Strona głównaCelebryciYoung Leosia - wiek, wzrost, operacja, imię, rodzice, kim jest dla Żabsona?

Young Leosia – wiek, wzrost, operacja, imię, rodzice, kim jest dla Żabsona?

W 2021 roku ogromną gwiazdą stała się Young Leosia. Ta młoda DJka oraz raperka pokazała się szerszej publiczności z pomocą swojej pierwszej płyty wydanej, dzięki labelowi „Internaziomale”. Kim dokładnie jest Young Leosia, ile ma lat, jaki jest jej wzrost oraz waga, prawdziwe imię i czy ma chłopaka?

Young Leosia — operacja. Czy to prawda, że jest po operacji plastycznej?

Young Leosia, czyli Sara Sudoł ma za sobą świetny 2021 roku, a tę popularność wykorzystała również w roku 2022, między innymi prowadząc swoją trasę koncertową, na której grała swoje największe hity wraz z ówczesną przyjaciółką Mają Janowską. W trakcie 2021 jednym z najgłośniejszych wydarzeń powiązanych z Young Leosią była jednak jej operacja. 

W marcu 2022 roku Young Leosia, czyli Sara Leokadia Sudoł poddała się bowiem operacji powiększenia piersi. Znacznie podzieliło to jej fanów i nie tylko. Internauci po operacji powiększenia piersi szybko podzielili się na dwa obozy. Jeden wyśmiewał decyzję młodej raperki i mówił, że nie jest to dobry przykład dla młodszych fanów. Drugi jednak ją chwalił. W końcu mówimy o 24-letniej kobiecie, która ma pełne prawo do decydowania o własnym ciele i jeśli ta operacja sprawiła, iż Young Leosia czuje się lepiej we własnym ciele, to nie powinniśmy jej z tej decyzji rozliczać. 

Różowe włosy w przypadku Young Leosi nikogo nie dziwią

Young Leosia poddała się operacji wraz ze swoją dobrą znajomą, czyli Lilą Janowską. Prywatnie jest to partnerka Żabsona, czyli znanego rapera, u którego Young Leosia była DJką w trakcie wielu tras koncertowych, a następnie popularny „Żaba” pomagał stawiać jej pierwsze kroki w muzycznej karierze. 

Obok operacji internatów ciekawi także wzrost oraz waga i wiek raperki. Ma ona obecnie 24 lata i urodziła się 13 sierpnia 1998 roku. Jej wzrost to około 160 centymetrów, a dostępne w internecie informacje zazwyczaj mówią o tym, że jej waga wynosi około 50 kilogramów. Jest więc dość drobna i szczupła. Złośliwi analizując jej wygląd, zwracają także uwagę na zakola raperki. te nie są jednak wielkie i bez specjalnego przypatrywania się większość osób nie zauważyłoby, że Leosia ma zakola. Nie są one zresztą niczym złym, gdyż wiele gwiazd, jak i normalnych osób ma zakola. 

Young Leosia — rodzice, rodzina, siostra

Radzi sobie również jako DJ

Nie mamy zbyt wielu informacji na temat rodziców „Młodej Leokadii”. Wiemy, iż urodziła się ona w Szczecinie i właśnie tam zdobywała swoją edukację. Skończyła między innymi IX Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Monte Cassino. W trakcie edukacji rozwijała się również muzycznie i artystycznie. Uczęszczała na lekcje hip-hopu oraz dancehall, jest też absolwentką Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej, a oprócz tego ma na koncie państwowy egzamin z realizacji dźwięku. 

Zobacz: Young Multi – wiek, wzrost, dziewczyna, wypadek, imię i nazwisko

Data urodzenia, podobnie jak imię Young Leosi jest dobrze znane. Sara Sudoł urodziła się bowiem 13 sierpnia 1998 roku. Jej pseudonim wynika z kolei z tego, iż jej drugie imię to Leokadia, a w momencie dołączenia do zespołu koncertowego Żabsona była jego najmłodszym członkiem. 

Bardzo często jako jej siostra uznawana była Maja Janowska. Nie jest to jednak jej rodzina, a jedynie dobra znajoma i siostra wcześniej wspominanej Lili Janowskiej, czyli partnerki Żabsona. Young Leosia to także nie siostra Żabsona. Takie teorie pojawiały się bardzo często, lecz Sara regularnie je dementuje.

Sara Sudoł wypowiadała się jednak o swoich rodzicach w wywiadach. Mówiła o nich na przykład, gdy została zaproszona do programu Kuby Wojewódzkiego. W słynnym programie prowadzonym przez Wojewódzkiego mówiła ona, że jej rodzice zdają sobie sprawę z tego, iż ich córka „jara” substancje uznawane w Polsce za niedozwolone, a nawet i jej ojciec to robi. Można więc wywnioskować, że Young Leosia posiada dość liberalnych rodziców, którzy nie mają problemu z takimi rzeczami. 

Zobacz: Janusz Walczuk – wiek, Wikipedia, wzrost, jak się nazwa?

Young Leosia — tatuaże

Jednym ze znaków rozpoznawczych młodej raperki i DJki są zdecydowanie jej tatuaże. Young Leosia posiada ich naprawdę sporo i znajdują się one na szyi, brzuchu, obu rękach, czy też na plecach. Częściowo wytatuowane są również jej dłonie. Oprócz tego różne tatuaże znajdziemy też na nogach raperki. Jest to dla niej forma wyrazu siebie i widać, że tatuaże sprawiają Young Leosi naprawdę wiele radości. 

To jak tatuaże Young Leosi odbierają internauci, jest bardzo zróżnicowane. Niektórzy twierdzą, iż są one wykonane w myśl dobrego smaku i nie są wcale przesadne. Inni uważają jednak, iż jej tatuaże ją oszpecają i wyglądają, jakby została pomazana flamastrami. Nie można jednak zapominać, iż mamy 2022 roku, więc tatuaże są zupełnie normalne i ma je wiele osób. 

Young Leosia — chłopak

Wiele osób zastanawia się, czy Young Leosia ma chłopaka. Jeszcze rok temu mówiła, iż ma drugą połówkę, lecz jej chłopak jest spoza show-biznesu i ciągle jest w trakcie swojej edukacji. Z tego powodu ta osoba nie jest znana. Nie wiadomo jednak, czy ciągle jej chłopak z tamtych czasów spotyka się z Sarą. 

Rok to w końcu mnóstwo czasu i mogło się w tym okresie naprawdę wiele zmienić. To, kim jest chłopak Young Leosi i czy taka osoba obecnie istnieje, wie zapewne tylko sama Sara i jej najbliżsi, z którymi utrzymuje stały kontakt. 

Young Leosia — kim jest dla Żabsona?

To, kim jest dla Żabsona Young Leosia to temat wielu dyskusji internautów. Jeszcze do niedawna można powiedzieć, iż Sara była jego podopieczną, która należała do labelu Żabsona, czyli “Internaziomali”. Obecnie drogi młodej raperki z gwiazdą rapu się rozeszły i kolejne płyty ma wydać w innej wytwórni. 

Wbrew wielu plotkom Young Leosia, to nie dziewczyna lub siostra Żabsona. Przez lata byli jednak bardzo bliskimi przyjaciółmi, którzy wspólnie koncertowali na trasach „Żaby”, co zaowocowało rozpoczęciem kariery muzycznej przez Young Leosię.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne