Strona głównaCelebryciArtur Kozieja - wiek, Wikipedia, pierwsza żona, dzieci, data urodzenia, córki

Artur Kozieja – wiek, Wikipedia, pierwsza żona, dzieci, data urodzenia, córki

Biznesmen Artur Kozieja to partner Katarzyny Sokołowskiej, która od lat współtworzy program “Top model” i jest jego jurorką. Na co dzień Sokołowska pracuje w branży modowej i jest uznaną na całym świecie reżyserką pokazów mody. Współpracuje z wieloma projektantami i domami mody. O Arturze Koziei głośno zrobiło się po tym, jak związał się z Sokołowską. Ich związek zaczął się dość nietypowo, bo od randki w ciemno – więcej przeczytasz w dalszej części artykułu. 

Sprawdź, co wiadomo o partnerze Katarzyny Sokołowskiej, która 18 lipca urodziła mu pierwsze dziecko. Najpewniej zainteresowanie parą ponownie poszybuje w górę właśnie w związku z tym, że powiększyła się im rodzina.

Artur Kozieja – ile ma lat, czy ma dzieci, co robi zawodowo? Tego nie powie ci Wikipedia, więc koniecznie czytaj dalej!

Obecną partnerkę Artur Kozieja poznał na randce w ciemno, którą sam zainicjował. Są parą od 2016 roku, ale rzadko pojawiają się w mediach. Połączyła ich nie tylko miłość, ale i relacje zawodowe. Katarzyna Sokołowska zaangażowała się w budowę kolejnego hotelu biznesmena, tym razem w malowniczych Karkonoszach. Jest odpowiedzialna za wystrój wnętrz. Ponoć, jak mówił Kozieja w mediach, to za jej sprawą budowa basenu stanęłą na trzy tygodnie. Sokołowska zakwestionowała jego kształt i zmieniano projekt. 

Artur Kozieja – wiek, ile ma lat. Co nam powie Wikipedia?

Artur Kozieja to 53-letni biznesmen, który przez wiele lat robił karierę za granicą. Wikipedia jeszcze nie odnotowała żadnych informacji na jego temat, ale rodzimy showbiznes doskonale wie, kim jest Kozieja. 

Od kilku lat związany jest z Katarzyną Sokołowską. Wcześniej był żonaty, ale jego żona pozostaje anonimowa. Jedyne, co wiadomo to to, że biznesmen jest ojcem dwójki dzieci z pierwszego małżeństwa – ma córki bliźniaczki. Jak sam wspomina w jednym z wywiadów, ich relacje z Sokołowską są wzorowe i nie obawia się tego, że to miałoby ulec zmianie. Na początku znajomości z artystką zastanawiał się, czy jako człowiek z bagażem doświadczeń nie będzie dla niej obciążeniem. Szybko jednak okazało się, że to zupełnie niepotrzebne. Udało im się stworzyć udany związek. 

Artur Kozieja – żona, pierwsza żona

Media nie wiedzą, kim jest pierwsza żona Artura Koziei. Wiadomo jedynie, że urodziła biznesmenowi dorosłe dziś córki bliźniaczki. Podobnie jak ojciec, kształcą się za granicą. Sam Kozieja także dość długo pozostawał anonimowy. Znali go przedsiębiorcy i rynek finansjery, ale nie był osobą publiczną. Realizował się zawodowo w wąskim i hermetycznym środowisku. To nie przeszkodziło mu jednak po latach zmienić branży. 

Zaś jego związek ze znaną w świecie showbiznesu Katarzyną Sokołowską sprawił, że zrobiło się o nimi głośno. Teraz, gdy jego partnerka poinformowała w sieci, że urodziła dziecko, zainteresowanie Kozieją najpradopodobniej wzrośnie. 

Artur Kozieja – rodzina, dzieci, córka

O tym, czym zajmuje się rodzina Artura Koziei wiadomo, że jest to branża hotelarska. Biznesmen nigdy nie ujawniał szczegółów na ten temat. Artur Kozieja porzucił rynek finansów i intratną posadę za granicą, by zająć się hotelarstwem w Polsce. Tu wiedzie mu się równie dobrze. Otwiera kolejne hotele klasy premium i inwestuje w coraz to nowszych lokalizacjach naszego kraju. 

Co można powiedzieć o Arturze Koziei prywatnie? Ma dwoje dzieci z pierwszego małżeństwa – niemalże dorosłe córki. W ostatnim czasie po raz kolejny został ojcem, bo dziecko urodziła Katarzyna Sokołowska. 

Artur Kozieja – życiorys, majątek, ile zarabia biznesmen? Majątek robi wrażenie!

Artur Kozieja urodził się w 1969 roku (obecnie osiągnął wiek 53 lat) i pochodzi z Karpacza. Dokładna data urodzenia biznesmena nie jest znana. Jest wszechstronnie wykształcony. Odbył studia w Akademii Dyplomatycznej w Pekinie. Ponadto kształcił się w Wharton School w Filadelfii, gdzie uzyskał prestiżowy tytuł MBA z finansów na Uniwersytecie Stanu Pensylwania. To wszystko sprawiło, że jego zawodowa kariera rozwijała się w imponującym tempie. 

Ma dość ciekawy życiorys, bo wiele czasu spędził za granicą. Zna kilka języków, w tym rosyjski i mandaryński. Przez lata pracował w finansach, zajmując się inwestycjami na rynkach zagranicznych. To pozwoliło mu zgromadzić pokaźny majątek. 

Po czasie, w 2017 roku,  postanowił wrócić do kraju i zająć się branżą hotelową, w której pracuje też jego rodzina. Jak sam mówi, w finansach poczuł coś w rodzaju wypalenia zawodowego. Był jednak zbyt młody, by przejść na emeryturę. Nie jest typem człowieka, który zatrzymuje się w miejscu na dłużej. Niezwykle bogate doświadczenie zawodowe i wszechstronne wykształcenie skłoniły go do poszukiwania zainteresowań zawodowych poza bankowością. Obecnie jest prezesem zarządu w firmie Europlan oraz właścicielem kilku luksusowych hoteli i pensjonatów, m.in. w Karpaczu.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne