Strona głównaOff-topicJak poprawić humor chłopakowi? Sprawdzony sposób

Jak poprawić humor chłopakowi? Sprawdzony sposób

Myślisz, że istnieje jakiś sprawdzony sposób na to, jak poprawić humor chłopakowi? Kiedy nie możesz być blisko niego, bo nie mieszkacie razem i nie możecie się spotkać, to może nie być takie łatwe. Nie będę cię oszukiwać: to, jak poprawić humor chłopakowi na odległość nie jest takie proste. Nie mniej jednak, musisz próbować, bo jeśli na kogokolwiek liczy twój chłopak, to właśnie na ciebie. 

Jak poprawić humor chłopakowi

Poniżej opiszę ci kilka sposobów na to, jak poprawić humor chłopakowi na odległość. Przeczytaj: 

  • jak poprawić komuś humor przez internet,
  • jak poprawić humor chłopakowi przez messengera,
  • jak poprawić chłopakowi humor przez sms,

Jak poprawić komuś humor przez internet

Jeśli tylko masz taką możliwość, umów się z tą osobą na wideorozmowę. To najlepszy sposób na poprawienie humoru i wyprowadzenie kogoś ze złego nastroju. Czasem może wystarczyć tylko to, że się wygada i opowie o tym, co go trapi. Jeśli chcesz poprawić humor chłopakowi na odległość, zacznij od rozmowy. Niech powie, co takiego się stało, bo już samo to sprawi, że poczuje się lepiej. 

Wielokrotnie ludzie są w kiepskim nastroju z powodu tego, jak minął ich dzień. Jeśli tylko mogą się przed kimś wygadać, a potem usłyszeć, że ten dzień właśnie dobiega końca i kolejny z całą pewnością będzie lepszy, czują ulgę. Dlatego też tak ważne jest, by mieć przyjaciół, którzy wiedzą, jak poprawić komuś humor przez internet. Jeśli masz kogoś takiego, doceń to, że istnieje. Jeśli nie, zrób wszystko, by zjednać sobie takich ludzi, na których zawsze można liczyć. 

Sprawdź: Jak skomentować zdjęcie chłopakowi?

Jeśli zastanawiasz się, jak poprawić humor chłopakowi, możesz wysłać mu swoje zdjęcia albo film, na którym robicie coś wspólnie. Przywołaj jakieś miłe wspomnienia, które was dotyczą. Dzięki temu przestanie myśleć o tym, co zepsuło mu humor.

Jeśli już dowiesz się o co chodzi, postaraj się znaleźć wyjście ze zmartwień, które pogorszyły jego nastrój. 

Jak poprawić humor chłopakowi przez messengera

Jeśli korzystacie z internetowych komunikatorów, czasem wystarczy napisać coś miłego. Niech twój chłopak wie, że o nim myślisz, to na pewno podniesie go na duchu. Jeśli po prostu ma gorszy dzień i nie stoi za tym jakaś straszna przyczyna, już to może poprawić mu nastrój. Samo twoje zainteresowanie tym, jak się czuje, będzie dla niego ważne. 

Jeśli to za mało i nadal zastanawiasz się, jak poprawić humor chłopakowi przez messengera, możesz wysłać mu kilka śmiesznych obrazków, czyli memów. Sama dobrze wiesz, jak jest z jego poczuciem humoru i co może go rozbawić. 

Miłośnikowi kabaretów albo stand up’u możesz wysłać link do zabawnego skeczu. Może uda ci się znaleźć taki, który pozwoli mu spojrzeć z dystansem na to, co go zmartwiło. 

W internecie znajdziesz mnóstwo śmiesznych filmów, kompilacji, pranków. Poszukaj czegoś, czego na pewno nie widział i wyślij mu to. 

Sprawdź: Co zrobić, żeby chłopak do mnie napisał? TOP 5 pomysłów

Przy pomocy messengera możesz też wysyłać filmy, które sama nagrałaś. Na pewno masz w swoim telefonie coś zabawnego. Jeśli nie, poszukaj inspiracji na serwisach typu tik tok i nagraj własną wersję tego, co cię rozbawiło. Nie ma szans, żeby to nie poprawiło mu humoru. 

Jak poprawić chłopakowi humor przez sms 

Poprawienie komuś humoru bez osobistego spotkania może być trudne. Choć czasem wystarczy krótki sms, by na czyjejś twarzy pojawił się uśmiech. Wiele zależy od tego, jakie masz relacje ze swoim chłopakiem i co złego mu się przytrafiło, że ma zły humor. 

Jeśli zachodzisz w głowę, jak poprawić chłopakowi humor przez sms, możesz wysłać do niego ciąg wesołych emotikon albo zagrać z nim w którąś z popularnych słownych gier. 

Jedna z nich polega na tym, że wymyślasz nazwę miasta, najlepiej w miarę znanego, ale z całej Europy, żeby nie było aż tak łatwo, a zadaniem twojego chłopaka jest zgadnąć, co wymyśliłaś. Może zadać ci dowolną liczbę pytań, ale tylko takich, na które odpowiadasz tak lub nie. Przekonacie się, po ilu wiadomościach wpadnie na to, o czym pomyślałaś. 

W innej popularnej grze zamiast słów używacie jedynie emotek oraz znaków interpunkcyjnych. Dzięki grom słownym przestanie myśleć o swoich zmartwieniach, oderwie się od nich na moment i będzie w lepszym nastroju.

Możecie też obejrzeć, każde u siebie, jakiś zabawny film i wspólnie komentować przez sms-y to, co się w nim aktualnie dzieje. 

Na koniec konwersacji albo rozmowy dowiedz się, czy coś jeszcze możesz zrobić. Postaraj się nie kończyć rozmowy pierwsza, by osoba po drugiej stronie nie poczuła się pozostawiona sama sobie. Następnego dnia rano, koniecznie pierwsza się odezwij i zapytaj, czy wszystko w porządku. 

Sprawdź jeszcze

Popularne