Strona głównaCelebryciMateusz Kaniowski - żona, wzrost, twarz, wiek, zegarek, zarobki, Wikipedia, ile ma...

Mateusz Kaniowski – żona, wzrost, twarz, wiek, zegarek, zarobki, Wikipedia, ile ma lat, urodziny

Dla zapalonych fanów Fame MMA Mateusz Kaniowski jest osobą bardzo dobrze znaną. Widzowie cenią go za solidne przygotowanie do pracy, dobre wywiady i pytania do zawodników, na które sami chcieliby znać odpowiedź. Kim jest Mateusz Kaniowski? Ile ma lat? Czy wiemy coś o jego żonie? 

Mateusz Kaniowski – kto to? Wiek, wzrost, waga

Zawsze z uśmiechem na twarzy i solidnym przygotowaniem. Te dwie rzeczy świetnie opisują Mateusza Kaniowskiego – dziennikarza sportowego, pochodzącego z Bełchatowa. Ile lat miał, gdy zdecydował się na swój zawód? Okazuje się, że już jako 11-letni chłopiec wiedział, że chce zostać dziennikarzem. Pierwsze szlify w swoim fachu zyskał na czteromiesięcznym stażu w radiu Eska. Zdobyte doświadczenia utwierdziły go w wyborze swojej kariery. Kaniowski wyjechał do Warszawy, by rozpocząć studia  na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja społeczna. Wyjazd do stolicy była dla niego okazją nie tylko do zdobywania wiedzy akademickiej, ale przede wszystkim stawiać kolejne kroki w wymarzonym zawodzie. Obowiązki i młody wiek nie był dla niego przeszkodą, by próbować swoich sił w dziennikarstwie. Pomimo studiów dziennych, rozpoczął pracę w telewizji TVN24, a później w Telewizji Republika, gdzie po 3 miesiącach pełnił już rolę prezentera sportowego. Mimo bardzo wielu doświadczeń i pracy w dziennikarstwie sportowym, to dopiero obsługa gal freak fightowych sprawiła, że stał się powszechnie rozpoznawalną postacią. 

Poza wywiadami i wiedzą sportową wielu też interesuj, w jaki sposób Mateusz Kaniowski utrzymuje formę. Na social mediach możemy łatwo zaobserwować, że dziennikarz nie tylko dba o aktualizację wiedzy zawodowej, ale też o dobrą kondycję. Na jednym ze swoich filmików opowiada o swojej metamorfozie i radzi fanom, jak wziąć się za siebie. Poza treningiem wielu też zastanawia, jaki jest wzrost dziennikarza. Wielu się domyśla, że musi być osobą wysokiego wzrostu, gdyż z reguły nie odstaje posturą od zawodników. Mateusz Kaniowski podzielił się tą informacją. Wzrost dziennikarza to 190 centymetrów. 

Mateusz Kaniowski i Alberto

Mateusz Kaniowski – co nam powie Wikipedia? Zarobki, zegarek

Mimo tego, że Mateusz Kaniowski w swoim życiorysie może pochwalić się wieloma osiągnięciami, to niestety nie powstał na jego temat żaden artykuł na Wikipedii. Z pomocą przychodzi nam jednak strona EverybodyWiki, która z założenia jest internetową encyklopedią, na której różni ludzie mogą tworzyć teksty podejmujące interesujące je treści. Znajdziemy tam podstawowe dane na temat dziennikarza jak data urodzenia, miejsce zamieszkania, czym się zajmuje, ale też pokrótce przekrój tego, jak potoczyła się jego kariera w radiu i telewizji, a później na własnym kanale YouTube, jak też przy innych muzycznych czy sportowych wydarzeniach.

Zobacz: Michał Boxdel Baron – wiek, wzrost, dziewczyna, zęby, wikipedia, waga

W wielu rozmowach Kaniowski wspomina, że mimo wielu pochwał i dużej pracy, początki jego kariery nie były takie kolorowe. Podkreśla bardzo niskie zarobki i brak perspektyw na jakiekolwiek negocjacje w tej materii. Teraz, gdy prowadzi własny kanał na YouTube oraz gdy stał się rozpoznawalną i cenioną osobą w świecie fame MMA jego zarobki zdecydowanie się poprawiły. Wiemy, że Mateusz Kaniowski sprowadził ze Stanów Zjednoczonych Mustanga z silnikiem na 460 koni. Uwagę przykuwają również jego zegarki.

Mateusz Kaniowski – żona, dziewczyna

W tym roku sieć obiegły nagłówki dotyczące zaskakującego ślubu Mateusza Kaniowskiego. Wybranką jego serca okazała się Kamila Smogulecka (Zusje), biorąca udział w FAME MMA 9. Cała uroczystość miała miejsce tuż przed wejściem na oktagon. Zawodniczka wyszła w białej sukni i welonie a u jej boku stał mężczyzna mający 190 centymetrów wzrostu z maską Mateusza Kaniowskiego na twarzy. Para zainscenizowała całą ceremonię brania ślubu, po czym odbyła się walka.

Zobacz: Marta Manowska – mąż, jej ślub, partner, wiek, w ciąży, z mężem, dzieci, wyszła za mąż za rolnika, wzrost

Cała sytuacja bardzo rozbawiła prawdziwego Mateusza Kaniowskiego, który w tym czasie komentował galę. Wkrótce po tym dziennikarz przeprowadził wywiad z Zusje, nie bez uśmiechu kontynuując żart zawodniczki. Widać w rozmowie, że para przy sobie czuje się bardzo dobrze i bawi ich konwencja udawania męża i żony. Niektórzy widzowie węszą w tym początek romansu. Mateusz Kaniowski na ogół nie dzieli się swoim życiem prywatnym, tak że nie wiemy czy ma jakąś partnerkę. Kto wie czy ten żart w przyszłości nie okaże się prawdą, a Zusje prawdziwą żoną Kamińskiego.  

Mateusz Kaniowski –  twarz

W tym roku ślub-niespodzianka nie był jedynym kontrowersyjnym newsem na temat Mateusza Kaniowskiego. Internet huczał o skandalicznym zachowaniu dziennikarza po jednej z gal Fame MMA. Plotki głosiły, że Kaniowski uderzył w twarz Kacpra Błońskiego tuż po tym, jak ten zakończył walkę. Informacja była szokująca dla wielu fanów dziennikarza, szczególnie, że do tej pory wyróżniał się wysokim profesjonalizmem. Dopuszczenie się ataku zdecydowanie odbiłoby się na jego dalszej karierze.

Kacper Błoński poproszony o komentarz w tej sprawie wskazuje, że zachowanie komentatora było wysoce niekompetentne. Szczególnie, że zawodnik był wtedy osłabiony po walce, a sam Kaniowski jest od niego większy i zapewne silniejszy.

Cała sprawa nie pozostała obojętna dla szefów Fame MMA. Michał Baron nie ukrywał, że federacja nie zostawi tej sprawy bez rozwiązania. Podkreślił, że dla organizatorów ważne jest, aby zawodnicy czuli się bezpiecznie zarówno na gali, jak i po niej. Baron w ramach swojego programu pod tytułem “Aferki” chciał zorganizować konfrontację obu panów, by całą sytuację wyjaśnić przed publicznością. Niestety sprawa nie została zakończona. AFera doczekałą finału dopiero na kanale YouTube Mateusza Kaniowskiego. 3 miesiące temu dziennikarz wrzucił filmik, na którym spotyka się z Błońskim, na którego twarzy nie ma śladu po zajściu, i szerzej wyjaśniają całą sytuację. Oboje żałują, że to wszystko zadziało się przed kamerami. Panowie porozmawiali razem na ten temat, wyjaśnili sobie całą sprawę i się przeprosili.  

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne