Strona głównaCelebryciZosia Ślotała - mąż, partner, dzieci, rodzeństwo, życie prywatne

Zosia Ślotała – mąż, partner, dzieci, rodzeństwo, życie prywatne

Życie prywatne osób publicznych jest bardzo częstym tematem poruszanym w sieci. Ludzie są ciekawi, jak żyją gwiazdy, z kim są w związku, czy mają dzieci, jaki jest ich wzrost, wiek. Tak było, jest i będzie – najwięcej w ciągu miesiąca wejść mają portale plotkarskie i informacyjne, dlatego nie ma się temu co sprzeciwiać. Każdy z nas ma swoje guilty-pleasure. Jedni wolą oglądać głupotki na YouTube, a inni wolą poszperać w Internecie w celu znalezienia, jakichś smaczków z życia znanych osób. Ostatnio znów na popularności zyskuje Zosia Ślotała – co wiemy o celebrytce?

Zosia Ślotała – kto to? 

Kim jest Zosia Ślotała? Kobieta jest stylistką, zajmowała się również doradztwem zakupowym. Przez jakiś czas mieszkała w Mediolanie – miała tam swoją firmę My Milano. Zosia Ślotała była w niej właśnie personal-shopperką – różni ludzie zgłaszali się do niej, a ona dawała im rady, w co powinni się ubierać. Po powrocie do Polski była zawodowo związana ze znanym projektantem Łukaszem Jemiołem oraz ze stylistką Agnieszką Ścibior. Kogo znanego ubierała Zosia Ślotała? Na przykład Annę Czartoryską. 

Zosia Ślotała mąż, partner – życie prywatne

Zosia Ślotała – mąż i parter, czyli bardzo często poruszany w sieci temat w kontekście jej osoby. O Zosi Ślotała głośno zrobiło się w 2012 roku – wtedy związała się ona z Borysem Szycem. Został on później Zosi Ślotały mężem. Kariera Szyca bardzo prężnie się wtedy rozwijała, wszystkie portale plotkarskie pisały o jego związku z Zosią Ślotałą. Wcześniejszym parterem stylistki był Żora Korolyov, którego możesz znać z popularnego programu Taniec z Gwiazdami. 

Obecny mąż Zosi Ślotały – kim jest?

Kim jest Zosi Ślotały partner? Kamil Haidar jest muzykiem, członkiem metalowego zespołu Lion Shepard. Mężczyzna jest również biznesmenem – razem z bratem Emilem prowadzi firmę Petrodrom. Zosia Ślotała oraz Kamil Haidar mają dzieci – córkę i syna. W 2020 roku wzięli ślub. 

Marcin Ślotała a Zosia Ślotała 

Marcin Ślotała i Zosia Ślotała – o co chodzi? Bardzo dużo osób zadaje ostatnio takie pytanie w sieci. Kim dla Marcina Ślotała jest Zosia Ślotała? Na pewno nie jest to tata stylistki, bo ma on na imię Jacek. Mąż również nie – chociaż czasem to mężczyźni biorą nazwisko partnerki (rzadko, ale są takie przypadki). Jednak na pewno nie jest to partner Zosi – jest nim Kamil Haidar. Możliwe, że Marcin Ślotała i Zosia Ślotała są rodzeństwem – nie jest to jednak potwierdzona informacja. Jeśli masz jakieś informacje na temat Zosi Ślotały brata, to daj znać w komentarzu – czy jest nim Marcin Ślotała?

Zosia Ślotała dzieci, rodzeństwo, brat, tata

Zosia Ślotała ma dzieci ze swoim obecnym mężem – Kamilem Haidarem. Para ma córkę oraz syna – dzieci są w wieku przedszkolnym i szkolnym. Jeśli chodzi o rodzeństwo Zosi Ślotały, to kobieta na pewno ma młodszą siostrę – Anię, z którą czasem dodaje zdjęcia na Instagramie. O tacie stylistki niewiele wiadomo. Na pewno wiemy, że jest fanem jazdy konnej i uczy jej wnuczki – Zosia dodała zdjęcie swojego taty, który prowadzi konia, na którym siedzi jej córka. Jeśli chodzi o Zosi Ślotały brata, to nie mam informacji, czy kobieta ma brata. Mimo wszystko całkiem sporo na temat życia prywatnego Zosi Ślotała można znaleźć w Internecie – swego czasu prowadziła ona bloga, który związany był z macierzyństwem. Jej dzieci, siostra i mąż często pojawiają się w mediach społecznościowych stylistki.

Zosia Ślotała – wzrost i inne rzeczy, których nie zobaczymy na Wikipedia 

Co mówi o Zosi Ślotała Wikipedia? Nic – nikt jeszcze nie stworzył o Zosi Ślotała na Wikipedii zakładki. Jeśli chodzi o wzrost Zosi, to stylistka nigdzie się nim nie pochwaliła. I nic w tym dziwnego – rzadko kiedy ktoś podaje w sieci dane takie jak wzrost czy waga. No może influencerki związane z fitnessem, wtedy jest to całkiem normalne. Możliwe, że Zosia Ślotała na Wikipedii doczeka się strony – tworzą ją użytkownicy Wikipedii, więc może jakiś fan czy fanka stylistki w przyszłości zbierze wszystkie informacje o Zosi i zamieści je tam. 

Zosia Ślotała – Petite Maison

Petite Maison to marka odzieżowa, którą stworzyła Zosia Ślotała. W ofercie sklepu znajdziesz ekskluzywne, eleganckie ubrania dziecięce. Są tam komplety na komunie, chrzest i inne wyjątkowe okazje. W sklepie jest również wiele biżuterii dziecięcej zrobionej z bursztynu. Inne dodatki to: kocyki, skarpetki i rajstopy, muszki i krawaty, czepki, świece do chrztu. Ubrania na co dzień też tam znajdziesz. Poza dziecięcą odzieżą jest kilka damskich sukienek, golfów, piżam, dresów, nakryć głowy i dodatków do włosów. Jakie są opinie o Petite Maison? Właściwe same dobre. Konsumenci chwalą dobrą jakość, na którą składają się świetne materiały i ładne wykonanie. Ubrania utrzymane są w eleganckiej stylistyce. Panie pracujące w sklepie stacjonarnym, który zlokalizowany jest w Warszawie, są podobno bardzo profesjonalne, uprzejme i potrafią doradzić.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne