Strona głównaWierszeDarmowe kartki z humorem - fajne, śmieszne, na dobranoc

Darmowe kartki z humorem – fajne, śmieszne, na dobranoc

Rok 2022 nie był dla nas łaskawy. Myślę, że nie muszę pisać, co przez ostatnie 12 miesięcy się wydarzyło. Jako że na obecny stan rzeczy wpływu nie mamy, to może warto oderwać myśli od trudów życia codziennego? Pomóc Ci w tym mogą fajne kartki z humorem, które możesz wysłać swoim bliskim, ustawić jako tapetę w telefonie lub wydrukować i powiesić sobie na lodówce. Zapraszam do lektury!

Darmowe kartki z humorem 

W fajnych kartkach z humorem najważniejsza jest treść! W sieci są tysiące ładnych obrazków, które możesz wysłać wraz z zabawną treścią. Oczywiście znajdziesz tu kilka gotowych, darmowych kartek, które możesz z łatwością pobrać. Poza tym stworzyłam wierszyki i miłe pozdrowienia na dzień dobry i dobranoc. 

Zobacz: Fajne kartki na dobranoc

Darmowe kartki z humorem są idealnym sposobem na wywołanie uśmiechu na czyjejś twarzy. Powitanie lub pożegnanie kogoś zabawnym obrazkiem jest bardzo popularną praktyką! Ludzie albo wysyłają je w formie MMS-ów, albo ustawiają je sobie na tapetę w telefonie. Oto rymowanka, którą możesz wysłać bliskiej osobie.

  • Mimo że śnieg jeszcze nie prószy, to wiem, jakich doświadczasz katuszy. Do pracy wstałeś już pewnie i wiem, że płaczesz rzewnie. Nie martw się jednak mój drogi, mam coś dla osłody! Zapraszam na kawę i ciasto i pozdrawiam Cię przygłupiasto!

Wierszyk ten możesz wysłać jako SMS lub w formie darmowej kartki z humorem:

Pierwsza kartka

Fajne kartki z humorem

Fajna kartka z humorem może być na przykład zdjęciem osoby, do której chcesz ją wysłać. Możesz opatrzyć je zabawnym żartem, na przykład: Miłego dnia, szefie wszystkich szefów! 

Zobacz: Miłej niedzieli – pozdrowienia na niedzielę. Piękne, śmieszne, urocze – obrazki

Oto kilka uniwersalnych i darmowych kartek z humorem:

Jedna z kartek
Może coś z kotem?

Kartki na dzień dobry z humorem

Kartki na dzień dobry z humorem robią w sieci furorę. Tekst: Smacznej kawusi, walić kapusi! znamy już chyba wszyscy. Jak jeszcze można kogoś zabawnie przywitać? 

  • Dzień dobry moja droga! Zima mało sroga, a mimo to od rana jesteś taka wroga. Niech uśmiech na Twej twarzy zagości, bo inaczej ze złości dostaniesz duszności. Wiem, że praca w kości Ci daje, a Twój mąż zmartwień dodaje. Mimo wszystko masz mnie, która Cię rozumie i wszystko daruje. Wpadnij na kawkę, to urządzę Ci głupakwę i śmiechawkę!
  • Na wino trzeba się zgadać i o życiu pogadać. Dawno się nie widziałyśmy, więc pora byśmy się wspólnie pośmiały. Zapraszam serdecznie i wyczekuje Cię niezmiernie!

Kartki na dzień dobry z humorem nie muszą mieć rymowanego tekstu. Możesz po prostu miło życzyć komuś udanego dnia lub zaproponować mu pomoc w obowiązkach. Oto kilka przykładów:

  • Dzień dobry moja ukochana córko! Co masz dzisiaj w planach? Jeśli masz ochotę, to wpadnij z dzieciakami na obiad. Zrobię Twoje ulubione pierogi z jagodami!
  • Cześć moja droga. Dawno się nie widziałyśmy. Daj znać, kiedy będziesz miała wolne popołudnie. Miłego dnia!

Może i nie są to kartki na dzień dobry z humorem – nie ma w nich nic zabawnego – ale myślę, że taki rodzaj wiadomości może wywołać szeroki uśmiech na Tworzy bliskiej Ci osoby. Zaproszenie jej na obiad czy kawę jest zawsze dobrym pomysłem. 

Śmieszne kartki z humorem

Śmieszne kartki z humorem – jak je zrobić? Co powiesz na nieco bardziej oryginalny pomysł, czyli wysłanie znajomemu czy komuś z rodziny jakiegoś filmiku? Jeśli masz w telefonie zabawne nagranie z tą osobą w roli głównej, to wykorzystaj je. Prześlij je MMS-em lub na Messengerze/WhatsAppie! Myślę, że może to wywołać więcej radości, niż zwykła darmowa kartka z humorem ściągnięta z Internetu.

Kartka na dobranoc z humorem

Kartki na dobranoc z humorem przeważnie dotyczą trudów dnia jutrzejszego – wysyłamy je zwykle w niedzielę wieczorem. Co w takiej wiadomości możemy zawrzeć? Podam ci zarówno przykłady tekstu, jak i kartki. 

  • Jutrzejszy dzień nadchodzi nieubłaganie, a Ty zawalona praniem? Późna godzina do łóżka wzywa, a Ty wciąż stoisz przy garach i zmywasz? Olej to moja kochana, poczekaj do śniadania. Wyśpij się porządnie, sprzątanie zleć ukochanemu i dzieciom, którzy tylko leżą! Nie jesteś Kopciuszkiem i z obowiązków bezlikiem mierzyć się nie powinnaś, bo niczemu winnaś. Życzę Ci dobranoc, bo zaraz północ, więc do łóżka zmykaj i już w telefon nie klikaj. 

Oto kilka kartek na dobranoc z humorem: 

Miłe i z humorem!

Oprócz kartek na dobranoc z humorem zawsze możesz wysłać komuś gifa, czyli ruchomy obrazek. Jeśli masz Messengera, to tam znajdziesz ich mnóstwo – na każdą okazję, śmieszne i pełne miłości. 

Przywitanie lub pożegnanie kogoś fajną kartką z humorem jest bardzo miłym gestem, który możesz praktykować nawet codziennie! Na naszej stronie znajdziesz wiele darmowych kartek (z humorem i tych bardziej poważnych) oraz mnóstwo gotowych wiadomości, które możesz po prostu skopiować i wysłać SMS-em. 

Kartki te możesz również wydrukować i powiesić sobie na lodówkę. Sięgając po coś do jedzenia, zawsze będziesz miała przed oczami zabawny tekst, który może poprawić Ci humor. 

Możesz również ustawić je na tapetę w telefonie. Grafika z kawą, zachodzącym słońcem lub słodkimi zwierzakami jest świetnym umilaczem dnia!

Mam nadzieję, że któraś z powyższych śmiesznych kartek z humorem spodobała Ci się i tym samym – została komuś przesłana. Daj znać w komentarzu, jak jeszcze poprawiasz sobie humor, poza szukaniem zabawnych obrazków?

Sprawdź jeszcze

Popularne