Strona głównaCelebryciAleksandra Michael - córka, wiek, Kolski

Aleksandra Michael – córka, wiek, Kolski

Aleksandra Michael (a właściwie Alesandra Fiedeń – nazwisko Michael przyjęła po swoim dziadku) urodziła się w 1988 r. Jest zatem w wieku 34 lat. Na co dzień zajmuje się wykonywaniem zdjęć, gdyż wiadome jest to, że swego czasu studiowała fotografię na Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Okazjonalnie Michael realizuje się też jako modelka – w internecie można znaleźć sesje zdjęciowe, w których brała udział. Prywatnie jest wieloletnią partnerką znanego reżysera filmowego Jana Jakuba Kolskiego, z którym od 11 lat ma córkę Polę.

Aleksandra Michael nie ma bogatego aktorskiego portfolio, zagrała łącznie w pięciu filmach, z czego w dwóch z nich jeszcze w wieku nastoletnim. Każdy obraz, w którym się pojawiła był w reżyserii jej obecnego partnera. W trakcie prac na planach filmowych Michael, z racji swoich zainteresowań, jest odpowiedzialna głównie za fotosy.

Zobacz: Paulina Nowicka, partnerka Jakuba Rzeźniczaka

Modelka Aleksandra Michael – wiek, wzrost, waga

O samej Aleksandrze Michael wiadomo stosunkowo niewiele. Jak już zostało wspomniane, na jej wiek składają się 34 wiosny. Trudno stwierdzić, jaki modelka ma wzrost, ale na podstawie zdjęć, do których pozowała wspólnie ze swoim partnerem Janem Jakubem Kolskim, można śmiało założyć, że mierzy ona ok. 160 cm. Kobieta jest drobnej postury, a jej waga wygląda na adekwatną do sylwetki. 

Wprawdzie Michael zaczynała swoją artystyczną karierę od aktorstwa, to w ostatnich latach dała się lepiej poznać jako fotograf. Na jej profilu na Instagramie widać, że z pasją wykonuje swoje zdjęcia. Wśród ludzi, którzy pozwolili na bycie uwiecznionym przez modelkę, można zauważyć takie osoby, jak Andrzej Chyra, Tomasz Kot, Rafał Brydal, Marcin Dorociński, Borys Szyc czy Gabriela Muskała.

Ocena gry aktorskiej na Filmwebie

Aleksandra Michael – córka

Aleksandra Michael od lat żyje w konkubinacie z Janem Jakubem Kolskim. Co interesujące para poznała się po raz pierwszy już w 2000 r., gdy modelka miała zaledwie 12 lat, na planie filmu jej przyszłego partnera ,,Daleko od okna’’. Dzięki tej roli młoda dziewczyna nie tylko zadebiutowała na dużym ekranie, ale wystąpiła też w towarzystwie znanych aktorów takich, jak Olgierd Łukaszewicz, czy Bartosz Opania. 

Nie wiadomo, kiedy dokładnie rozpoczął się płomienny romans Michael z Kolskim. Jednakże z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że skoro w 2011 r. na świat przyszła córka pary, Pola, to ich bliższa relacja musiała pojawić się w trakcie zdjęć do filmu reżysera ,,Zabić bobra’’, który był kręcony właśnie w tym czasie.

W 2011 r. za sprawą związku z modelką, reżyser po 21 latach małżeństwa rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, aktorką Grażyną Błęcką-Kolską. Pikanterii tego wydarzenia dodawał fakt, że po ustaniu związku małżeńskiego Aleksandra Michael stała się de facto nieformalną macochą zaledwie 3 lata od siebie młodszej, pierworodnej córki reżysera – Zuzanny. 

W 2014. r doszło do ogromnej tragedii w życiu Kolskiego. Jego była żona spowodowała wypadek drogowy na ruchliwej wrocławskiej ulicy Jana III Sobieskiego. Do zdarzenia miało dojść w wyniku utraty panowania nad autem kierowcy jadącego z naprzeciwka. Samochód przeciął sąsiadujący jezdnię pas zieleni i z dużym impetem wjechał w pojazd, w którym znajdowała się Błęcka-Kolska i jej córka. Uderzenie było tak silne, że auto aktorki dachowało i uderzyło w słup. Niestety, w wyniku obrażeń Zuzanna poniosła śmierć, w wieku zaledwie 23 lat.

Zobacz: Pago – wiek, wzrost, waga, ile zarabia, samochód, Wikipedia

Choć wydawać by się mogło, że była żona Kolskiego jest niewinna, to sąd właśnie ją uznał winną spowodowania wypadku, ponieważ za główną przyczynę tragedii została uznana nadmierna prędkość pojazdu kierowanego przez aktorkę. 

Po tym wydarzeniu stosunki byłego małżeństwa ociepliły się. Błęcka-Kolska mogła liczyć na wsparcie od ojca swojego zmarłego dziecka. W wywiadach aktorka wspominała, że z czasem zaakceptowała zdradę i rozwód z byłym mężem, a jednym z powodów zmiany myślenia był fakt, że jej córka Zuzanna, choć zła z początku na ojca za odejście od rodziny, przed swoją śmiercią zdążyła pokochać swoją przyrodnią siostrę. 

Od tych tragicznych wydarzeń minęło już 8 lat. W tym czasie zarówno Jan Jakub Kolski, jak i jego była żona, zdążyli poukładać swoje życie na nowo. Reżyser wciąż tworzy filmy i stale jest w związku z Aleksandrą Michael i wychowują razem córkę, a Błęcka-Kolska po okresie stagnacji spowodowanym śmiercią jej jedynego dziecka, wróciła po kilku latach na plan aktorski. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne