Strona głównaCelebryciPiotr Misztal - żona, syn, córka, majątek, dom, samochody, firma

Piotr Misztal – żona, syn, córka, majątek, dom, samochody, firma

Politykami niższej rangi lub byłymi posłami interesuje się wiele osób, a zwłaszcza jeśli są oni majętnymi ludźmi. Wiele osób chce wiedzieć, czym poza polityką się oni zajmują, kim są ich żony, synowie, córki, w jakim domu mieszkają i jakimi samochodami jeżdżą. Jesteśmy tylko ludźmi i tak płytkie rzeczy również nas interesują – każdy ma swoje guilty-pleasure. Kim jest Piotr Misztal? Jaką firmę prowadzi, jaki ma majątek, samochód i dom? Sprawdzamy!

Piotr Misztal – firma. Na czym zarabia?

Właścicielem jakiej firmy jest Piotr Misztal? Mężczyzna w 2010 roku założył firmę deweloperską – CEM-MIX Piotr Misztal. W tym roku głośno o firmie zrobiło się za sprawą Golden Tower, czyli 72 – metrowego apartamentowca, którego budowa ma się rozpocząć w przyszłym roku, w centrum Łodzi, na ulicy Piotrkowskiej. Jego współwłaścicielem jest wspólnik Piotra Misztali –  Andrzej Jankowski. Na ceremonii symbolicznego wbicia łopaty na miejscu budowy pojawiły się znane osoby – między innymi Krzysztof Rutkowski, który już kupił tam na czternastym piętrze mieszkanie. Pojawił się tam również Michał Wiśniewski, wokalista Ich Troje. Chodzą plotki, że mieszkanie w wieżowcu kupiła również Doda – nie są to jednak potwierdzone informacje. 

Piotr Misztal jest również prezesem zarządu firmy Inter-Cement, która zajmuje się produkcją cementu. Biznesmen jest także współwłaścicielem zagranicznej firmy Econo-Applice, która działa na terenie Phoenix.

Piotr Misztal – majątek, dom, samochody

Bez wątpienia Piotr Misztal jest majętnym człowiekiem. Jako właściciel (lub współwłaściciel) trzech firm zarabia bardzo dużo. Majątek milionera jest częstym tematem plotek i to nie tylko w Łodzi – biznesmen jest kojarzony w całej Polsce. Ludzi interesuje to, jakimi samochodami jeździ Piotr Misztal i w jakim domu sypia. Mężczyzna lubi drogie samochody i ma ich kilka. Milioner jeździ m.in. Rolls-Roycem, Ferrari, Maybachem, Mercedesami, Hummerem. Dom milionera również robi wrażenie. W 2020 roku biznesmen wystawił go na sprzedaż za 35 mln zł! Dom ma 1400 m². Co się w nim znajduje? Na przykład basen i sauna, gabinet, dwie kuchnie, dziewięć łazienek i cztery pokoje gościnne, wielki ogród. 

Wiele osób uważa, że za bardzo obnosi się on ze swoim majątkiem. Piotr Misztal jest bogaty i jeśli może sobie pozwolić na luksusowe samochody czy ogromny dom, to dlaczego ma tego nie robić? Pieniądze są po to, żeby je wydawać. Wiadomo – posiadanie oszczędności jest bardzo rozsądne, a rozwalanie bezsensowne rozwalanie pieniędzy nie. Milioner oszczędności na pewno ma całkiem sporo, a skoro mimo odkładania nadal zostaje mu sporo pieniędzy do wydania, to po prostu to robi. Po to właśnie zakłada się swoje firmy i pracuje się po X godzin dziennie.

Piotr Misztal – życie prywatne, żona, syn, córka

Czy Piotr Misztal ma żonę i dzieci? Biznesmen ma syna, który w 2019 roku pisał maturę. W tym czasie odbywały się strajki nauczycieli. Milioner zapowiadał, że jeśli matury się nie odbędą, to pozwie on technikum, do którego uczęszczał jego syn. Mężczyzna nie ma córki, ale pomógł kobiecie, która wraz ze swoją córką przebywała w domu dziecka. Po 6 latach czekania, kiedy zostało jej przydzielone mieszkanie, okazało się, że jest ono w ogólnie przystosowane do codziennego funkcjonowania. Łódzki biznesmen kupił kobiecie i jej córce wszystkie potrzebne sprzęty, dzięki którym mogły one opuścić dom dziecka i zamieszkać na swoim. 

Czy milioner ma żonę? Nie wiemy, czy obecnie Piotr Misztal ma żonę. Na pewno miał narzeczoną – Renatę. Para miała w planach wziąć ślub na Fidżi, pod wodą. Narzeczona milionera w 2019 roku została okradziona – podobno sprawca najpierw strzelił w stronę jej auta, a później uciekł z torebką, w której było kilka wartościowych rzeczy. Podobno znajdowały się w niej karty kredytowe, dokumenty, dwa tysiące złotych w gotówce, drogie okulary przeciwsłoneczne i kluczyki do kilku aut.

Piotr Misztal – konflikt z prawem i polityka

O jego konfliktach z prawem szczególnie głośno było w 2008 roku. Piotr Misztal w tamtym czasie podejrzany był o oszustwa podatkowe. W tamtym roku kilka miesięcy przebywał w Stanach Zjednoczonych – zajmował się tam chorą matką. Biznesmen nie przyznawał się do winy, a prokuratura nie znalazła dowodów. Sprawa była poważna – wysłano za nim międzynarodowy list gończy. Milioner ma obywatelstwo polskie i amerykańskie – od lat robi tam interesy. Między innymi prowadzi tam wcześniej wspomnianą firmę – Econo-Applice.

W 2005 roku wziął udział w wyborach parlamentarnych – dostał mandat poselski w okręgu łódzkim. Wybrany został z listy Samoobrony Rzeczpospolitej Polskiej – partii politycznej założonej m.in. przez Andrzeja Leppera. W 2006 roku znalazł się w klubie parlamentarnym Ruchu Ludowo-Narodowego. Ostatecznie został posłem niezrzeszonym. Przez rok (2006-2007) doradzał ówczesnemu prezydentowi Łodzi, Jerzemu Kropiwnickiemu, w sprawach związanych z inwestycjami zagranicznymi. Biznesmen trzy razy startował w wyborach na prezydenta Łodzi – w 2006, 2014 i 2018 roku – jednak ani razu nie udało mu się nim zostać. Najbliżej był za pierwszym razem – zajął czwarte miejsce, dostał 8952 głosy poparcia. 

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne