? Kim są jej partner, mąż, syn? O tym, jak wygląda rodzina popularnej artystki, przeczytasz poniżej. 

Katarzyna Łaska – rodzina, dzieci, mąż, partner

W 2016 roku Katarzyna Łaska wyszła za mąż. W tym samym roku urodził się także jej syn Henryk. Wcześniej była w związku z aktorem Mateuszem Damięckim, jednak ich drogi rozeszły się. Mąż aktorki zawodowo także związany jest ze sceną, ale pracuje za kulisami, bo zajmuje się montażem obrazu. 

Choć Katarzyna Łaska jest aktywna w mediach społecznościowych, kwestie takie jak: rodzina, partner, mąż, syn nie są tam przez nią poruszane. Sporo za to mówi o swoich warsztatach i pracy zawodowej. Fani artystki dzięki temu mogą na bieżąco dowiadywać się, gdzie można jej posłuchać.

Może nie wiemy, jaki wzrost ma artystka, ale o jej karierze możemy przeczytać naprawdę sporo. Udało jej się uczynić swój wyjątkowy głos znakiem rozpoznawczym i zrobić ogromną karierę wokalną. 

Katarzyna Łaska Anna Buturlina

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się, jaki jest związek pomiędzy nazwiskami: Katarzyna Łaska Anna Buturlina, najprawdopodobniej nie wie o fantastycznym występie Katarzyny Łaski podczas gali oscarowej dwa lata temu. To właśnie wtedy nastąpił wzrost popularności Katarzyny Łaski.Wtedy to bowiem obie artystki: Katarzyna Łaska Anna Buturlina wraz z reprezentantkami innych krajów wykonały przebój z filmu “Kraina Lodu 2”. 

Występ odbił się szerokim echem na całym świecie. Piosenkarki, które wykonały utwór w swoich krajach, spotkały się na jednej scenie i zachwyciły publiczność z całego świata.

Katarzyna Łaska została wybrana do tego występu spośród aż 46 wokalistek. Występ na gali uważa za swój ogromny sukces. To przekuło się także na uwagę mediów. Jeśli dotychczas dziennikarze nie interesowali się jej życiem prywatnym (rodzina, mąż, syn), po występie w Los Angeles to się zmieniło. 

Wzrost popularności spowodowany występem za oceanem nie sprawił, że spoczęła na laurach. Cały czas pracuje, uczy innych i rozwija się muzycznie. 

Katarzyna Łaska Mateusz Damięcki

Zanim Katarzyna Łaska wyszła za mąż, była krótko związana z aktorem Mateuszem Damięckim. Co można powiedzieć o relacji: Katarzyna Łaska Mateusz Damięcki? Aktorka w jednym z wywiadów powiedziała, że Damięcki był jej pierwszym poważnym chłopakiem. Wcześniej trudno jej było znaleźć partnera wśród rówieśników. Rodzice aktorki polubili Damięckiego, a para doczekała się wielu wspólnych zdjęć wykonanych przez paparazzich. 

Rozwijająca się kariera zawodowa sprawiła, że rodzina zeszła u Katarzyny Łaski na drugi plan. Związek z Damięckim zakończył się po dwóch latach, w 2007 roku.

Dopiero osiągając wiek 37 lat wyszła za mąż. Wspólnie z mężem wychowuje syna, który dziś ma 6 lat. Rodzina Katarzyny Łaski jest jednak w mediach nieobecna. Artystka z powodzeniem chroni swoje prywatne sprawy i skupia się na promowaniu działalności zawodowej.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne