Strona głównaCelebryciEwa Krawczyk - wiek, młoda, biografia, mąż, Wikipedia, pochodzenie, kim jest?

Ewa Krawczyk – wiek, młoda, biografia, mąż, Wikipedia, pochodzenie, kim jest?

Kim jest Ewa Krawczyk? Życiorys Ewy Krawczyk był bardzo bogaty i obfitował w wiele ciekawych sytuacji, w młodości i obecnie. Ewa Krawczyk, druga żona zmarłego w 2021 roku piosenkarza Krzysztofa Krawczyka. O wdowie po zmarłym artyście jest głośno z powodu jej konfliktu z synem Krawczyka z pierwszego małżeństwa. Przez wiele lat była, tak zwaną, road menadżerką Krawczyka. Swojego przyszłego męża poznała w 1982 roku, kiedy to pracowała w polonijnym klubie “Cisza Leśna”. Trzy lata później, bo dokładnie w 1985 roku w USA para postanowiła się pobrać. Jaki jest wiek Ewy Krawczyk? Jak wyglądała jako młoda dziewczyna? Jak prezentuje się jej biografia? Jak jest jej data urodzenia? Ile ma lat Ewa Krawczyk?  Jak wyglądała w młodości? Czy z Krzysztofem Krawczykiem miała dzieci? Co mówi o niej Wikipedia? Jak zachowywała się po pogrzebie?  Jakie było jej pochodzenie?  Czy ma dzieci? Kiedy wzięła ślub? Skąd pochodzi?

Zobacz: Nina Terentiew — pochodzenie, rodzice, Hubert Terentiew, prawdziwe nazwisko, wiek, biografia, matka, dzieci, mąż

Ewa Krawczyk -kim jest? Krótka biografia, życiorys

Jak przedstawia się data urodzenia Ewy Krawczyk i jakie jest jej pochodzenie? Krótka biografia kobiety, powinna zacząć się od kilku słów o jej narodzeniu i drodze do poznania Krzysztofa. Ewa Krawczyk, z domu Ewa Trelko, urodziła się w 1960 roku. Swojego męża – Krzysztofa Krawczyka poznała, mając młody wiek 22 lat, w Chicago w klubie polonijnym, w którym była barmanką. W młodości była kelnerką. Krzysztof był od niej sporo starszy, ale nie przeszkodziło im to w miłości. 

Życiorys Ewy Krawczyk to niemal gotowy scenariusz na film. Młoda dziewczyna poznaje utalentowanego piosenkarza – urok i namiętność szybko sprawiają, że zakochują się w sobie. Czy wówczas zdawała sobie z tego sprawę, kim jest jej wybranek?

Krzysztof, poznając Ewę, był żonaty z Haliną Zytkowiak, z którą miał syna Krzysztofa. W 1985 roku w Stanach Zjednoczonych, Ewa i Krzysztof wzięli ślub cywilny. W 1988 roku, po unieważnieniu ślubu z Grażyną Adamus, Ewa i Krzysztof wzięli ślub kościelny.

Krzysztof Krawczyk wielokrotnie powtarzał, że dzięki swojej żonie, pokonał uzależnienie od leków, używek – takich jak marihuana i LSD. Biografia piosenkarza w dużej mierze była związana z Ewą Krawczyk.  Stał się dzięki niej osobą wierzącą. W 2002 roku Krawczykowie wzięli rozwód. Jednak kryzys nie trwał zbyt długo, gdyż po zaręczynach w Paryżu para wzięła ślub po raz czwarty Parzęczewie.

Ewa Krawczyk – ile ma lat? Skąd pochodzi

Kim jest Ewa Krawczyk? Ile ma lat Ewa Krawczyk? Ewa Krawczyk urodziła się w 1960 roku, a więc obecnie jej wiek to 62 lata. Jakie jest jej pochodzenie? Urodziła się w Polsce, ale w 1981 roku uciekła przed stanem wojennym do USA, do Chicago gdzie mieszkała jej matka. Tam pracowała jako barmanka w klubie polonijnym Cisza Leśna. To właśnie tu poznała swojego przyszłego męża. Przez ponad 30 lat była żoną artysty, Krzysztofa Krawczyka. Zawsze wspierała go w karierze. Była przy nim po wypadku i w chwilach załamania. Towarzyszyła mu podczas niemal każdego koncertu. Krawczyk często dedykował jej utwory, które wykonywał na scenie. Ewa Krawczyk była odpowiedzialna za interesy swojego ukochanego męża

Ewa Krawczyk – młoda. Jak wyglądała w młodości?

Data urodzenia Ewy zdeterminowała jej los i zmusiła do wyjazdu za granicę. Ewa Krawczyk jako młoda dziewczyna była ładną brunetką, wobec której mężczyźni nie przechodzili obojętnie. Wielu zastanawiało się, ile ma lat tak naprawdę ta dziewczyna. Długie ciemne włosy i ciemna oprawa oczu, sprawiły, że Krzysztof Krawczyk nie mógł przejść obok dziewczyny obojętnie. Jak wspominał, zakochał się niemal od razu, mimo że wówczas był w związku małżeńskim.

Źródło: Instagram ewa_krzysztof_krawczyk _fanpage

Zobacz: Hanna Banaszak – z córką, syn, z mężem, rozstanie, romans, kto jest jej mężem, mąż, wiek, wzrost, młoda, dziś

Ewa Krawczyk – mąż, dzieci

Wiele osób zastanawia się, czy ma dzieci? Ewa i Krzysztof Krawczykowie nie doczekali się wspólnych dzieci. Oboje wychowywali syna artysty z pierwszego małżeństwa – Krzysztofa Juniora. Nie zaakceptował on nigdy Ewy, jako swojej macochy. Miał żal do ojca, że porzucił jego matkę. Para zdecydowała się także na adopcję siostrzenic Ewy: Sylwii, Kasi i Beaty. Krzysztof Krawczyk adoptował 3 córki siostry żony, czyli swojej szwagierki Barbary Wojtal. Wszystkie córki szczerze i z miłością podkreślają, że para zagwarantowała im cudowne życie, za które są niesamowicie wdzięczne.

Ewa Krawczyk – po pogrzebie

Na pogrzebie swojego ukochanego, Ewa zalewała się łzami i nie była w stanie wygłosić mowy. Spisała za to kilka słów o mężu, które przeczytał przyjaciel Krawczyka – Andrzej Kosmala. Po pogrzebie artysty, Ewa Krawczyk znalazła się także na ustach całej Polski, za sprawą syna Krawczyka – Krzysztofa Juniora. Dzieci jej nie oszczędzały. Mężczyzna domagał się od ojca alimentów, z tytułu uszczerbku na zdrowiu, doznanego po wypadku spowodowanym przez ojca. Po śmierci artysty ubiegał się o rentę po zmarłym muzyku, a tą ZUS w połowie przyznał jemu i Ewie Krawczyk.

Źródło: Instagram ewa_krzysztof_krawczyk_fanpage

Ewa Krawczyk – czego nie powie nam Wikipedia

Wikipedia powie nam czy ma dzieci. W  sieci można znaleźć wiele ciekawostek dotyczących historii miłości Krawczyków. Jednak o wielu Wikipedia nie powie. W jednym z wywiadów Ewa Krawczyk opowiadała o sprowadzanej na ślub w USA sukni z Krakowa i Warszawy, która dotarła na godzinę przed ceremonią. Czego nie powie nam Wikipedia? Nie opowie także o dużej religijności Krawczyków. Para twierdziła, że dzień bez różańca jest dniem straconym. Często modlili się wspólnie, uczestniczyli co niedziela we Mszy Świętej. Po pogrzebie, Ewa, nadal przebywała nad grobem męża i modliła się. Krawczykowie mieli także swoją prywatną kaplicę. Życiorys Ewy Krawczyk to historia, którą warto znać. 

Zobacz: Greta Thunberg – urodziny, choroba, nagrody, Nobel, pomnik, ślub, o co walczyła, wzrost, kim jest?

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne