Strona głównaRozrywkaFaustyna Fugińska z Genzie - ile ma lat, wzrost, chłopak, rozmiar buta

Faustyna Fugińska z Genzie – ile ma lat, wzrost, chłopak, rozmiar buta

Ekipa Friza to pierwszy grupowy projekt, który zyskał taką popularność w Polsce. Chociaż wiadomo, że Karol Wiśniewski inspirował się tym, co robili youtuberzy z zagranicy. Każdy fan YouTuba na pewno pamięta Team 10 Jake’a Paula. To dzięki niemu głośno zrobiło się o domach youtuberów i tworzeniu przez nich piosenek!

Ekipa Friza ma ogromną grupę fanów, a o ich sukcesie przesądziły relacje oparte na prawdziwej przyjaźni, luźne podejście do życia i zabawny kontent. Niestety nawet w przypadku grupy, która uważana była za nadzwyczajnie zgraną, pojawiają się zgrzyty i choć wcześniej youtuberzy nie dali po sobie nic poznać, to teraz, kiedy Ekipa skończyła swój żywot, widać, że nie wszystko złoto, co się świeci. Friz na szczęście przewidział to, że jego projekt nie będzie na topie zawsze, a pieniądze trzeba przecież zarabiać. I tak właśnie powstało Twoje 5 Minut, a zaraz potem Genzie – wraz z jego startem na arenie youtuberów pojawiła się nowa osoba, Faustyna Fugińska.

Faustyna od samego początku cieszyła się sympatią widzów, którzy docenili jej poczucie humoru i naturalność. Dla wielu pozostaje ona jednak tajemniczą postacią. Przeczytaj ten artykuł, jeśli interesuje cię, ile lat ma Faustyna z Genzie, jaki rozmiar buta ma Faustyna z Genzie i czy Faustyna z Genzie ma chłopaka. 

Faustyna z Genzie – ile ma lat, wzrost, waga, rozmiar buta

Fausti, czyli Faustyna Fugińska to stosunkowo nowa postać w świecie influencerów. Dziewczyna zyskała ogromny wzrost popularności dzięki wygranej w Twoje 5 Minut. Osoby, które chcą ją poznać, pytają o to, ile lat ma Faustyna, jaki rozmiar buta ma Faustyna, czy Faustyna z Genzie ma chłopaka i jaki ma wzrost.

Uwielbiana przez internautów Faustyna świętowała swoje urodziny w maju – film z imprezy, którą zorganizowali jej kumple z Genzie, znajduje się na ich kanale, dlatego to, ile lat ma Faustyna z Genzie nie jest dla nikogo tajemnicą. Wiek to tylko liczba, ale trzeba przyznać, że dziewczyna w ciągu tego roku naprawdę dojrzała i głośno o tym mówi. Ile lat ma Faustyna z Genzie? W maju tego roku skończyła 22 lata. Ciekawe czy Fausti w dniu swoich urodzin poszła w ślady Taylor Swift i zaśpiewała I don’t know about you but I’m feeling 22, jak myślicie?

Pamiętajcie, że wzrost popularności Fausti przypada na 2021 rok – jest to świeża sprawa, dlatego w sieci nie znajdziemy informacji na temat tego, jak wygląda, chociażby jej waga. Wzrost Faustyny pozostaje tajemnicą, ale wiadomo, że dziewczyna jest dość wysoka. Mega dziwne jest natomiast to, że bardziej niż waga i wzrost, fanów interesuje to, jaki rozmiar buta ma Faustyna z Genzie.

Dlaczego w sieci pojawiają się pytania o to, jaki rozmiar buta ma Faustyna z Genzie? Wszystko przez to, że dziewczyna często na filmach pojawia się bez skarpet. Stopy to dla sporej części społeczeństwa kontrowersyjny temat i dlatego fani pytają jaki rozmiar buta ma Faustyna z Genzie. Myślicie, że Fausti krępuje ten temat? Dziewczyna mówi, że lubi stopy, ale zdarzyło jej się przeprosić fanów za to, że muszą je oglądać na filmach, nigdy jednak nie zdradziła, jaki ma rozmiar buta. Niestety nie powstrzymuje to internautów od pisania komentarzy o tym, że ma duże stopy.

Czy Faustyna z Genzie ma chłopaka?

Kolejną zagwostką internautów jest to, czy Faustyna z Genzie ma chłopaka. Chłopak Faustyny to temat, który często poruszany jest na filmach ekipy. Dlaczego Fausti ciągle pytana jest o to, jak wygląda jej chłopak? Jednym z powodów jest to, że przecież na początku projektu do Genzie dołączył chłopak Hani. Fani zastanawiali się, czy Faustyna z Genzie ma chłopaka i podejrzewali, że gdyby go miała, to na pewno brałby on udział w projekcie.

Warto też wspomnieć o tym, że w Genzie są prawie same pary (Hania i Świeży oraz Wiktoria i Patryk). Młodszych fanów skłoniło to do stworzenia shipu Faustyny i Bartka Kubickiego (który również jest uczestnikiem projektu). Oboje jednak stanowczo zaprzeczali temu, jakoby byli parą. 

Czy Faustyna z Genzie ma chłopaka? Tak, ale nie jest on członkiem projektu. Chłopak Faustyny z Genzie to Kuba Brzeziński. Chłopak raczej nie ma za wiele wspólnego ze światem influencerskim, ponieważ niewiele o nim wiadomo. Na Instagramie Fausti nie znajdziemy mnóstwa zdjęć z wybrankiem jej serca.

Faustyna Fugińska – zarobki, rodzice, rodzeństwo, życie prywatne

Omówiliśmy już najbardziej istotne kwestie, czyli to ile lat ma Faustyna z Genzie oraz to czy ma chłopaka, czas więc wspomnieć o jej życiu prywatnym. Dziewczyna nie należy do youtuberów, którzy chętnie opowiadają o swojej rodzinie. Nie wiemy więc, kim są jej rodzice, ani czy ma rodzeństwo. Urocze jest to, że za swoją drugą rodzinę Fausti uważa pozostałych członków projektu Genzie. 

Co wiemy na temat życia prywatnego Faustyny? Dziewczyna pochodzi z Kielc, ale na potrzeby projektu przeprowadziła się do Krakowa. Dodatkowo jest ona związana z branżą filmową, a jej kierunek studiów to organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej. 

Na pewno interesuje was to, ile zarabia Faustyna i inni uczestnicy Genzie – ich stawki nie są oczywiście jawne, ale podejrzewa się, że dużą część zysków przejmuje założyciel dochodowego projektu, czyli Friz.

Faustyna Fugińska to barwna postać, która tak naprawdę jest dopiero na początku swojej przygody z YouTubem. Specyficzne poczucie humoru i otwartość sprawiają, że dziewczyna jest bardzo lubiana przez widzów i pozostałych członków Genzie. Friz dał Faustynie ogromną szansę i widać, że 22-latka nie zamierza jej zmarnować.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne