Strona głównaCelebryciSportowcyJan Bednarek - zarobki, obecne drużyny, wzrost, waga, wiek, dziewczyna, rodzice, dom,...

Jan Bednarek – zarobki, obecne drużyny, wzrost, waga, wiek, dziewczyna, rodzice, dom, dziecko, żona, skąd pochodzi

Skąd pochodzi Jan Bednarek? Jest on polskim piłkarzem, występującym na pozycji obrońcy. Urodził się 12 kwietnia 1996 r. w Słupcy (Wielkopolska). Pochodzi z domu, w którym cała rodzina pasjonuje się sportem. Aktualnie występuje on w angielskim klubie Aston Villa, do którego został wypożyczony z Southampton, a także stanowi trzon reprezentacji Polski. W 2018 r. występował na mundialu w Rosji, a w 2020 r. na Euro 2020. W 2022 r. otrzymał także powołanie na Mistrzostwa Świata w Katarze. Od tego samego roku jego żoną jest Julia Nowak, z którą ma dziecko – córkę Lilly Bednarek. Zarobki piłkarza pozwoliły mu na zgromadzenie ok. 20  milionów zł majątku.

Jan Bednarek – wiek, wzrost, waga

Jan Bednarek jest w wieku 26 lat. Pochodzi z Kleczewa. Jego wzrost wynosi 189 cm, a waga oscyluje w granicach 88 kg. Piłkarza cechują dobre warunki fizyczne, gdyż jest wysoki, dobrze gra głową oraz umie wywalczyć sobie na boisku piłkę. Od 2017 r. Bednarek regularnie gra w kadrze Polski. Do czasu rozpoczęcia mundialu w Katarze, piłkarz z Kleczewa zdążył wystąpić w 45 występach i strzelić jedną bramkę. Dobre wyniki w polskiej Ekstraklasie pozwoliły Bednarkowi na przenosiny do Anglii, czego z całą pewnością nie żałuje, gdyż od tamtego czasu znacząco wzrosły zarobki piłkarza.

Jan Bednarek – obecna drużyna

Formalnie od 2017 r. Jan Bednarek jest zawodnikiem Southapton F.C., jednak od 1 września 2022 r. obecną drużyną zawodnika jest inny angielski klub – Aston Villa. Wypożyczenie polskiego defensora spowodowane było chęcią regularnej gry przez piłkarza, który swojego ostatniego sezonu dla ,,Świętych’’, nie mógł zaliczyć do udanych. 

Niestety, po niemalże trzech miesiącach od transferu również i w zespole ,,Lwów’’ Bednarek grzeje ławę. Wprawdzie nie jest to komfortowa sytuacja dla piłkarza, ale humor mogą poprawić Wielkopolaninowi sowite zarobki, które od czasów jego wyjazdu do Wielkiej Brytanii oscylują w granicach 5,5 miliona zł rocznie. Jednak, choć sytuacja polskiego zawodnika jest niełatwa, to Czesław Michniewicz wciąż widzi go w pierwszej jedenastce kadry. 

Jan Bednarek – żona, dziewczyna 

Źródło: Instagram

W 2022 r., w Boże Ciało Jan Bednarek ożenił się ze swoją długoletnią dziewczyną Julią Nowak. Skąd pochodzi dziewczyna? W internecie można znaleźć informacje, że tym miejscem jest najpewniej Częstochowa. Żona zawodnika Aston Villi ma 160 cm wzrostu i jest w wieku 25 lat. Jej waga wynosi 47 kg. Początek ich znajomości wyglądał tak, że polski zawodnik postanowił napisać do przyszłej dziewczyny na Snapchacie. Niedługo po tym okazało się, że między nimi jest ,,chemia’’ – para zaczęła codziennie ze sobą pisać, a z czasem rozmawiać przez FaceTime. Taki sposób kontaktowania się wymuszony był tym, że Janek grał już wówczas na Wyspach.

Jan Bednarek i Julia Nowak 

Na żywo para poznała się – a jakże! – na meczu piłkarskim. Bednarek wykorzystał fakt przyjazdu na zgrupowanie polskiej kadry i we wrześniu 2017 r. zaprosił Julię Nowak na mecz z Kazachstanem. Według relacji dziewczyna poznała w pierwszej kolejności menadżera obrońcy, później rodziców Jana i dopiero na końcu samego zainteresowanego. W 2020 r. piłkarz zaręczył się na greckiej wyspie Mykonos.

Zobacz: Jakub Kiwior – wzrost, waga, partnerka, dziewczyna, rodzice, obecne drużyny, daty dołączenia, zarobki

Związek z Bednarkiem sprawił, że jego partnerska zaliczyła wzrost popularności na Instagramie, gdzie obecnie śledzi ją ponad 100 tysięcy osób. 16 czerwca 2022 r. Julia Nowak została żoną Bednarka. Ślub pary trzymamy był cały czas w tajemnicy. Fani piłkarza dowiedzieli się o tym fakcie, w trakcie jego trwania, z mediów społecznościowych. 

Jan Bednarek i Lilly Bednarek

W 2021 r. w wielkanocny poniedziałek Julia Nowak zamieściła w mediach społecznościowych post, w którym zawarła swoją fotografię z zaokrąglonym brzuszkiem. Zdjęcie podpisane było: „Nasza wielkanocna pisanka. Połowa za nami. Będę mamą!”. Rozwiązanie przyszło w sierpniu. Cztery dni przed porodem przyszła mama napisała na Instagramie: ,,Ostatnie dni… + 25 kg. Kulamy się.” 10 sierpnia na świat przyszło dziecko pary, córka Lilly Bednarek. Podczas ceremonii zaślubin owoc związku Bednarka był trzymany przez niego i jego żonę w trakcie wypowiadania formuły przysięgi.

Zobacz: Nicola Zalewski — rodzice, ojciec, afera, Wikipedia, wiek, tata, matka, wzrost, dziewczyna, impreza, pochodzenie

Jan Bednarek – rodzina, rodzice, dom, skąd pochodzi?

Zanim Jan Bednarek ożenił się z Julią Nowak i urodziło mu się dziecko – córka Lilly Bednarek, ciężko trenował on na swoje przyszłe sukcesy. W domu piłkarza, jego rodzina miała sportowe usposobienie, przez co młody defensor był niejako ,,skazany’’ na trenowanie jakiejś dyscypliny. Chłopak postawił na piłkę nożną i z całą pewnością nie żałuje tej decyzji. Wielkopolanin rozpoczynał swoją karierę w miejscowym klubie Sokół Kleczew. Stamtąd trafił do akademii Lecha Poznań, a następnie po roku trenowania, do seniorskiej drużyny ,,Kolejorza’’. Początkowo w stolicy Wielkopolski zarobki piłkarza wynosiły ok. 3 tysięcy zł miesięcznie, ale po podpisaniu profesjonalnego kontraktu wzrosły do 20 tysięcy zł.

Zobacz: Mateusz Wieteska – rodzeństwo, rodzice, rodzina, daty dołączenia, wiek, wzrost, zarobki, Klaudia Kurek

O rodzicach Jana Bednarka informacji jest niewiele. Wiadomo, że oboje ukończyli warszawską akademię wychowania fizycznego. Jedną z anegdot na ich temat przytoczył swego czasu Filip Bednarek, brat Jana, który także gra w piłkę nożna, tyle że na pozycji bramkarza. Okazało się, że rodzice piłkarzy od zawsze wspierali swoich synów w rozwoju ich pasji. Z tego powodu w swoim domu zamontowali na ścianie fototapetę, na której rodzeństwo było widoczne, na charakterystycznej dla siebie piłkarskiej pozycji. Całość okraszona była herbem Lecha Poznań.

Jan Bednarek to jeden z najlepszych obecnie grających polskich piłkarzy. Obecne drużyny piłkarza (piszę w liczbie mnogiej, gdyż chwilowo zawodnik przynależy do dwóch klubów) są uznane w Anglii, dzięki czemu z całą pewnością rozwinie się on piłkarsko.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne