Strona głównaCelebryciVito Bambino - żona, wzrost, wiek, tatuaże, życie prywatne

Vito Bambino – żona, wzrost, wiek, tatuaże, życie prywatne

Vito Bambino to pseudonim Mateusza Dopieralskiego. Artysta urodził się w Polsce, ale jako kilkulatek wyprowadził się z rodzicami do Niemiec. Miało to miejsce w latach 90., gdy emigracja za zachodnią granicę była dość powszechna. Ma podwójne, polskie i niemieckie, obywatelstwo. Jest wokalistą zespołu Bitamina, tworzy również solowe projekty Ponadto wystąpił w wielu spektaklach na deskach teatru w Dusseldorfie oraz w kilku niemieckich serialach. Na co dzień z żoną i synem żyje w Niemczech. 

Czego najczęściej szukają fani Dopieralskiego? Interesuje ich wzrost, wiek, tatuaże i życie prywatne Vita Bambino. Chcą obejrzeć jego zdjęcia z żoną i sprawdzić, czy ma dzieci. Poniżej zaspokoimy także waszą ciekawość i opowiemy o najciekawszych wątkach z życia Mateusza Dopieralskiego. Sprawdź, ile ma lat i gdzie mieszka artysta.

Mateusz Dopieralski aka Vito Bambino i jego śliczna żona

W 2017 roku Mateusz Dopieralski ożenił się w Niemczech, a po trzech latach urodził się jego syn Amar (nie ma więcej dzieci). W jednym z wywiadów powiedział, że jego żona jest pół Niemką i pół Sycylijką. On sam pochodzi ze Śląska (urodził się w Katowicach). Jego syn ma zatem bardzo różnorodne korzenie. W mediach społecznościowych zdarza mu się publikować zdjęcia Amara, choć generalnie unika rozgłosu i chroni swoje życie prywatne przed reporterami. 

Co robi żona Mateusza Dopieralskiego? Nie wiemy, czym dokładnie zawodowo zajmuje się żona Dopieralskiego. Znana jest wszystkim ze zdjęć, które artysta publikuje na swoim Instagramie. Jego żona również ma swoje instagramowe konto, gdzie pojawiają się zdjęcia całej rodziny i przyjaciół.

Po fotografiach, na których jest Mateusz Dopieralski z żoną, widać, że prowadzą zwyczajne codzienne życie. Artysta w jednym z wywiadów przyznał, że jego żona jest bardzo empatyczna i wyrozumiała. Oboje są emigrantami i niewykluczone, że połączyły ich podobne losy rodzinne.

Żona Mateusza Dopieralskiego nie mówi po polsku, ale interesuje ją muzyka, którą artysta tworzy w naszym języku. W jednym z wywiadów wspomniał, że zawsze dopytuje, jak mu idzie i czy może już czegoś posłuchać. Wtedy tłumaczy jej dokładnie, o czym jest każdy utwór.

Vito Bambino wyznał kiedyś, że tworzona muzyka, szczególnie w warstwie tekstów, jest dla niego formą terapii. Ma osobisty wymiar i tak też powinna być odczytywana przez słuchaczy. Mateusz Dopieralski najpierw tworzył z zespołem. W 2020 roku wydał solowy album, który obfituje w pełne osobistych refleksji utwory. 

Vito Bambino – wzrost, wiek, ile ma lat?

Nie wiedzieć czemu, internauci zwykle chcą znać takie szczegóły jak wzrost, czy wiek osoby, której twórczość podziwiają. Nie inaczej jest w wypadku tych, którzy chcą znać życie prywatne Vita Bambino. 

Wokalista urodził się w 1988 roku, osiągnął zatem wiek 34 lat. Jego wzrost to mniej więcej 170 cm. Do tej pory jego kariera rozwija się świetnie. Kiedy w 2019 roku dołączył do trasy koncertowej Męskie Granie, stał się jeszcze bardziej popularny. 

Ma za sobą współpracę z takimi artystami jak Sanah, Dawid Podsiadło, Natalia Szroeder i Quebonafide. 

W sierpniu 2021 roku wystąpił w kampanii marki Tymbark zatytułowanej Wszystko mi mówi. To akcja, w ramach której znani artyści śpiewają swoją wersję utworu Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał Skaldów. 

Vito Bambino życie prywatne, dzieci, rodzice, tatuaże

Życie prywatne Mateusza Dopieralskiego toczy się w Niemczech. Artysta mieszka w Kolonii. To tam artysta mieszka od drugiego roku życia. Mimo tego, że nie miał naturalnej okazji, by nauczyć się języka polskiego, posługuje się nim jako językiem ojczystym. Rodzice, mimo emigracji, nie zapomnieli o polskich korzeniach. 

Vito Bambino pochodzi z katolickiej rodziny. Jego ojciec był franciszkaninem. Rodzice stali się dla niego pierwszym źródłem wiedzy o świecie i panującym w nim porządku. Przekazali mu tradycyjne wartości. 

Polskę uważa za swoją ojczyznę, choć przyznaje, że czuje się obywatelem świata. W piosence, która znalazła się na jego debiutanckiej płycie solowej, śpiewa o tym, że jest Polakiem. 

Życie w Niemczech pozwala mu z dystansem spojrzeć na polskie wady i zalety. Jest sentymentalny i pokazuje swoje emocje. Podaje, że rodowici Niemcy potrafią ukryć swoje uczucia. On, choć w Polsce spędził tylko wczesne dzieciństwo, tych uczuć nie kryje. 

Otwarcie mówi też o swojej religii. Sam przyznaje, że choć wychowany był w tradycji katolickiej, odchodzi powoli od Kościoła Katolickiego. 

Mateusz Dopieralski zaskoczył wielu swoich fanów wizerunkiem, który zaprezentował w klipie do kawałka Poszło. Premiera teledysku miała miejsce 7 kwietnia 2022 roku, a ciało artysty pokrywają w nim liczne tatuaże. To stylizacja, która powstała na potrzeby nagrań klipu. Utwór mówi o tym, że nawet przysłowiowy bad boy ma uczucia i może w emocjonalny sposób podchodzić do miłosnych rozterek. 

Publicznie wyznał, że ma nadzieję na to, że jego twórczość będzie dorastać wraz z jego synem. Na przestrzeni lat jego piosenki zmieniły się. Niektórzy są zdania, że ciągle tkwi w nich nuta melancholii, czy romantyzmu, ale pierwsze utwory były inne.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne