Strona głównaCelebryciKrzysztof Skiba nie żyje? Plotki czy fakt?

Krzysztof Skiba nie żyje? Plotki czy fakt?

Jako aktywni użytkownicy Internetu i mediów społecznościowych stale narażeni jesteśmy na falę plotek i zmyślonych “celebryckich” nowinek. Dostęp do powszechnej sieci tworzy dla nas jednak nie tylko miejsce wymiany nakręcających się wzajemnie bzdur, ale i źródło natychmiastowego obiegu różnego rodzaju, rzetelnych wiadomości. Jednym z najgorętszych obwieszczeń ostatnich tygodni była tragiczna śmierć znanego muzyka. Czy Krzysztof Skiba nie żyje? Odpowiadamy w naszym artykule!

Zobacz: Marek Piekarczyk nie żyje – sprawdzamy fakty

Czy Krzysztof Skiba nie żyje? 

Czołowe zderzenie zatrważającą, szokującą informacją o śmierci sławnego artysty dopadło nas na tyle dotkliwie, że postanowiliśmy sprawdzić jej prawdziwość. Dziś z niekrytą ulgą i czystym sumieniem możemy zaprzeczyć plotkom: Krzysztof Mieczysław Skiba żyje i ma się zupełnie dobrze, a obecnie planuje kolejne kroki swojej niezwalniającej kariery. Nie tylko on padł ofiarą fałszywych pogłosek na swój temat: w ostatnim czasie z podobnymi wydarzeniami zetknęli się między innymi Zenek Martyniuk, Andrzej Grabowski oraz Małgorzata Kożuchowska. 

Skąd plotki o wypadku i jak zachować się wobec wiadomości o nagłej, tragicznej śmierci?

Wypadek czy choroba w następstwie niewyjaśnionych zdarzeń, będąca przyczyną śmierci znanego celebryty to dla mediów nie pierwszyzna. Nie dajmy się jednak zwieźć! Zetknąwszy się z szokującą wiadomością, przede wszystkim zachowajmy spokój. Dowiedz się jak postępować po przeczytaniu tragicznych wieści:

  • Nie klikaj w linki o nieznanych źródłach – możesz w ten sposób ulec oszustwu i nieumyślnie, za pośrednictwem automatycznego systemu udostępniania, podzielić się nowiną na swoim profilu i przyczynić się w ten sposób do poszerzania szkodliwej plotki 
  • Nie wykonuj żadnych akcji na rzecz celebryty – jeśli przez przypadek trafisz na stronę o nieznanych celach i pochodzeniu, nie podawaj nigdzie swoich danych i nie bierz udziału w zbiórkach na rzecz pamięci artysty! (możesz paść ofiarą oszustwa)
Źródło: instagram.com/skibabygcyc/

Nikogo nie powinien zaskoczyć fakt, że istnieją ludzie, którzy potrafią stworzyć dochód, polegając na działaniu fake newsów (tragiczna choroba lub śmiertelny wypadek) i emocjonalnych reakcjach czytelników. Z tego powodu każdorazowo po zetknięciu się z niesprawdzoną informacją należy zachować wyjątkową czujność.  

Zobacz: Marek Kondrat – dzieci, córka, gdzie mieszka, żona, wiek, nie żyje, rodzina, córka, wzrost, młody, synowie

Kim był Krzysztof Skiba? Ciekawostki i fakty

Dotąd Krzysztof Skiba pełnił między innymi społeczną rolę artysty, stałego bywalca radio, jednego z gospodarzy porannego magazynu “Poranny rogal” oraz współzałożyciela znanego zespołu. Nic jednak nie wskazuje na to, aby przestał piastować tych zacnych funkcji! Nie straszny mu wypadek ani choroba, czego życzymy mu aż do sędziwej starości. Artysta urodził się 7 lipca 1964 roku i ma dziś 58 lat. Ciekawostką jest fakt, iż mężczyzna zdał maturę w jednym z najlepszych liceów w Trójmieście (I LO w Gdańsku), a następnie sukcesywnie ukończył studia kulturoznawcze na Wydziale Teorii Literatury Teatru i Filmu Uniwersytetu Łódzkiego (na specjalności teatrologia) i w 1989 roku otrzymał tytuł magistra. Oficjalnie muzyk znajduje się obecnie w związku małżeńskim z Renatą Skibą, choć w tej chwili przebywa z kobietą w separacji. Media donoszą ponadto, że w ostatnim czasie mężczyzna pochwalił się związkiem z 26 lat młodszą partnerką. Być może jeszcze do końca roku dowiemy się o kolejnych krokach w życiu artysty! Jedno jest pewne: Krzysztof Skiba nie uległ chorobie ani wypadkowi, ma się dobrze i z podekscytowaniem możemy oczekiwać kolejnych zdarzeń w jego barwnym życiu! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne