Strona głównaCelebryciMarlena Sojka - wiek, wzrost, waga. Kim jest? Rodzice, zarobki

Marlena Sojka – wiek, wzrost, waga. Kim jest? Rodzice, zarobki

Uwielbiamy obserwować influencerów i śledzić każdy ich krok w mediach społecznościowych. Programy rozrywkowe i portale, takie jak Instagram czy TikTok sprawiają, że w przestrzeni publicznej jest coraz więcej celebrytów, których mniej lub bardziej lubimy – jednak dla każdego znajdzie się coś innego.

Jedni najlepiej czują się w świecie freak fightów, a inni uwielbiają odwiedzać profile lifestylowych influencerek, które dzielą się swoim pięknym życiem z całym światem. Dzisiaj opowiemy wam, kim jest Marlena Sojka – jeśli nie wiesz, kto to, powinieneś zostać z nami. W tym miejscu znajdziesz podstawowe informacje o Sojce (wiek, data urodzenia, wzrost), ale podamy też ciekawostki dotyczące sprawy z UOKiK oraz tego, ile zarabia młoda influencerka.

Przeczytaj ten artykuł do końca, a dowiesz się, kim jest Marlena Sojka.

Zobacz: Paulina Chapko – mąż Joel Valencia, wzrost, wiek, rodzice

Marlena Sojka – kim jest? Wiek, wzrost, waga

To, kim jest Marlena Sojka, najlepiej wiedzą wierni fani tiktokerki… a ma ich ona naprawdę wielu. Jej główne konto na TikToku obserwuje ponad 9 milionów osób, a to prowadzone wraz z chłopakiem śledzone jest przez 2,5 miliona widzów. Niezły wynik, co? 

Zanim przejdziemy do kwestii takich jak wiek, wzrost i data urodzenia, warto też wspomnieć, że Marlena działa pod pseudonimem. Jeśli więc po usłyszeniu jej imienia i nazwiska, zastanawialiście się, kto to, to sprawę może wam rozjaśnić słowo Marley – tak właśnie nazywana jest tiktokerka.

A teraz wiek, wzrost i data urodzenia influencerki, która podbiła serca milionów. Ile ma lat Marlena Sojka? Data urodzenia dziewczyny to 14 września 1998 roku, ma więc ona 24 lata. Wiek nie jest żadnym wyznacznikiem, ale niesamowite jest, że pomimo tego, ile ma lat Marley, zdążyła ona już zdobyć tak liczne grono odbiorców (i to na własną rękę).

Skoro data urodzenia i to, ile ma lat Marlena Sojka, nie są już tajemnicą, to możemy przejść do wzrostu i wagi dziewczyny. Niestety, Marley nie podaje swoich wymiarów w sieci, ale możemy wam powiedzieć, że dziewczyna wydaje się dość wysoka, a po zdjęciach widać, że jest szczupła i bardzo dobrze wygląda!

Marlena Sojka – zarobki, ile zarabia?

Wiecie już, że Marlena w młodym wieku osiągnęła wiele i stała się idolką mnóstwa osób. Nikogo więc nie powinno dziwić, że zarobki influencerki interesują ludzi, którzy rozważają pracę w sieci lub po prostu są ciekawi, ile zarabia się na takim biznesie.

 Zanim jednak przejdziemy do tego, ile zarabia Marlena, warto wspomnieć, że zarówno ona, jak i jej chłopak rzucili studia, by pracować na TikToku full time. Nie jest więc błędem stwierdzenie, że dla pary influencerów nagrywanie krótkich filmików to sposób na utrzymanie się, a nie chwilowa zajawka. Na TikToku zbudowali imperium i wpływa to także na ich zarobki.

Jakiś czas temu Marlena została zapytana o to, ile zarabia, ale jej odpowiedź nie była jednoznaczna. Tiktokerka powiedziała, że na początku jej zarobki nie były zadowalające – nie były niskie, ale też nie można było się za nie utrzymać. Kiedy zaczęła pracę w social mediach, jej zarobki generowane były głównie z prowadzenia live streamów. Marlena Sojka nie ukrywa, że to ile zarabia, bardzo motywuje ją do pracy.

Zobacz: Paulina Andrzejewska – wiek, dzieci, ślub, rodzice, wzrost

Marlena Sojka – rodzice, ojciec i mama, gdzie mieszka

Zarobki to jedno, ale o tym, jakim ktoś jest człowiekiem, świadczy osobowość i jak wychowali go rodzice. Zanim jednak przejdziemy do tego, kim jest mama Marleny, to spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, gdzie mieszka.

Gdzie mieszka Marlena Sojka? Odpowiedź jest prosta – w Katowicach. Nie jest więc jak większość influencerów, którzy nie mogliby przeżyć dnia bez warszawskiego eventu. Co ciekawe, wiemy też, gdzie mieszka chłopak Sojki. Tajemnicą nie jest to, że Kuba i Marlena nagrywają wspólnie tiktoki i mają nawet wspólne konto w tej aplikacji… dzielą oni ze sobą również mieszkanie. Marley i jej chłopak są nierozłączni, a dziewczyna już nie raz wspominała o tym, że chciałaby się zaręczyć.

Wiecie już co nieco o partnerze Marleny, a jak się mają jej rodzice? Ojciec i mama dziewczyny nie są razem. Skąd to wiemy? Na jednym ze swoich tiktoków Marlena opowiada o ślubie swojego taty, który odbył się w grudniu 2021 roku. Sojka ma dobre relacje z tatą i w dniu ślubu chciała mu podziękować za to, że kiedy była mała, ten wyjeżdżał do pracy za granicę, by mieli za co żyć.

Mama również jest ważną osobą w życiu Marleny Sojki, kobieta często pojawia się na jej filmikach i wspólnie pozują do zdjęć. Co ciekawe, Marley i jej mama są do siebie tak podobne, że fani często zastanawiają się kto to i ile ma lat, widząc je obie w mediach społecznościowych. Mama wygląda tak młodo, jakby była siostrą Marley! Cieszymy się, że pomimo tego, że rodzice Marleny nie są razem to i tak oboje świetnie się z nią dogadują. Taka mama i tata to skarb!

Marlena Sojka – sprawa z UOKiK

Życie prywatne to jedno, ale pomimo tego, że Marlena Sojka jest znana i lubiana, to pojawiła się też drama z jej udziałem… i to drama z UOKiK. O co chodzi? Jakiś czas temu UOKiK (Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów) zabrał się za przewinienia influencerów i postanowiono, że będą przykuwać większą wagę do tego, czy celebryci oznaczają współprace w mediach społecznościowych.

Czemu UOKiK chciało robić pod górkę influencerom? Każdy rodzaj współpracy powinien być oznaczany, ponieważ nie można wprowadzać swoich obserwatorów w błąd. Jeśli influencerzy dostają za coś pieniądze, to nie mogą udawać, że reklamują dany produkt tylko dlatego, że im się on podoba, bo to nieprawda. 

UOKiK postanowiło zaangażować do współpracy influencerów… i część z nich nie wyraziła chęci do podejmowania wspólnych działań. Jedną z osób, które nie chciały współpracować z UOKiK była właśnie Marlena Sojka. Dziewczyna nie odpowiedziała urzędowi na pytania dotyczące zasad, na jakich odbywają się jej współprace z markami. Z tego, co wiemy, groziła jej kara pieniężna w wysokości kilku tysięcy złotych.

Marlena Sojka – bez makijażu

Odchodząc od dram, chcielibyśmy poruszyć jeszcze jeden temat. Czy jeśli zobaczylibyście Marlenę Sojkę bez makijażu, to wiedzielibyście kto to? Na pewno tak! Dziewczyna jest miłośniczką pielęgnacji i kosmetyków, ale pojawiają się na jej TikToku filmiki bez makijażu! Niby nic, ale młode fanki influencerki na pewno doceniają to, że pokazuje swoją twarz bez żadnych dodatków i upiększeń. 

Źródło: TikTok Marleny Sojki

Z tego, co wiemy, Marlena nie tylko pokazuje się bez makijażu, ale nie miała również robionych żadnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Kiedyś ogromnym kompleksem były dla niej jej usta i przerwa między zębami, ale teraz są to dla niej atuty, które wyróżniają ją na tle innych. Nic, tylko pozazdrościć takiego podejścia!

Wiecie już, kim jest Marlena Sojka i czym zajmuje się na co dzień. Nas ciekawi natomiast czy jesteście jej fanami. Koniecznie dajcie znać, co myślicie o influencerce, która na swoim TikToku zaraża uśmiechem.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne