Strona głównaCelebryciKatarzyna Cichopek - miała romans?

Katarzyna Cichopek – miała romans?

Od kilku miesięcy trwa w Internecie żywa dyskusja na temat Katarzyny Cichopek. Wierność gwiazdy serialu “M jak Miłość” jak również prowadzącej programu “Pytanie na Śniadanie” została ostatnio podana w wątpliwość. Czy aktorka zdradziła swojego męża? Fani podzielili się na dwa obozy. Jedni krytykują Cichopek, drudzy z kolei stają murem za swoją ulubioną aktorką i bronią jej dumy. Jednak i jedni i drudzy oczekują na wyjaśnienia. Czy Katarzyna Cichopek miała romans, a jeśli tak to z kim? A może jest niewinna i została niesłusznie oskarżona? Już teraz mamy najnowsze informacje, gdzie aktorka zdradza całą prawdę i w końcu wyjaśnia szalejący od miesięcy spór. Przeczytaj i dowiedz się, kto miał rację.

Katarzyna Cichopek – romans, z kim?

O tym, jak Katarzyna Cichopek ma romans, od miesięcy piszą wszyscy zainteresowani aktorką. Z kim jednak owy romans miałaby mieć?

Katarzyna Cichopek przechodzi razem ze swoim mężem – Marcinem Hakielem – trudy rozpadu małżeństwa. Para oczekuje na sprawę rozwodową w sądzie, jednak ta ma się odbyć dopiero pod koniec sierpnia. Zanim to nastąpi, w świetle prawa, ci dwoje są mężem i żoną. Internauci od dawna spekulują nad domniemanym romansem Cichopek, zwłaszcza kiedy Marcin Hakiel zasugerował, że jego żona się z kimś widuje. Za rozpad ich małżeństwa od razu oskarżany został Maciej Kurzajewski, jeden z prowadzących “Pytanie na śniadanie”, z którymi Katarzyna Cichopek często jest parowana. 

Dookoła tej dwójki krążyło wiele podejrzeń, które zapuściły korzenie w sercach fanów po feralnym występie Cichopek i Kurzajewskiego w “PnŚ”. Para zachowywała się według niektórych podejrzanie, kiedy to zajęli się na dłużej wspólną rozmową, ignorując specjalistów na kanapie obok. Następnie Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostali przyłapani przez paparazzi w Opolu, gdzie dzielili hotel i wspólnie prowadzili festiwal. Niczym oliwa do ognia podziałały słowa Marcina Hakiela, który zasugerował, że jego żona mogła kogoś poznać. 

Nasuwa się więc pytanie. Czy aby na pewno jest to tylko plotka, czy gwiazda naprawdę zdradziła swojego męża? Tematem interesują się już wszyscy fani TVP. Do tej pory lubiana aktorka stała się dla nich osobą kontrowersyjną, ponieważ nikt nie znał prawdziwej historii. Karmieni wzajemnymi domysłami internauci cały czas oskarżają Cichopek o romans. Jednak z kim lepiej o tym porozmawiać jak nie z samą zainteresowaną? Jednak na chwilę obecną Katarzyna Cichopek nie przyznaje się do zdrady. Jednak nawet jej milczenie jest dla niektórych wystarczającą odpowiedzią. Romans wydaje się tu być idealnie pasującym rozwiązaniem, a przecież milczenie to nie tylko nieprzyznawanie się do czegoś, ale również unikanie odpowiedzi.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski – romans

Prowadzący PnŚ są atakowani ze wszystkich stron. Fani chcą, by aktorka w końcu przyznała się, co łączy ją z Maciejem Kurzajewskim. Czy ich romans doprowadził do rozpadu małżeństwa Katarzyny Cichopek? Z całą pewnością możemy stwierdzić, że to właśnie u boku Macieja Kurzajewskiego aktorka mogła spełnić swoje marzenie z dzieciństwa – poprowadzenie festiwalu w Opolu. Mimo ciężkich chwil towarzyszących sprawie rozwodowej Cichopek była w znakomitym nastroju ze swoim kolegą po fachu. Para mieszkała w tym samym hotelu i przez cały pobyt można było obserwować ich razem. W końcu jednak aktorka przełamała się i zdradziła w jednym z wywiadów co łączy ją z Kurzajewskim. Katarzyna Cichopek zabrała w końcu głos, po niemal dwóch miesiącach milczenia. Przez cały ten czas ani ona, ani Maciej Kurzajewski nie odnieśli się do krążących wokół nich plotek. Dopiero niedawno aktorka postanowiła rozwiać wątpliwości i dać fanom to czego chcieli – prawdy.

Gwiazda serialu “M jak Miłość” zdradziła w końcu, że są oni dobrymi znajomymi z pracy i łączą ich jedynie relacje zawodowe. 

W ten sposób rozwiane zostały wszystkie wątpliwości dotyczące tego, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mieli romans. Wynika z tego jasno, że aktorka nie zdradziła męża. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak życzyć całej im obojgu dalszych sukcesów i wspierać Kasię w tych trudnych dla niej chwilach. Mamy nadzieję, że rozwód pomiędzy nią, a Marcinem Hakielem przebiegnie szybko i para będzie mogła pozostać w przyjacielskich relacjach.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne