Strona głównaCelebryciGogglebox - obsada

Gogglebox – obsada

Program Gogglebox. Przed telewizorem to rozrywkowy reality show oparty na brytyjskim formacie. Program pojawia się w stacji TTV nieprzerwanie od 2014 roku. We wrześniu 2022 roku ruszyła kolejna 17. edycja, w której rodzina lub grupy znajomych komentują programy emitowane przez różne stacje telewizyjne. 

Całość polega na tym, że uczestnicy programu siadają wspólnie przed telewizorem i komentują filmy, seriale, mecze albo reality show wskazane przez produkcje. Ich komentarze, a czasem też dialogi niepowiązane z tym, co oglądają można śledzić w programie. 

Dzisiaj chcemy przedstawić wam sylwetki najpopularniejszych uczestników tegorocznej edycji i opowiedzieć, jaka jest w Gogglebox obsada. Zapraszamy do lektury.

Agnieszka i Artur Kotońscy

Małżeństwo wraz ze swoim synem należą do najbardziej doświadczonych uczestników show. Ich komentarze podobają się widzom, którzy chętnie oglądają odcinki z ich udziałem. Dzięki programowi Agnieszka zyskała sporą popularność. Prowadzi konto na Instagramie, na którym dzieli się szczegółami z życia prywatnego. Występuje też w innych produkcjach stacji. 

W kolejnych edycjach Gogglebox Agnieszka Kotońska przeszła ogromną metamorfozę. Zrezygnowała z jaskrawych ubrań i mocnego makijażu na rzecz nieco bardziej klasycznych stylizacji podkreślających jej urodę. 

Sylwia Bomba i Lili Antoniak

W programie Gogglebox obsada to także Sylwia Bomba, znana fotografka i jej przyjaciółka Lili Antoniak – mama, która dzieli się swoim życiem w mediach społecznościowych. W poprzednich edycjach Sylwii towarzyszyła Ewa Mrozowska, ale makijażystka zdecydowała się opuścić program. 

Nie ona pierwsze żegna się z produkcją. W programie Gogglebox obsada zmieniała się już kilka razy. Niektóre pary żegnały się z produkcją z uwagi na to, że nie przyciągały widzów i były negatywnie oceniane. W przypadku Mrozowskiej mówiło się o konflikcie z Sylwią Bombą, ale obie panie ucięły spekulacje na ten temat.

Regina Krasnowska i Józef Ponceleusz

To para emerytów, która jakiś czas temu tworzyła trio razem z Barbarą Romaniuk. Po jej śmierci Regina i Józef zdecydowali się pozostać w programie jako duet. W trakcie programu często sprzeczają się ze sobą, głosząc przeciwne poglądy. Józef jest spokojniejszy, ma łagodne usposobienie. Regina zdecydowanie dominuje w tym duecie. 

Mariusz Kozak i Jacek Szawioła

Gdy panowie rozpoczynali przygodę z programem, byli parą. Mimo rozstania, zdecydowali się pozostać w formacie. Ich kariera nabrała ostatnio rozpędu, bo trafili do programu Pałacowe love. Będą go prowadzić. 

Dzięki udziałowi w programie Mariusz zdecydował się porzucić stabilną posadę w korporacji. Wykorzystuje swoją popularność i sympatię widzów, by mówić o równouprawnieniu, walczyć z homofobią i promować zdrowy styl życia. 

Krzysztof Radzikowski i Dominik Abus

Choć panowie nie wszystkim od razu przypadli do gustu, z czasem widzowie coraz chętniej słuchali tego, jak komentują programy oglądane w telewizji. Prywatnie związali się z MMA, ale świetnie radzą sobie także na gruncie biznesowym. 

Mateusz „Big Boy” Borkowski, Damian Nagana i Marek Morus

Wielu widzów czeka na moment, w których produkcja decyduje się pokazać mieszkanie z tą grupą przyjaciół. Panowie w nieco prześmiewczy sposób komentują to, co widzą na ekranie. Bywa, że ich komentarze stawiają aktorów lub uczestników oglądanych programów w negatywnym świetle.

Mateusz Borkowski dodatkowo zaskarbił sobie sympatię tym, że udało mu się przejść niesamowitą metamorfozę i diametralnie zmienić swój dotychczasowy styl życia na zdrowszy. 

Jak wspominaliśmy wcześniej w programie Gogglebox obsada czasem się zmienia. Niektóre pary/grupy same decydują się na rezygnację, z innych rezygnuje produkcja. Jeśli chcesz wystąpić w kolejnej edycji show, śledź informacje na stronie produkcji. Tam, jeśli poszukiwany jest ktoś nowy, pojawia się krótki formularz zgłoszeniowy, który trzeba wypełnić. Jak widać, udział w Gogglebox może być przepustką do kariery w telewizji.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne