Strona głównaRozrywkaCo zrobić, żeby chłopak do mnie napisał? TOP 5 pomysłów

Co zrobić, żeby chłopak do mnie napisał? TOP 5 pomysłów

Nowa bluzka, starannie wykonany makijaż, kuszący zapach. Skąd to znasz? Ile razy próbowałaś zwrócić chłopaka uwagę na siebie? Niestety, wszystko okazywało się bezskuteczne. Nie martw się, nie jesteś sama. Być może problem nie tkwi w tym co robisz, a w niezrozumieniu dawanych przez Ciebie sygnałów. Zastanawiasz się, co zrobić, żeby chłopak do mnie napisał? Przede wszystkim nie rób niczego wbrew swoim zasadom. Ustal pewne granice, których nie zamierzasz przekraczać. Nadskakiwanie w zdecydowanej większości przypadków wcale nie pomoże, a może się okazać, że chłopak, zamiast się Tobą zainteresować, stwierdzi, że to, co robisz, jest śmieszne i będzie mieć okazję do dobrych żartów z kolegami. Warto spojrzeć na chęć nawiązania kontaktu nie tylko własnymi oczami i przekonaniami, ale także postawić się w sytuacji chłopaka. Być może nie odwzajemnia Twoich starań, ponieważ jest zainteresowany kimś innym bądź jest z kimś w związku. Pamiętaj, wszystko, co robisz, nie powinno być robione na siłę, w celu zaspokojenia Twoich potrzeb. W relacji czy związku ważne jest stanowisko zarówno Twoje, jak i drugiej osoby.

Jeśli jednak chcesz spróbować swoich sił i zainteresować chłopaka swoją osobą tak, aby ten do Ciebie napisał, musisz zacząć dawać mu jednoznaczne sygnały. Być może nie robi tego, bo nie ma Twojego numeru?

Zobacz: O czym można pisać z chłopakiem?

Co zrobić, żeby chłopak do mnie napisał?

Dwoisz się i troisz, żeby chłopak, o którego względy wzdychasz, w końcu napisał? Próbujesz wszelkich sprawdzonych sposobów, które powinny zadziałać, a one najzwyczajniej nie działają? Zastanawiasz się: Co zrobić, żeby chłopak do mnie napisał? Dziś przedstawimy najpopularniejsze, a zarazem najbardziej skuteczne sposoby, aby wzbudzić zainteresowanie chłopaka.

  1. Zagadaj. Bardzo często zdarza się, że oczekujemy kontaktu od drugiej osoby, tym samym nie robiąc niczego samodzielnie. Bywa i tak, że czekamy na wiadomość od chłopaka, który się nam podoba, jednak on nie wie, kim tak naprawdę jesteśmy. Mijacie się codziennie na korytarzu, Ty wysyłasz mu zalotne uśmiechy, ale on ich nie dostrzega. Może warto więc zrobić ten pierwszy krok i najzwyczajniej w świecie zagadać. Nie jest to dla wielu osób proste, jednak może się to okazać pierwszym krokiem do wymiany numerami telefonu i nawiązaniem kontaktu
  2. Daj mu czas. To, że wymieniliście się numerami telefonu, czy zaprosiliście się do grona znajomych na Facebooku, czy Instagramie, nie oznacza, że chłopak od razu do Ciebie napisze. Daj mu chwilę na zastanowienie się jak zrobić kolejny krok. Nie bądź nachalna, nie wysyłaj mu kolejnych uśmiechów w wiadomościach. Jeśli zechce to sam do Ciebie napisze – wszak ma do Ciebie kontakt.
  3. Zadbaj o siebie. Nie oznacza to, że nagle masz zmienić kolor włosów czy zdecydować się na przedłużenie paznokci. Czasem wystarczy nieco bardziej zdecydowany makijaż, czy zamienienie dresu na sukienkę. Myślisz, że to za mało? Możesz pójść o krok dalej i wstawić kilka zdjęć na Facebooka czy Instagrama. Jeśli jest Tobą zainteresowany, z pewnością odezwie się, bądź chociażby polajkuje zdjęcie.
  4. Rozwijaj się. Bądź aktywna. Nie rezygnuj ze swoich pasji, szukając wymówek, że czekasz właśnie na ważną wiadomość. Być może ona nigdy nie dotrze, a Ty czekając przed telefonem czy komputerem zmarnujesz kolejny dzień swojego życia. Zamiast tego aktywnie uczestnicz w życiu szkoły. Dzięki temu Twój wymarzony chłopak łatwiej Cię zauważy i doceni Twoje starania.  
  5. Zaproś go na domówkę. Najłatwiej nawiązać kontakt w czasie wolnym, po szkole czy zajęciach dodatkowych, dlatego zorganizowanie domówki to świetny pomysł, aby chłopak, który Ci się podoba, lepiej Cię poznał i zainteresował się Twoją osobą. Pamiętaj jednak, aby zachować przy tym naturalność i nie dać chłopakowi odczuć, że zorganizowałaś to przyjęcie, tylko dlatego, żeby móc go zaprosić.

Sposobów na zwrócenie uwagi chłopaka jest znacznie więcej. Te, najlepiej sprawdzają się w praktyce. Nie oznacza to jednak, że jeśli zdecydujesz się na inny, jesteś skazana na porażkę. Najważniejsze jest pozytywne myślenie i nastawienie.

Zobacz: Wyzwania do butelki i pytania do gry – hardkorowe, mocne, fajne, pomysły

Artykuł sponsorowany

Sprawdź jeszcze

Popularne