Strona głównaCelebryciMonika Kołakowska - wiek, efekty, opinie, wzrost, wykształcenie, waga, metamorfozy

Monika Kołakowska – wiek, efekty, opinie, wzrost, wykształcenie, waga, metamorfozy

Monika Kołakowska to postać, której nie trzeba przedstawiać wszystkim tym, którzy dbają o swoją sylwetkę w zaciszu swojego domu. Zasłynęła ona ze swoich 30-dniowych wyzwań na YouTube, którymi zmotywowała tysiące kobiet do ćwiczeń i walki o wymarzony wygląd ciała. Prywatnie jest w związku z Sylwestrem Wardęgą, jednak sukces, jaki odniosła w branży, zapewnia swojej ciężkiej i systematycznej pracy. Co więcej, możemy powiedzieć o tej bezpośredniej konkurentce trenerek takich jak Ania Lewandowska czy Ewa Chodakowska?  

Sprawdź: Sylwester Wardęga – wzrost, waga, dziewczyna, wiek, cukrzyca

Monika Kołakowska – kto to? Wiek, wzrost, waga

Monika Kołakowska jest trenerką fitness, która swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi kobietami, nagrywając całkowicie bezpłatne tutoriale zawierające zestawy ćwiczeń do samodzielnego wykonania w domu. Często poszukiwanym pytaniem w kontekście osoby, jaką jest Kołakowska, jest jej wiek. Trenerka w tym roku skończyła 34 lata, jest więc nieco młodsza od Chodakowskiej. Jej sylwetka zachwyca fanów, dlatego często w komentarzach pod filmikami znaleźć możemy pytania odnośnie Jej wzrostu i wagi. Monika nie ukrywa przed widzami informacji o wzroście, mówiąc, że jest osobą wysoką, mierzącą 170 cm wzrostu. Jeśli chodzi zaś o wagę Moniki Kołakowskiej, ciężko znaleźć jednoznaczną informację, ile waży, nie sposób jednak nie zauważyć, że na przestrzeni kilku lat, podczas których nagrywała swoje filmiki na YouTube, trenerce udało zrzucić się kilka kilogramów.

Monika Kołakowska – opinie

Monika Kołakowska pochwalić może się niemal 700 tysiącami subskrybentów, wciąż wiele osób poszukuje opinii na forum odnośnie Jej ćwiczeń. Pytania, które pojawiają się wśród potencjalnie zainteresowanych rozpoczęciem przygody z fitnessem, dotyczą głównie stopnia zaawansowania poszczególnych treningów. Wiele osób dopytuje również o efekty, jakie zauważają inni trenujący z Kołakowską, a także o to, czy osoby początkujące dadzą sobie radę z poszczególnymi aktywnościami. Opinie na forum bywają jednak różne. Jedni chwalą Monikę za umiejętność motywowania swoich widzów do ćwiczeń, inni zaś zarzucają jej, że tworząc poszczególne plany treningowe, nie bierze pod uwagę osób dopiero co rozpoczynających przygodę z ćwiczeniami, przez co poniekąd zniechęca ich do dalszej ich kontynuacji. 

Źródło: https://forum.gazeta.pl/forum/w,567,165650008,165650008,Monika_Kolakowska_i_szczotkowanie_na_sucho_.html

Monika Kołakowska – wyzwanie 30 dni opinie

Szczególnym zainteresowaniem na forum cieszy się wyzwanie 30 dni. Opinie o nim są skrajne, jednak zdecydowana większość docenia ten typ treningów u Kołakowskiej, podkreślając, że motywuje ich w ten sposób do działania. Wiele osób, które ćwiczy z Moniką Kołakowską od dłuższego czasu, uprzedza początkujących w temacie, aby nie poddawali się ze względu na ich intensywność, a w zamian tego rozważyli trenowanie, chociażby co drugi dzień. Pozytywne opinie o wyzwaniu 30 dni to przede wszystkim te, które zwracają uwagę na poprawę kondycji dzięki regularności, a także realną utratę wagi. 

Monika Kołakowska – opinie o treningach i efektach

Opinie o treningach oraz efektach, jakie przynoszą, są najcenniejszym źródłem informacji dla wszystkich tych, którzy zaczynają przygodę z ćwiczeniami. Zgodnie z wypowiedziami trenujących, na pewno warto zwrócić uwagę na filmiki pokazowe Kołakowskiej, bowiem część z nich to krótkie partie, które wykonać może każdy, nawet ten, który na co dzień unika większych aktywności fizycznych. Zaletą trenowania w domu z Moniką Kołakowską jest również możliwość dopasowania tempa do swojej kondycji, a także taki wybór ćwiczeń, który najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Jeśli chodzi zaś o efekty, panie, bo to głównie one decydują się na treningi z Kołakowską, prezentują swoje osiągnięcia pokazując metamorfozy na zasadzie “kiedyś i dziś”.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=SybyQvHmm2c

Monika Kołakowska – efekty, metamorfozy

Autorka licznych planów treningowych niewątpliwie pochwalić może się wieloma metamorfozami, jakie przeszły Jej poszczególne podopieczne. Niektóre z nich pochwalić mogą się naprawdę imponującymi przemianami, które dokonały, jak same mówią za sprawą regularnych ćwiczeń z Moniką Kołakowską. Efekty te zauważalne są również na przykładzie samej autorki poszczególnych planów treningowych. Monika pochwalić może się zbudowaniem przez lata idealnej sylwetki.

Sprawdź: Trening w domu – jak zacząć ćwiczyć w domu?

Monika Kołakowska – co mówią na forum?

Monika Kołakowska może pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami na forum. Mimo iż część osób ma drobne zastrzeżenia co do Jej ćwiczeń, sama trenerka fitness jest raczej lubianą osobą. Bardzo często spotkać możemy wręcz z dyskusjami na temat jej kolorowych włosów, które niewątpliwie przykuwają uwagę. Wielu forumowiczów czynnie uczestniczy w dyskusji, na temat jaki kolor będzie następny. Grono sympatyków Kołakowskiej gratuluje jej sukcesu, a także z niecierpliwością czeka na kolejne wyzwania. 

Monika Kołakowska – wykształcenie,  jak wyglądała kiedyś?

Wiele pytań odnośnie autorki Tabaty i 30-dniowych wyzwań dotyczy tego jak wyglądała kiedyś i kim jest z wykształcenia. Na próżno szukać informacji na ten temat. W przypadku wykształcenia Kołakowskiej wiemy jedynie tyle, że trenerka ukończyła kurs instruktora siłowni oraz kurs trenera fitness. W trakcie jej ośmioletniej pracy na YouTube zauważyć możemy przemianę wyglądu, aby dostrzec różnice i zobaczyć, jak Monika wyglądała kiedyś, warto wrócić do filmików z 2014 roku, a więc początków kariery. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne